Announcement

Collapse
No announcement yet.

Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

    U pa na sta to lici? Ja bih to odvojio tipa na zobene sa visnjama, bananama i medom, izblenda i popio, onda pojeo jaja i posle kikiriki. Nije mi jasno kako sve to smuckas zajedno i przis o.0
    Last edited by kelly; 10-07-12, 11:52.

    Comment


    • #17
      Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

      Originally posted by blento View Post
      Daj simba i Patrik napisite kako smuckate to sve pa da pocnem i ja tako. Jedino ako to nije velika tajna malih majstora
      Moj nije tako kompliciran kao Patrikov - prvo malo voća, zatim 150g zobenih u 0,5 litre mlijeka, zajedno s lanenim sjemenkama i nekim drugim orašarima, ponekad kokos, a ponekad i svježi sir sa strane...

      Patrik, meni to i je obrok prije treninga

      Comment


      • #18
        Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

        Originally posted by Clark View Post
        jedino kao pwm ga konzumiram..
        ja ne bi ovo uze kao opciju za pwm, fruktoza nije bas povoljna kao pwm, a med se sastoji i od nje

        Comment


        • #19
          Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

          Mozes slobodno, apsolutno slobodno da ga koristis u pwm. Sve sto ima dovoljno glukoze, a ima je u medu posluzice. U zavisnosti od porekla pak, varira razmera secera tako da su koncentracije glukoze, fruktoze, vode, mineralnih i ostalih materija osobene i gotovo i standardizovane za svaki ponaosob.
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #20
            Re: Med - kako utječe na mišiće točnije kad se konzumira,u kojim količinama i zašto?

            ma moze med u pwm jest da ima nizi GI index nego dekstroza ali dekstroza je 2 puta jeftinija nego med tako da je to bacanje para....jedino ako se neko bavi pcelarstvom...

            Comment

            Working...
            X