Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mononukleoza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mononukleoza

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Mononukleoza


    dali je netko to imao

  • #2
    Re: Mononukleoza

    bolest poljubca (sline)!
    što te muci???

    Comment


    • #3
      Re: Mononukleoza

      ma nisam jos imo.... neg me muci da je ne pokupim od neke zenske....

      Comment


      • #4
        Re: Mononukleoza

        Originally posted by Stjep
        ma nisam jos imo.... neg me muci da je ne pokupim od neke zenske....
        Pa navuci si kondom na čvalje

        Comment


        • #5
          Re: Mononukleoza

          Jbga, to ti je rizik. Ako tako gledas, ne moras je pokupiti od cure, mozes je pokupiti i u kaficu, ako konobar ne opere casu...
          Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

          Comment


          • #6
            Re: Mononukleoza

            meni je rodak ima ,on je vjerovatno skupija sa neke čaše u kafiću a od njega je dobila i njegova cura ,on je prvo mislija da je skupija od nje ali su nalazi pokazali da je on ima prije nje ,,,,,,by the way izgubija je 9 kg a i prije nije bija baš masa tako da je to baš zeznuto baš san ga počeja vodit u teretanu nemoze dignit 50 posto od onoga prije malo ga pomalo vračam,a ža mi je i ANČIĆA koliko znam njemu se vračala 4 puta....e i možeš šta se tiče ženske neke pokupit i gore stvari tako da bi moga postavit pitanje za sve šta ako pokupim hepatitis ,ovo ono jbg to je sve sudbina i od lošeg vina budi sa jednom ženskom pa nećeš ništa skupit.....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: Mononukleoza

              Za ovo da je Ancic imo 4x nevjerujem, iako je moguce, neznam koliko tocno ima vrsta virusa mononukleoze, al 2x ne mozes jedan te isti dobit(vrstu virusa)
              Ugl. zahebana bolest, mjesec dana do 2 ne pomisljajte dizanje bilo cega tezeg od solje caja hh
              Stroga prehrana, mirovanje, bolest se neizljeciva(tj. virus je uvjek prisutan u tijelu, 1g se izlucuje iz tijela slinom, onda se to vremenom smanjuje)
              Imali mi 2-3 prijatelja ovo cudo, pa zato sve znam, i ja sam se bojao da ne dobijem al evo nisam je pokupio(sreca)
              Valjda sam imao ludu srecu ili dovoljno jak imunitet da ne dobjem ovo cudo, jer sam pio iza prijatelja koji je tek prebolio mononukleozu(nisam znao da je imao:S)

              Uh jesam se raspisao xD
              panta rei

              Comment


              • #8
                Re: Mononukleoza

                kolko je ta bolest rasprostranjena ?

                Comment


                • #9
                  Re: Mononukleoza

                  mononukleoza ti je 0!
                  zamisli da popušiš hepatitis koji je raširen dosta!?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mononukleoza

                    Ja sam je prebolio. Jebiga, 6 mjeseci miruješ i to je to

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mononukleoza

                      Imao i ja u srednjoj školi i tada je bilo puno toga. Najviše su ugroženi srednješkolci odn. gimnazijalci :P jer u to vrijeme obično počnu detaljnija istraživanja osoba drugog spola . Mene je baš gadno bilo napalo i završio sam na infuzijama na intenzivnoj u Zaraznoj. Dobro se sječam jedan trenutak vruče za popizdit drugi trese groznica, gadna stvar... Poslije još skoro godinu dana na jetrenoj dieti, sucks

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mononukleoza

                        Originally posted by baksuz
                        Za ovo da je Ancic imo 4x nevjerujem,
                        Mario Ančić je imao mononukleozu nekoliko puta, rečeno je i na TV-u.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Mononukleoza: kako krenit opet s treninzima...?

                          pozdrav ekipa!
                          dugo me nije bilo, vidim ima dooosta ljudi i postova
                          nadam se da vama nije propalo ljeto kao i meni, pošto sam ležao u bolnici jer sam dobio mononukleozu...
                          naravno već 3 mjeseca ne treniram ništa radi toga te sam izgubio preko 15 kg a uz to sam i ektomorf.
                          e sada moje pitanje je kako krenit opet s treninzima radi te bolesti? dali ima neke razlike ili da se krene klasično kao i da sam početnik da prvi put idem u teretanu?

                          što se tiče prehrane i proteina me također zanima dali smijem to uzimat ili ne?
                          zadnji nalazi su bili opet uredni te sam se vratio i na posao, a sa startom u teretanu krećem oko 1.9.

                          thx

                          Comment


                          • #14
                            Re: mononukleoza

                            Evo ovako stari .. Prošlo ljeto je meni tako bilo, prvo 2-3 tjedna u bolnici bio, zatim još 2 tjedna kod kuće strogog ležanja, nisam smio ni hodati čak ni ništa. To je bilo na kraju 7.mjeseca prošle godine. Nakon što su se nalazi uredili i to sve još pola godine apsolutno nikakve aktivnosti nisam smio imati, bio oslobodjen i tjelesnog u školi i sve.
                            Sa treningom sam krenuo na početku 2.mjeseca. Krenio sam lagano prvih mjesec-dva samo da osjetim malo mišiće i to se meni pokazalo odlično. Znači definitivno kreni lagano, bez velikog opterećenja makar prvih mjesec dana dok se malo vratiš u formu. Otpočetka sam jeo sve normalno, čak nakon bolesti nekoliko tjedana sam i morao biti samo na kuhanom i nemasnom. Ako si i prije vježbao nakon jedno 3 mjeseca ćeš biti onaj stari, nevjerojatno je to kako se brzo vraćaju mišići.
                            Eto,ako te još šta zanima samo pitaj .

                            Comment


                            • #15
                              Re: mononukleoza

                              e care svaka čast!
                              znači upravilu nebih još trebao trenirat jer je recimo svježe ..tek je 3 mjeseca prošlo...a nemam više strpljenja jer moram trenirat
                              a de mi reci dal si uzimao normalno i proteine jel bilo problema?

                              Comment

                              Working...
                              X