Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jaja - sve o jajima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jaja - sve o jajima

    Eggology.
    "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

    Comment


    • Re: Jaja - sve o jajima

      Svaka čast na ovoj raspravi.
      Razbili ste mi dosta predrasuda vezanih uz jaja i kolesterol. Sada mogu mirno jesti, bez nekog straha i strepnje da će me kolesterol ubit.
      Još moram ukućanima objasnit da teorija od 7 jaja tjedno kao maksimum više ne drži vodu.
      FORTES FORTUNA ADIUVAT.

      Comment


      • Re: Jaja - sve o jajima

        Originally posted by vanja81
        Još moram ukućanima objasnit da teorija od 7 jaja tjedno kao maksimum više ne drži vodu.

        sretno..
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Jaja - sve o jajima

          Jedem cijela jaja.Nekad tjedno pojedem 10 jaja,a nekad dnevno.
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • Re: Jaja - sve o jajima

            Ja ih oko 25-30 tjedno pojedem...baka živi na selu pa dobijemo od nje i nekad uzmem u trgovini i eto
            You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

            Comment


            • Re: Jaja - sve o jajima

              Originally posted by Fallen warrior
              Ja ih oko 25-30 tjedno pojedem...baka živi na selu pa dobijemo od nje i nekad uzmem u trgovini i eto
              svaka čast...ja ih 10-15 tjedno, a i za to mama počne deranjem pa kolko ti jaja pojedeš, cijelu kutiju potamaniš u dva dana bla bla bla
              šta bi mi rekla da ih trošim kolko ti
              što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

              Comment


              • Re: Jaja - sve o jajima

                Originally posted by Tomi
                Jedem cijela jaja.Nekad tjedno pojedem 10 jaja,a nekad dnevno.
                haha svaka cast
                "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                Comment


                • Re: Jaja - sve o jajima

                  ja svaki dan jedem jaja, 4-5 komada najmanje.. i to cjela jaja, na kajganu najčešće

                  Comment


                  • Re: Jaja - sve o jajima

                    Ja kad sam bio kod doktora,rekao mi je doktor da jaja ne valjaju jer oštećuju jetru.
                    Valjaju u malim količinama npr. 2-3 cijela jaja dnevno,a ne 7,8 jaja dnevno.

                    Comment


                    • Re: Jaja - sve o jajima

                      jbt ja danas ujutro skuho 15komada(to je sve što je ostalo), i nisam mislio danas pojest sve, ali zbog nekih razloga (nemogućnosti pristupa kuhinji) morao sam sve pojest sutra nema šanse da ih jedem
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • Re: Jaja - sve o jajima

                        Originally posted by basketballer
                        Ja kad sam bio kod doktora,rekao mi je doktor da jaja ne valjaju jer oštećuju jetru.
                        Valjaju u malim količinama npr. 2-3 cijela jaja dnevno,a ne 7,8 jaja dnevno.


                        To su zastarjele informacije, slobodno jedi jaja.

                        Koliko godina ima taj doktor i kakve veze doktori imaju sa prehranom?
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Jaja - sve o jajima

                          eo ja bas sad pojo 7 kuhanih, onak... i idem redovno na vadjenje krvi i nikad mi nis nije bilo van granica
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • Re: Jaja - sve o jajima

                            Originally posted by kelly
                            Originally posted by basketballer
                            Ja kad sam bio kod doktora,rekao mi je doktor da jaja ne valjaju jer oštećuju jetru.
                            Valjaju u malim količinama npr. 2-3 cijela jaja dnevno,a ne 7,8 jaja dnevno.


                            To su zastarjele informacije, slobodno jedi jaja.

                            Koliko godina ima taj doktor i kakve veze doktori imaju sa prehranom?
                            Imao sam na nalazu krvi problema s jetrima(prije nekoliko mjeseci,sad nemam) i rekao mi je da jedem svježi sir(ima B vitamina ili takneš) pa je dobar za oporavak jetre i rekao mi je da ne jedem previše jer je vidio sportaše koji svako jutro pojedu 7,8 jaja a to nije dobro.
                            Inače ima negdje 45-55 godina,nisam sad siguran pitat ću mamu.

                            Comment


                            • Re: Jaja - sve o jajima

                              Od čega su bili problemi, ako ste sigurni da je od jaja onda ih nemoj jesti toliko, a ako ne znate od čega je onda je to samo nagađanje, može biti puno razloga, inače zdrav čovjek može slobodno jesti jaja.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Jaja - sve o jajima

                                ovo me tako je.eno zanima: navecer svi unosite proteine i masti, jel tako? tako je.

                                milion puta procitano, jaja su savrseni P+M obrok. jel jede ko jaja pred spavanje? ja mislim s tim probat.. od onog posnog mi je vise stvarno muka, svaki dan isto a kikiriki mi se neda cistit i tako to..

                                da cujem misljenje?

                                Comment

                                Working...
                                X