Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stagnacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stagnacija

    Na pocetku definicije sam odmah napravio gresku a ta je da sam odmah smanjio kalorije i ugljikohidrate odnosno nisam ih postepeno smanjivao i sada mislim da stagniram i neznam sto da napravim.

  • #2
    Koliko nisko si sa kalorijama?
    Koliko dugo si na dijeti?
    Koliki je bodifet?
    Koliko si skinuo do sada?
    S koliko kg si krenuo i kolliko kalorija?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Kalorije su mi na bazalnom znaci jedem oko 1850 kalorija,krenuo sam sa 78 kg sada sam na 74 ,bodifet neznam koliki mi je.I poceo sam 25.4 .I odmah tad sam bio na bazalnom znaci 1850

      Comment


      • #4
        Ovo je klasika kod većine koji prvi put idu na defku. Defka se radi progresivno jer se tijelo za par tjedana navikava. Zato je bolje prvo dizati aktivnosti koliko se može pa tek onda ići na rezanje kalorija. Iako je matematički isto biti na 2000 kalorija unos i potrošnja, ili na 4000, u praksi je uvijek bolje biti na većem unosu i većoj potrošnji.
        Možeš sada napraviti jedan diet break pa krenuti iznova progresivno, ili dizati aktivnosti ako možeš pa onda na diet break.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          evo kelly je dao odgovor prije mene...

          Imas dvije opcije, ostavit kcal unos i gazit dalje sa dodatnom potrosnjom (bf, kg ces vjeroj. spustit jos), iz te situacije biti ce teze oporavit tijelo i zaobic yo-yo efekt, ali nije nemoguce.

          Druga opcija, krenut vec sada u lagano podizanje kcal i reverse dijetu, par mjeseci.
          Ako to odradis pametno, teoretski bi mogao ostat na trenutnom izgledu ali uz dosta povecani unos kcal, pa bi u tom periodu cak mogao i porast.

          I onda naravno, od tog stanja pametnije u iduci krug dijete.

          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Evo mislim napravit diet break i tako da svaki tjedan podizem kcal za 50-100,ugljikohidrate cu malo povisit.Pa cu si svaki tjedan mjerit struk i kile pa ako malo vidim da sam se malo povecao u struku pauzirat cu taj tjedan ili odnosno necu podizat kcal.I onda cu npr. kad dosegnem 2300 ili 2400 kcal u tjednu pocet progresivno smanjivat kcal po tjednu .Sta mislite o ovakvom pristupu ?

            Comment


            • #7
              mislim da je i 50kca puno dnevno, a kamoli 100.
              No prati stanje pa vidi. Tako je najbolje
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Originally posted by CeLe111 View Post
                mislim da je i 50kca puno dnevno, a kamoli 100.
                No prati stanje pa vidi. Tako je najbolje
                Krivo si me shvatio,napisao sam 50 do 100 kcal tjedno

                Comment


                • #9
                  Vidim sad da, valjda mi se mutilo odmah u ranu zoru..

                  Da, ma to je to onda, 30-40grama ugljica tjedno gore, ovisno o tome kako ce tijelo prihvacat! =)
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Evo ovo mi je drugi tjedan i povisio sam za 150 kcal a ugljice sam povisio za 30.
                    Ovako cu danas pojest:
                    Dorucak: 40 gram zobene kase u mlijeku
                    Rucak:100 grama raznolikog povrca,200 g teletine,55 grama kruha sa chia sjemenkama
                    Međuobrok:200 grama posnog sira,20 grama kikirikia (ovo sam pojeo iz gušta)
                    Obrok prije treninga:40 grama zobene kase u mlijeku sa 2 zlicice kikiriki maslaca
                    Poslje treninga:Banana+shake,150 grama rize i 160 gram tune
                    Vecera 4 jaja i
                    Kaloriej 1995,cilj je 2000
                    UH:139
                    Last edited by Blacking; 03-07-17, 15:27.

                    Comment

                    Working...
                    X