Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

    Originally posted by denis2310
    moze li se džem od grožda zamjeniti džemom od breskve?
    Može li se posni "Standard" zamjeniti "Milbonom" ?

    Comment


    • #77
      Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

      svaki posni je isti ili sličan,samo sto je milbonin po okusu najbolji i najjestiviji...

      Comment


      • #78
        Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

        Originally posted by sink1704 View Post
        svaki posni je isti ili sličan,samo sto je milbonin po okusu najbolji i najjestiviji...
        ili... najpitkiji

        Comment


        • #79
          Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

          Kriva poruka u krivom postu. Sorry.
          Last edited by smash; 21-05-12, 00:22.

          Comment


          • #80
            Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

            1 porcija zobenih pahuljica je koliko u gramima otprilike? Inače imam 65kg/183cm, valjda ova prehrana nije previše za mene

            Comment


            • #81
              Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

              Pozdrav svim clanovima, imam jednu veliku dilemu a nigdje na netu ne mogu da nadjem odgovor, pa ako ima neko da se razumije i da zna molio bi da mi pomogne. Ovako, ja sam visok oko 183 i imam 87 kg trenutno, treniram vec par godina, ali uporedo vozim veoma duge ture na biciklu, igram kosarku tako da mi je tesko doci do mase. Sada sam kupio ANIMAL CUTS sa kojim sam mislio da dobijem na definiciji, prvenstveno na podrucju trbusnih misica, a uporedo sam kupio i NITRO-TECH sa kojim bi zelio da radim na misicnoj masi. Moj cilj bi bio da dobijem nekih 5-6 kg misica a da izgubim to nesto masti sto imam viska. E pitanje je, dali neko zna ima li svrhe i dali se uopste smije koristiti ova dva preparata paralelno. jer ja neznam, jedan je za mrsanje a drugi za masu, razmisljam da ne bude na kraju sve na istom. Ono kao 0-2 je -2 i +2 opet 0, potrosio pare + radio a nigdje efekta. Ima li neko iskustva i nki savjet. Pozdrav

              Comment


              • #82
                Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                Moze. Li neko samo reci kako da pripremam govedinu, krumpir i povrce dali da sve kuham ili???

                Comment


                • #83
                  Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                  Pozdrav
                  što se tiče jabuka a i ostalog voća evo link na jedan jako dobar članak o tome:
                  http://www.muscleandfitness.com/nutr...r/fruit-factor

                  Comment


                  • #84
                    Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                    bok svim clanovima ja sam novi clan ovog forum i htio bih vas pitati za savjet siguran sam da znate puno vise nego ja
                    pa imam jedan problem
                    poceo sam trenirati i pomalo bildati s moja dva utega ali ne znam kakvu prehranu si napraviti s time da sam ja deblji i zelim si ojacati ruke dobiti masu i definiciju ruku i skinuti trbuh to jest smršati ali s time da sam slab s novcim treba mi jeftina prehrana naci ne bas puno potrositi jer nemam bas novaca kod sebe tako da vas pitam za savjet UNAPRIJED HVALA )

                    Comment


                    • #85
                      Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                      ajoj.

                      shvati to kao nemogucu misiju.

                      to ti je kao da imas u planu rusiti kucu od temelja a zelis izgraditi krov.

                      mrsavljenje=unos manje kalorija od koliko potrosis
                      nabacivanje mase (sala ili misica) = unos vise kalorija od koliko potrosis.

                      nema istovremeno.... tj ima, al to su malo zesce stvari za "napredne korisnike" ....

                      tzv cikliranje kalorija... jedan dan manje drugi dan vise....
                      ali za to bi trebao tocno znati brojku koja ti je za odrzavanje (i kolika ti je koji dan potrosnja) ... i onda variras ...jedan dan 300 manje (od te cifre) drugi dan 300 vise .... cca.... tak da ti je razlika ukupno 600.... itd itd
                      Black leather, knee-hole pants

                      Comment


                      • #86
                        Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                        pa ako nemas para za pravilnu prehranu i zelis smrsavit onda jednostavno prestani jest
                        sala mala,bb je skup sport,ako nemas para sanse su ti minimalne,kvalitetna prehrana ti je preduvjet,i ja sam se nasao u tvojoj poziciji i jos se borim s tim,puno sam naucio u zadnjih godinu,al svo znanje nije dovoljno bez prakse,samodisciplina i kvalitetna prehrana,ucini ono sto mozes pa vjezbaj redovno i jedi zdravu nemasnu hranu,kao riba,nemasno meso,posni sir,orasasti plodovi,riza,pasta,grah itd.
                        sretno ti

                        Comment


                        • #87
                          Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                          Čuj, sa dva utega se nemoš "ubildat". Tribat češ **beno improvizirat inače nema napredka.

                          Prehrana-Trening-Odmor = 3 glavne komponente ne samo BBa i "bildanja", već bilo kojeg sporta.

                          Prehrana i Trening - Bez odmora >
                          Prehrana i Odmor - Bez treninga >
                          Trening i Odmor - Bez Prehrane >
                          Dakle izostavi jedno, na nuli si. Kolko san ja sliku stvorija u glavi, ti moš osigurat puni odmor i pola prehrane. Potrudi se da popunis tu drugu polovicu prehrane i trening. Improviziraj, ima na forumu primjera kako su sami sebi izradili pravu malu kucnu teretanu.
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • #88
                            Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                            ma meni nije bitna toliko teretana pazi bit cu iskren kriza je i nema se nije da nemam nego nemogu birati dok se ne zaposlim ali kada po ovoj krizi sto hocu reci treba mi prehrana ali neka jeftina naci ne skupo ne moram radti isto vremeno bildanje i mršavljenje mogu samo mršavljenje barem ja tako mislim ali ali prehrana mi je jako bitna pazi to sto je jeftino mi je pašta i ne znam sta još a to što trazim od vas je da mi date prijedlog jeftine prehrane UNAPRIJED HVALA NA POMOCI

                            Comment


                            • #89
                              Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                              'Smršaviti' je lako, izgubiti masti i oblikovati tijelo je već dosta teže.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                                Originally posted by diinnoo View Post
                                'Smršaviti' je lako, izgubiti masti i oblikovati tijelo je već dosta teže.
                                meni treba jeftina prehrana a smrsavit je mozda lako ali treba skinuti to salo i nabit pravu masu kako bih rekoa pozitivnu masu

                                Comment

                                Working...
                                X