Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeftini proteini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jeftini proteini

    Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
    nemaju svi za whey i skupe izvore proteina
    Originally posted by IgyBoy View Post
    uz rast cijena namirnica, jeftiniji whey vrlo visoko kotira kao visoko vrijedan izvor proteina.
    To sam i ja htio reći ali sam se suzdržao.
    A jetricu ne volim...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Jeftini proteini

      Originally posted by kelly View Post
      To sam i ja htio reći ali sam se suzdržao.
      A jetricu ne volim...
      Eh, šteta, ne znaš što propuštaš.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #18
        Re: Jeftini proteini

        ja isto. ne mogu primirisat tu jetricu ilitiga đigericu.


        diže mi se želudac. gore nego kod tripica
        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

        Comment


        • #19
          Re: Jeftini proteini

          Originally posted by Bobby Sands View Post
          ja isto. ne mogu primirisat tu jetricu ilitiga đigericu.


          diže mi se želudac. gore nego kod tripica
          Možda nisi probao prvi recept, npr. spraviti ih kao beef steak, tj. ostaviti ih da stoje u marinadi,pa ih pripremiti na ovaj način:

          http://www.lutonilola.net/2008/05/re...-bistek-style/

          Jetrica brzo poprimi mirise dok stoje u marinadi i karakterističan miris se može lako "prikriti".

          Ako ne, uvijek ti ostaju jaja kao izbor.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #20
            Re: Jeftini proteini

            Morat ću se natjerati probati svinjska: nisam im ni dao šansu nikad, sam miris me odbijao.
            Pileća mogu proći.
            The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.

            Comment


            • #21
              Re: Jeftini proteini

              Aj fala Bogu da je pao prijedlog za jetrica... Jako korisno, al mene zanima di ih ti uzimas za 8kn?!??!?
              Plus moras pazit na to da su puna kolesterola i vitamina a koji je toksican u velikim kolicinama... Makar sam znao pojest i po kilu jetre na dan da mi nista ne bude haha
              Uglavnom ja preporučam pšenicu i ječam, oboje preko 20g proteina na 100g, s tim da psenica ima oko 50g UH, a jecam 60+... Al kad pogledate Spartanci su se ubijali u ječmu i svejedno su bili zvijeri... Bas zbog toga me zanima jel neko zna kakvi su UH u ječmu i pšenici, brzi ili spori??

              Comment


              • #22
                Re: Jeftini proteini

                Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                Aj fala Bogu da je pao prijedlog za jetrica... Jako korisno, al mene zanima di ih ti uzimas za 8kn?!??!?
                Plus moras pazit na to da su puna kolesterola i vitamina a koji je toksican u velikim kolicinama... Makar sam znao pojest i po kilu jetre na dan da mi nista ne bude haha
                Uglavnom ja preporučam pšenicu i ječam, oboje preko 20g proteina na 100g, s tim da psenica ima oko 50g UH, a jecam 60+... Al kad pogledate Spartanci su se ubijali u ječmu i svejedno su bili zvijeri... Bas zbog toga me zanima jel neko zna kakvi su UH u ječmu i pšenici, brzi ili spori??
                Ja sam u Osijeku, pa ne bih znao dati prijedlog za ZG(vidim da si iz ZG,ispravi me ako griješim). U Osijeku ih nabavljam u mesnici na tržnici u donjem gradu.
                Po nešto višoj cijeni imaš i u Konzumu. Npr:
                http://online.konzum.hr/products/500...jska-jetra-pik

                Što se tiče pšenice i ječma, proteini iz istih se ne bi trebali ubrajati u ukupan dnevni unos proteina. Upravo smo na tu temu raspravljali u jednom drugom threadu danas. Samo proteini animalnog porijekla bi se trebali uzimati u obzir, osim ako ne kombiniraš namirnice da bi dobio puni AK sastav, što je po meni gubljenje vremena.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #23
                  Re: Jeftini proteini

                  Originally posted by Bobby Sands View Post
                  ja isto. ne mogu primirisat tu jetricu ilitiga đigericu.


                  diže mi se želudac. gore nego kod tripica



                  nisi jeo džigericu u skrami, naravno, ali ti garantujem da je to pravi specijalitet

                  i da je izuzetno ukusna....


                  Sent from my...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Jeftini proteini

                    Originally posted by IgyBoy View Post
                    Što se tiče pšenice i ječma, proteini iz istih se ne bi trebali ubrajati u ukupan dnevni unos proteina. Upravo smo na tu temu raspravljali u jednom drugom threadu danas. Samo proteini animalnog porijekla bi se trebali uzimati u obzir, osim ako ne kombiniraš namirnice da bi dobio puni AK sastav, što je po meni gubljenje vremena.
                    HVala za link
                    Ne kuzim u cemu je razlika u proteinima??

                    Comment


                    • #25
                      Re: Jeftini proteini

                      Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                      HVala za link
                      Ne kuzim u cemu je razlika u proteinima??
                      NP.
                      Velika većina proteina biljnog porijekla ima nepotpuni aminokiselinski sastav, pa se kao takvi ne mogu uspješno koristiti za izgradnju novog proteina u organizmu,osim ako ih ne kombiniraš. Pisano je dosta na tu temu po forumu,pa slobodno potraži..
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment

                      Working...
                      X