Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokusaj prehrane :P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pokusaj prehrane :P

    Ti govoriš o tome kako puno njih govori "jedem puno" a zapravo dnevno imaju jedva 5 obroka. Ja se trudim jesti prije nego što baš jako osjetim glad svako malo nešto jedem a imam 5 večih obroka dnevno to je sigurno a ako još koj manji uspijem ubaciti super.

    Comment


    • #17
      Re: Pokusaj prehrane :P

      Originally posted by diinnoo View Post
      Niti se bojim sala niti defke.

      Niko nije rekao da se masa ne treba odraditi "masivno" ali treba se imati uvid u kalorije da ne bi rekao ne rastem a jedem puno jbg imam brz metabolizam. Prvo sjedneš, zapišeš šta si pojeo i vidiš koliko jedeš kalorije. Dobro jedom 4000 i ne rastem znači trebam još pa digneš na 4500 ako ne rasteš ni tada digneš.

      Sorry ti nisi mjerio kalorije, ali koliko sam upoznat si uz sebe uvijek imao privatnog trenera. Ne bih ni ja, odradit će on za mene.



      jedem i ja čisto uvijek operem hranu prije upotrebe.
      Zasto bi pisao? Pokraj ogledala?
      Jedes i pogledas se u ogledalo recimo? I kazes sebi jedi jos? I onda se opet pogledas u ogledalo? I kazes jos? ili jedi manje?

      Ja sam imao formu pa se brojanje isplatilo, opet ne ahvacas sto ti govorim. Nekom tko ima formu se isplati brojati da ne sjeb.e formu a onaj tko je mrsavi žabac bez misicne mase ( netko kao ti tko laje a ne radi nista) njemu se ne isplati brojati

      Hoces mi opet prigovoriti kako je moja defka bila losa pa da stavim moju sliku kraj tvoje i posrem ti se nasred ociju i pokazem ti kako je tvoja urnebesna? Ili ces krenuti u gym napokon i poceti raditi nesto na sebi umjesto da citiras ekipu iz amerike?

      Comment


      • #18
        Re: Pokusaj prehrane :P

        Originally posted by WTF View Post
        Zasto bi pisao? Pokraj ogledala?
        Jedes i pogledas se u ogledalo recimo? I kazes sebi jedi jos? I onda se opet pogledas u ogledalo? I kazes jos? ili jedi manje?

        Ja sam imao formu pa se brojanje isplatilo, opet ne ahvacas sto ti govorim. Nekom tko ima formu se isplati brojati da ne sjeb.e formu a onaj tko je mrsavi žabac bez misicne mase ( netko kao ti tko laje a ne radi nista) njemu se ne isplati brojati

        Hoces mi opet prigovoriti kako je moja defka bila losa pa da stavim moju sliku kraj tvoje i posrem ti se nasred ociju i pokazem ti kako je tvoja urnebesna? Ili ces krenuti u gym napokon i poceti raditi nesto na sebi umjesto da citiras ekipu iz amerike?
        hahahahah presmješan si

        uvijek se držiš jednog i mlatiš po tome

        tijelo nikada ne mora biti rezultat znanja, eto ti od kada si počeo sa bb sa privatnim si trenerima i tako radiš, a nekome pričaš.

        Da li je to tijelo rezultat TVOGA znanja

        Redovno treniram i radim na sebi, ne citiram ekipu iz Amerike citiram svakoga ko ima dobre argumente iza svojih stavova.

        Comment


        • #19
          Re: Pokusaj prehrane :P

          Originally posted by diinnoo View Post
          hahahahah presmješan si

          uvijek se držiš jednog i mlatiš po tome

          tijelo nikada ne mora biti rezultat znanja, eto ti od kada si počeo sa bb sa privatnim si trenerima i tako radiš, a nekome pričaš.

          Da li je to tijelo rezultat TVOGA znanja

          Redovno treniram i radim na sebi, ne citiram ekipu iz Amerike citiram svakoga ko ima dobre argumente iza svojih stavova.
          Olako shvacas rad s osobnim trenerima
          Prvo ne jedu oni umjesto mene vec ja, ne treniraju oni umjesto mene niti gladuju umjesto mene zar ne?
          Nadalje imam privilegiju raditi s njima pa tako kroz njihovo iskustvo i svoj rad ( ne nerad kao u tvom slucaju) nauciti nesto kroz praksu uz njihovo iskustvo pa mi je tako lakse pricati s ljudima jer sam neke stvari stigao probati. ( ne procitati kao ti ).
          Ako smatras da su MarkoPolo ili Vendetha ili mali priest potpuno zasluzni ili ce biti zasluzni za moj nekakav rezultat zasto onda ti ne slusas Nortona i napravis i sebi jedan? Jer sve sto Lyne pise ti mozes sprovesti u djelo. Gdje je zapelo dino?
          Zapelo je upravo jer ne izlazis iz kutije...nemas sirok pogled.
          Last edited by WTF; 29-03-13, 23:36.

          Comment


          • #20
            Re: Pokusaj prehrane :P

            po ovim postovima osjećam da dolazi vrijeme za defku , kad su svi nabrijani i živčani

            Comment


            • #21
              Re: Pokusaj prehrane :P

              Originally posted by WTF View Post
              Olako shvacas rad s osobnim trenerima
              Prvo ne jedu oni umjesto mene vec ja, ne treniraju oni umjesto mene niti gladuju umjesto mene zar ne?
              Nadalje imam privilegiju raditi s njima pa tako kroz njihovo iskustvo i svoj rad ( ne nerad kao u tvom slucaju) nauciti nesto kroz praksu uz njihovo iskustvo pa mi je tako lakse pricati s ljudima jer sam neke stvari stigao probati. ( ne procitati kao ti ).
              Ako smatras da su MarkoPolo ili Vendetha ili mali priest potpuno zasluzni ili ce biti zasluzni za moj nekakav rezultat zasto onda ti ne slusas Nortona i napravis i sebi jedan? Jer sve sto Lyne pise ti mozes sprovesti u djelo. Gdje je zapelo dino?
              Zapelo, nije nigdje. Ide savršeno dobro

              Kada pogledam svoju nekada sliku i sada endorfin skače u nebesa. Ljudi koji me uživo znaju čestitaju mi na tome. Ja sam prezadovoljan

              Shvaćam olako rad sa trenerima? Nije isto kad sam lutaš u moru informacija i kada imaš nekoga da te uputi, neće trener trenirati umjesto tebe ali će uveliko potpomoći i rezultati će (ne nužno) biti bolje. (ja ovim nikako ne umanjujem tvoj uspjeh )

              Trenutno provodim u djelo ono što Layne piše

              Comment


              • #22
                Re: Pokusaj prehrane :P

                Originally posted by diinnoo View Post
                Trenutno provodim u djelo ono što Layne piše

                To je super jer je Layne super. ALI...
                Ima jos gomila raznih mogucnosti i nacina. Nije samo jedna teorija ispravna. To je sva bit price.
                Get out of the box.

                I ako si ponosan i sretan na napredak i imas svoju temu slika, sto ne apdejtas i pohvalis se malo?

                Comment


                • #23
                  Re: Pokusaj prehrane :P

                  ali opet dolazimo do onog da trebas znati svoje tijelo i svoje reakcije tijela pa jbmu.mogu tebi dolaziti na vrata svaki dan svi bb svijeta i govoriti radi ovako ili radi onako ali opet sto god ti rekli to je ustvari baza a na tebi je da doradis one finese jer ono sto njemu pase neznaci da ce na tebi dobro raditi

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pokusaj prehrane :P

                    Originally posted by mate31 View Post
                    ali opet dolazimo do onog da trebas znati svoje tijelo i svoje reakcije tijela pa jbmu.mogu tebi dolaziti na vrata svaki dan svi bb svijeta i govoriti radi ovako ili radi onako ali opet sto god ti rekli to je ustvari baza a na tebi je da doradis one finese jer ono sto njemu pase neznaci da ce na tebi dobro raditi
                    Tako je. I tu opet dolazimo do ''GET OUT OF THE BOX'' = Proširi pogled!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pokusaj prehrane :P

                      Originally posted by WTF View Post
                      To je super jer je Layne super. ALI...
                      Ima jos gomila raznih mogucnosti i nacina. Nije samo jedna teorija ispravna. To je sva bit price.
                      Get out of the box.

                      Super ima mnogo mogućnosti rada ja to sve vrijeme i govorim. Neko jede samo piletinu i rižu(ne aludiram na tebe) i misli da je samo to ispravno, kada mu kažeš ne moraš se daviti sa toliko rižom uzmi slobodno 5 kašika(500 kcal) nutelle nabi kalorije lakše će bit a rezultati će biti isti on kaže ne ja jedem čisto, to je bb. Faktor prehrane je mizeran koliki je faktor treninga i genetike (hemije)

                      I ako si ponosan i sretan na napredak i imas svoju temu slika, sto ne apdejtas i pohvalis se malo?
                      Biće uskoro dok još malo "narastem", da bude veća razlika.
                      Last edited by diinnoo; 29-03-13, 23:59.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pokusaj prehrane :P

                        ja osobno mislim da trebaju godine igodine da covjek nađe ajmo reci savrseni balans prehrane u kombinacij sa savreno izbalansiranim treningom,a to znaci da se nesmije neceg uhvatiti kao pijan plota nego kao sto si rekao wtf treba prosiriti vidike i gledati sto tvom tijelu najvise odg

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pokusaj prehrane :P

                          Da rezimiram na kraju.
                          Jako je nuzno na defki da se broje makrosi, bez toga sve pada u vodu i nece ici kako treba.
                          Mogucnost stete na defki moze biti VELIKA.
                          Na masi je pak mogucnost stete manja, jer salo je šteta ali lakše riješiva od gubitka mišića na defki.
                          Na masi se ne treba previše bojati sala, strah od sala moze samo dovesti do loše odrađene mase. Opet to ne znaci da se treba preseravati s nezdravom hranom. Jesti zdravu hranu u obilatim kolicinama uz paprene treninge nema straha, sala moze biti ali biti ce i mesine.
                          E sad, tko ima neku lijepu figuru i ide na masu pozeljno je da postepeno podize suficit (UH i M) jer P su tu negdje uvijek isto.
                          Ali onaj tko nema ništa, tko je kost i koža, taj se treba zamarati samo s gomilom obroka...


                          Originally posted by diinnoo View Post
                          Super ima mnogo mogućnosti rada ja to sve vrijeme i govorim. Neko jede samo piletinu i rižu(ne aludiram na tebe) i misli da je samo to ispravno, kada mu kažeš ne moraš se daviti sa toliko rižom uzmi slobodno 5 kašika(500 kcal) nutelle nabi kalorije lakše će bit a rezultati će biti isti on kaže ne ja jedem čisto, to je bb. Faktor prehrane je mizeran koliki je faktor treninga i genetike (hemije)
                          Ja ni ne jedem samo piletinu i rizu, kad smo kod toga cijelo vrijeme sam jeo svinjetinu.
                          Tocno to, na masi nece nikog ubiti zlica nutelle ali na defki ce oteti (kidnapirati) kolac kalorija i smanjiti mogucnost da zadovoljis ostale macrose/microse koji su nuzniji od nutelle (koja nije potrebna).
                          I nebi se slozio da je faktor prehrane mizeran.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pokusaj prehrane :P

                            Originally posted by stipe2121 View Post
                            Evo tek da se zna 70 kg, 183 cm.

                            To je ubiti to, kritike i osvrti dobrodosli
                            Imaš 70 kg na 185 cm, tebi ne treba brojanje kalorija, kad budeš imao 15-20 kg više onda počni brojati, trpaj do grla u sebe ali kvalitetno, i ubaci voće i povrće. Ako ne dobijaš na kilaži znači da malo jedeš.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pokusaj prehrane :P

                              idete iz krajnosti u krajnost, nadjite zlatnu sredinu i shut up
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment

                              Working...
                              X