Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje meso da uzimam u školi a da nemoram nist ono pripremat kuhat, peć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje meso da uzimam u školi a da nemoram nist ono pripremat kuhat, peć

    Ej ljudi imam pitanje koje meso da uzimam u školi a da nemoram nist ono pripremat kuhat peč šta već i to previse i da nije preskupo bio bih vam zahvalan! bez gluposti molim or else !

  • #2
    Re: Meso

    kod nas ovde u Konzumu ima gotova jela,ili konzerviranu tunu,
    to ti je nesto najisplatnije,

    odes uzmes sebi 200 gr pohovanog pileceg filea, ili pohovana riba oslic,
    a i tuna je tu, i malo crnog hljeba i dobro je

    za 2 obroka u skoli 3-4 km
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Meso

      inace si tunu i uzimam a koliko dode ta 200gr pohanog pileceg filea jel to gotovo jelo?

      Comment


      • #4
        Re: Meso

        kod nas tuna dode 13 kn znaci oko 3 km

        Comment


        • #5
          Re: Meso

          imas i u vecim plodinama gotova jela...svaki dan idem tamo po marendu 100g pil.prsa je 6kn..pecena naravno
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Meso

            znaci 100 g pilprsa samo 6 kn i pecena su odma nemoram nista se zamarat?

            Comment


            • #7
              Re: Meso

              da,imas i pur.prsa,oslic,cijeli kokos,batke,cevame,pljeskavice,krumira,rize,salate svakakve,itd...sve spremno za zobanje
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Meso

                Originally posted by Crotrane View Post
                znaci 100 g pilprsa samo 6 kn i pecena su odma nemoram nista se zamarat?
                da , bar kod nas u bih, ja sam bas neki dan uzeo 2 komada pohovana, onako sama pojeo bilo je preko 100 gr, ukusno pravo, jos ako malo tu pomfrita dodas, za neke 2 kn, to se sve kupuje vagano..
                mmmmm..
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Meso

                  e hvala vam puno decki najbolji ste! neznate kolko sam vam zahvalan!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Meso

                    Originally posted by SemaMare View Post

                    odes uzmes sebi 200 gr pohovanog pileceg filea, ili pohovana riba oslic,
                    Pohano meso je junk, posebno iz trgovine i restorana...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Meso

                      Originally posted by kelly View Post
                      Pohano meso je junk, posebno iz trgovine i restorana...
                      ali u svakom slucaju je bolje nego hamburger i sendvici i cipsovi..
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Meso

                        Originally posted by SemaMare View Post
                        ali u svakom slucaju je bolje nego hamburger i sendvici i cipsovi..
                        Nije bolje nego možda malo manje loše. A pravi sendvič nije junk.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Meso

                          Originally posted by kelly View Post
                          Nije bolje nego možda malo manje loše. A pravi sendvič nije junk.
                          ajd dobro sefe, dodjem nakon par mjeseci na forum i ti me ubijes u pojam odma prvi dan


                          pileci file kakav god je , bolji je od bilo kojeg hamubrgera i sendvica s majonezom i kecapom..
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koje meso da uzimam u školi a da nemoram nist ono pripremat kuhat, peć

                            Mene zanima jedna stvar, odes u fast food , znas majstora sto radi, kazes mu da ti speče piletinu ali bez da stavlja ulja, ubaci ti to u lepinju, stavi malo salate i voila, jel to sad junk za vas? Čisto informativno....

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koje meso da uzimam u školi a da nemoram nist ono pripremat kuhat, peć

                              Originally posted by WTF View Post
                              Mene zanima jedna stvar, odes u fast food , znas majstora sto radi, kazes mu da ti speče piletinu ali bez da stavlja ulja, ubaci ti to u lepinju, stavi malo salate i voila, jel to sad junk za vas? Čisto informativno....
                              Pa to je isto kao da si sam ispekao piletinu kod kuće, to nije junk.
                              Meso postaje junk kada se prži i poha u bazenu starog lošeg ulja pa se napije tog ulja.
                              I najbolje meso se može uništiti ako se poha ili prži.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X