Announcement

Collapse
No announcement yet.

Golferski ili teniski lakat...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golferski ili teniski lakat...?

    Vježbe da pojačam dio oznacen na slici ?

    governor-ida-pingala.jpg

  • #2
    Re: Nedostatak

    sta je, golferski lakat? svi znamo kak se dobija... tesko mi je objasnit ali probat cu, ako ne shvatis nacrtat cu
    stanes postranicno s obzirom na cross masinu, uzmes s gornje koloture rucku ruka ti je uz tijelo (ispod prsa) pod kutem od 45 stupnjeva (lakat-nadlaktica) u pocetnoj fazi a u konacnoj fazi je uz tijelo (rucka od crossa i polozaj dlana ti je otrpilike kao kad drzis cunu dok pisas) ako nisi shvatio reci pa cu stvarno nacrtati

    Comment


    • #3
      Re: Nedostatak

      Originally posted by mavidiga View Post
      sta je, golferski lakat? svi znamo kak se dobija... tesko mi je objasnit ali probat cu, ako ne shvatis nacrtat cu
      stanes postranicno s obzirom na cross masinu, uzmes s gornje koloture rucku ruka ti je uz tijelo (ispod prsa) pod kutem od 45 stupnjeva (lakat-nadlaktica) u pocetnoj fazi a u konacnoj fazi je uz tijelo (rucka od crossa i polozaj dlana ti je otrpilike kao kad drzis cunu dok pisas) ako nisi shvatio reci pa cu stvarno nacrtati
      nema sta crtati označeno je gore...golferski lakat to se nemoze ojacati,to se liječi stavljanjem leda na bolno mjesto i znatno smanjiti trenig,i ako ti skljoca po nekad;to se ne smije desiti,znači ne smijes skljocati jer te nece nikako proci

      Comment


      • #4
        Re: Nedostatak

        vjezba koju sam opisao je oznacena gore? mozda decko uopce ni nema golferski ili teniski lakat, a moze se jos lijeciti istezanjem podlaktice te kasnije vjezbe jacanja podlaktice i samoga lakta... led i odmor u svakom slucaju

        Comment


        • #5
          Re: Nedostatak

          Ne boli to mene uopce , nego kao da mi je manji taj dio .. i ne skljoca mi , samo kao da mi fali mase u tom dijelu ako me tko razumije ..

          Comment


          • #6
            Re: Nedostatak

            jesi shvatio na koju vjezbu sam mislio?

            Comment


            • #7
              Re: Nedostatak

              Otprilike jesam, ali da li znas mozda puni naziv vjezbe da budem siguran koja je ? Nadam se da si ti shvatio na sta mislim ..

              Comment


              • #8
                Re: Nedostatak

                ne znam naziv vjezbe, trazio sam na jubitou ali bez uspjeh...
                slika01.png
                mislio sam da ce crtez pomoci ali nakon sto sam ga ponovo pogledao vise nisam siguran

                Comment


                • #9
                  Re: Nedostatak

                  aha na tu sam vjezbu i mislio , hvala legendo

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nedostatak

                    Originally posted by mavidiga View Post
                    ne znam naziv vjezbe, trazio sam na jubitou ali bez uspjeh...
                    [ATTACH=CONFIG]10845[/ATTACH]
                    mislio sam da ce crtez pomoci ali nakon sto sam ga ponovo pogledao vise nisam siguran


                    pikaso legendo...
                    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nedostatak

                      Originally posted by mavidiga View Post
                      ne znam naziv vjezbe, trazio sam na jubitou ali bez uspjeh...
                      [ATTACH=CONFIG]10845[/ATTACH]
                      mislio sam da ce crtez pomoci ali nakon sto sam ga ponovo pogledao vise nisam siguran
                      Bitno da ima sesir na glavi ahaha
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #12
                        Re: Golferski ili teniski lakat...?

                        ja sam se već uplašio da netko ŽELI dobit teniski lakat
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Golferski ili teniski lakat...?

                          Originally posted by riss View Post
                          ja sam se već uplašio da netko ŽELI dobit teniski lakat
                          Ja želim dobiti lakat od Samprasa i uzeti lovicu koju je on uzeo...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            *ebenio teniski lakat...

                            Dobio sam na desnoj ruci teniski lakat,vec mjesec dana pauziram s teretanom al nema nikakvih pomaka na bolje, je da mi ni moj posao konobarenja nesto ne pomaze..Da vas pitam jel vrijedi sta da pijem glukozamin i koristim deep reelef i te fore??

                            Comment


                            • #15
                              Re: *ebenio teniski lakat...

                              Originally posted by r3nchiOs View Post
                              Dobio sam na desnoj ruci teniski lakat,vec mjesec dana pauziram s teretanom al nema nikakvih pomaka na bolje, je da mi ni moj posao konobarenja nesto ne pomaze..Da vas pitam jel vrijedi sta da pijem glukozamin i koristim deep reelef i te fore??
                              sumnjam da će ti pomoći ali probaj... ako su bolovi jaki onda se daju injekcije kortikosteroida i lokalnog anestetika što smanjiva bolove ali podatci su pokazali da nema razlike u trajanju bolesti između onih koju su primili injekciju i onih koji nisu... od fizikalne terapije se radi svašta i navodno je jedino terapijski ultrazvuk nešto pomogao... po mom skromnom mišljenju, ljudi to liječe na razne načine i tim postupcima pridaju "moć ozdravljenja" a u biti to prođe samo od sebe bez obzira na to kako se liječili... naj bitnije od svega je pošteda, ostalo je sve li-la... :/
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment

                              Working...
                              X