Announcement

Collapse
No announcement yet.

Akne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Akne

    A čitao sam uputstva.....jedino značajno što piše je da ne uzimam nikakve nadomjestke vitamina A....Što se tiče intezivnog vježbanja-piše da bi se to trebalo smanjiti jer lijek može uzrokovati bolove u mišićima i zglobovima. Na to sam pak navikao tako da ne vidim ništa što bi me spriječilo da iz ovih stopa idem u teretanu.
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #32
      Re: Akne

      tako je blek, odma u teretanu bez razmisljanja, da znas samo kakvih sam se akni nagledal u teretani, sigurno nemas takve, jednom tipu se faca izoblicila
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #33
        Re: Akne

        Originally posted by VelikiBlek
        A čitao sam uputstva.....jedino značajno što piše je da ne uzimam nikakve nadomjestke vitamina A....Što se tiče intezivnog vježbanja-piše da bi se to trebalo smanjiti jer lijek može uzrokovati bolove u mišićima i zglobovima. Na to sam pak navikao tako da ne vidim ništa što bi me spriječilo da iz ovih stopa idem u teretanu.
        veliki blek aj molin te reci mi jesi odradi tu terapiju i jeli se stanje poboljsalo. Bas mislin otic u dermatologa da mi propise terapiju, koristio san ih prije par godina ali tada nisan trenira pa me zanima jeli bilo kakvih problema s time radi bolova?

        Comment


        • #34
          Re: Akne

          a i meni je to dala doktorica
          jer imam po ledjima dosta pa se nisam mogo tetovirat
          al nisam ja jos isa po to neda mi se bas
          blek jesi odradio terapiju?

          Comment


          • #35
            Re: Akne

            Originally posted by FEARiTseLF
            a i meni je to dala doktorica
            jer imam po ledjima dosta pa se nisam mogo tetovirat
            al nisam ja jos isa po to neda mi se bas
            blek jesi odradio terapiju?
            malo san proucava taj lijek, govore da prvo se simptomi pogorsaju nekoliko prvih tjedana, pa da krene na bolje, ali nakon terapije ako se ponovno vrate triba je ponavljat nakon sto se organizam oporavi.. znaci to je opet zacarani krug dok tijelo ne izade iz puberteta ili dok samo ne prestane za stalno dobivat akne.. zanima me jeli neko ko je ima problema s aknama provao napravit neki aas ciklus i jesu li mu akne podivljale?

            Comment


            • #36
              Re: Akne

              Originally posted by gigi01
              malo san proucava taj lijek, govore da prvo se simptomi pogorsaju nekoliko prvih tjedana, pa da krene na bolje, ali nakon terapije ako se ponovno vrate triba je ponavljat nakon sto se organizam oporavi.. znaci to je opet zacarani krug dok tijelo ne izade iz puberteta ili dok samo ne prestane za stalno dobivat akne.. zanima me jeli neko ko je ima problema s aknama provao napravit neki aas ciklus i jesu li mu akne podivljale?
              taj lijek se ne daje za blaže oblike akni, već za stvarno teške slučajeve... problem kod tih težih oblika akni je što ostaju ožiljci po licu za cijeli život.. jedina učinkovita terapija su tablete i higijena, redovito pranje lica sa sapunima i lonsionima... Tablete smanjuju lučenje loja i zbog toga ne nastaju akne... česta nuspojava je suha koža, a npr. aas ciklus sa tim lijekom bi bilo čisto ubistvo zbog toksičnog utjecaja na jetru.. to što bi bilo sa aknama, to je manje bitno...
              onaj kome je terapija potrebna, preporučam da si to i koristi jer nije zgodno imat trajne ožiljke po licu a niti akne coglobate u bilo kojem razdoblju života kad već postoji tako dobra terapija.. evo jedan primjer težih oblika akni: http://www.dermis.net/dermisroot/en/36714/image.htm

              ili još teže: http://www.dermis.net/dermisroot/en/36767/image.htm
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #37
                Re: Akne

                Originally posted by gigi01
                Originally posted by VelikiBlek
                A čitao sam uputstva.....jedino značajno što piše je da ne uzimam nikakve nadomjestke vitamina A....Što se tiče intezivnog vježbanja-piše da bi se to trebalo smanjiti jer lijek može uzrokovati bolove u mišićima i zglobovima. Na to sam pak navikao tako da ne vidim ništa što bi me spriječilo da iz ovih stopa idem u teretanu.
                veliki blek aj molin te reci mi jesi odradi tu terapiju i jeli se stanje poboljsalo. Bas mislin otic u dermatologa da mi propise terapiju, koristio san ih prije par godina ali tada nisan trenira pa me zanima jeli bilo kakvih problema s time radi bolova?
                Originally posted by FEARiTseLF
                a i meni je to dala doktorica
                jer imam po ledjima dosta pa se nisam mogo tetovirat
                al nisam ja jos isa po to neda mi se bas
                blek jesi odradio terapiju?
                Dečki moji
                Ne znam jeste li čitali od početka...uglavnom....ja sam imao problema u pubertetu s aknama, koristio sam razna sranja, ali kad sam počeo s Roacuttaneom - TO JE BIO SPAS.
                Akne su mi se vratile nakon 4-5 godina, faks, teretana, prehrana, STRES
                Počeo sam s Roacuttaneom početkom listopada i evo od prije 15ak dana nemam ni jedne jedine akne na tijelu(stanje se polako poboljšavalo,i danas nemam ni jedne akne, ponavljam)
                SVE PREPORUKE, samo redovno kontrolirajte krv. Straha nema. Počinje djelovati nakon 3mjeseca, moguće je blago pogoršanje u početku-osobno ja ga nisam imao.

                Upočetku ne bi trebali ići u teretanu i piti suplemente jer je to kao jako opterećenje na jetru, ali ja sam se na to oglušio(možda nije pametno) i nikakvih poteškoća, dapače, nalazi krvi najbolji do sada.
                Roaccutane rules
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #38
                  Re: Akne

                  @Riss moje akne su za ove gore slike bile mala bebica pa sam ipak na kraju dobio tu terapiju jer ništa drugo nije učinkovito pomagalo. Ni Mynociclin primjerice
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Akne

                    Originally posted by VelikiBlek
                    @Riss moje akne su za ove gore slike bile mala bebica pa sam ipak na kraju dobio tu terapiju jer ništa drugo nije učinkovito pomagalo. Ni Mynociclin primjerice
                    za blaže oblike obično pomogne lokalna terapija sa lonsionima, kremama i nema potrebe za agresivnijom terepijom... no ako baš nikako ne ide onda dermatolog propiše tablete, pod uvijetom da je pacijent zdrav i ima dobre nalaze krvi... one slike što sam gore stavio nemaju nikakve šanse da se izliječe samo lokalo kremama... a vidio sam puno mladih ljudi po gradu koji sa onakvim ogromnim aknama šetaju i ništa ne poduzimaju
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Akne

                      Originally posted by riss
                      Originally posted by VelikiBlek
                      @Riss moje akne su za ove gore slike bile mala bebica pa sam ipak na kraju dobio tu terapiju jer ništa drugo nije učinkovito pomagalo. Ni Mynociclin primjerice
                      za blaže oblike obično pomogne lokalna terapija sa lonsionima, kremama i nema potrebe za agresivnijom terepijom... no ako baš nikako ne ide onda dermatolog propiše tablete, pod uvijetom da je pacijent zdrav i ima dobre nalaze krvi... one slike što sam gore stavio nemaju nikakve šanse da se izliječe samo lokalo kremama... a vidio sam puno mladih ljudi po gradu koji sa onakvim ogromnim aknama šetaju i ništa ne poduzimaju
                      I ja ih često vidim....baš mi ih bude žao Ili su ne inforimirani ili ih nije briga
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Akne

                        ok hvala blek
                        moga bi i ja uzet al nema sanse da ne treniram

                        Comment


                        • #42
                          Re: Akne

                          Originally posted by FEARiTseLF
                          ok hvala blek
                          moga bi i ja uzet al nema sanse da ne treniram
                          To ti mora dermatologica dati, a lijekove ti propisuje liječnik oće prakse.Ja sam isto trenirao. samo prvih mjesec dana nešto laganijim intezitetom
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Akne

                            pa dala mi samo jos nisam uzeo

                            ok onda cu i ja tako hvala na info

                            Comment


                            • #44
                              Kako se rjesit ovih *****ih akni???

                              Ljudi ne znam vise sta da radim imam ih vec 5-6mjeseci mazao raznim kremama po ledjima i nista,vodim higjenu i sve sto se podrazumjeva oko toga redovno,pazim na ishranu ali opet su tu,sto se tice lica tu je ok ali ledja kriticno sad kad dodje ljeto ne znam sta da radim i kako cu na kraj sa ovim izac,izludi me.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Akne

                                patim se s tim neke 3 godine... probo sam boga oca i kur** sam dobio. trenutno sam na navodnom jedinom izlazu iz tog pakla - tableticama - i proživljavam najgore razdoblje u svom životu.
                                ja sam ti prije imo dost na području ključne kosti-ramena-leđa i otkad sam izbacio sve mliječno ni jedne jedine upale tamo; tako da probaj s tim ako nisi već. što se tiče ljeta, misli obrnuto! ljeto + more je dobitna kombinacija i meni je ovo ljeto jednostavno sve nestalo s dotičnog područja.
                                Originally posted by darios
                                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                                __________________________________________________

                                there is no progress without struggle!

                                Comment

                                Working...
                                X