Announcement

Collapse
No announcement yet.

Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

    evo svi znamo mnoge blagodati meda pa me zanima kako on utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?
    a7x foREVer

  • #2
    Re: Med?

    na misice nikako ne utjece. na salo utice.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Med?

      ja nekad znam stavit zlicicu meda ujutro sa zobenim i mlijekom..nezz jel to dobro

      Comment


      • #4
        Re: Med?

        najbolje u dorucku. a ja ga znam staviti i u pwm ako nema dexa. jedna zlica dovoljna.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: Med?

          Dobro je , jer sam citao da on podize inzulin a i ujutro popunjava ispraznjene glikogenske rezerve ..

          Comment


          • #6
            Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

            već sam pisao o blagodetima uzimanja meda pred spavanje, i to za mišiće i skidanje sala... http://www.youtube.com/watch?v=3c1lbfhPLeM
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #7
              Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

              Osobno svaki dan ubacim dvije velike žlice meda u omlet za doručak, skupa s 50 g grožđica, 50 g kikirikija, 5 jaja i 100 - 170 g zobenih, jednom bananom i višnjama. Doručak šampiona! U jutro je tijelo gladno i sve se kalorije učinkovitije iskoriste, tako da nemate frke, barem što se mene tiče, jer nije bilo odraza na BF.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                Patrick, kako ti to smuckas sve ?
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment


                • #9
                  Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Osobno svaki dan ubacim dvije velike žlice meda u omlet za doručak, skupa s 50 g grožđica, 50 g kikirikija, 5 jaja i 100 - 170 g zobenih, jednom bananom i višnjama. Doručak šampiona! U jutro je tijelo gladno i sve se kalorije učinkovitije iskoriste, tako da nemate frke, barem što se mene tiče, jer nije bilo odraza na BF.
                  Doručak od preko 1500 kcal? Svaka čast...

                  A ja mislio da je moj od oko 1200 bomba

                  Comment


                  • #10
                    Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                    Originally posted by vege View Post
                    već sam pisao o blagodetima uzimanja meda pred spavanje, i to za mišiće i skidanje sala... http://www.youtube.com/watch?v=3c1lbfhPLeM
                    Ne bih se ja složio sa ovim.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                      jedino kao pwm ga konzumiram..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                        Daj simba i Patrik napisite kako smuckate to sve pa da pocnem i ja tako. Jedino ako to nije velika tajna malih majstora
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                          netko kaže da se med uzima ujutro a netko kao pwm?može l ise oboje?po 1 velika žličica
                          a7x foREVer

                          Comment


                          • #14
                            Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                            moze i moze
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • #15
                              Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

                              @Simba - he, he, ma super je drži me po 4 - 5 sati, sporo se probavlja, tako da znam nekada i trening nabaciti iza!

                              @Blento - uzmeš vagicu, staviš na nju zobene, kikiriki, grožđice po želji, ubaciš sve u "grinder" i usitniš, zatim u neku posudu, ubaciš jaja i narezano voće, MALO vode i meda, sve dobro zamiješaš i na zagrijanu tefalku.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X