Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ma ti kalkulatori ništa ne valjaju. Isto kao i opsjednutost tjelesnim tipom. Bezveze...

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      ma cek, 100 grama rize se odnosi na rizu prije ili nakon kuhanja?

      zanima me jer kad skuvan 100 grama rize dobijen hrane za prehranit pola Zemlje..
      ...Lok'tar ogar...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Gorsel View Post
        ma cek, 100 grama rize se odnosi na rizu prije ili nakon kuhanja?

        zanima me jer kad skuvan 100 grama rize dobijen hrane za prehranit pola Zemlje..
        Prije kuhanja.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Viper View Post
          Prije kuhanja.
          fala
          valjda triban stavit manje vode..
          ...Lok'tar ogar...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ne treba. ako imas viska vode nakon sto se riza skuha, iscijedi kroz cjedilo. inace, naucit ces da riza poveca svoj volumen, ali ne mijenja svoj energetski sastav (ako se kuha samo u vodi, bez dodavanja ulja kao sto to neki rade)
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Coffey View Post
              ne treba. ako imas viska vode nakon sto se riza skuha, iscijedi kroz cjedilo. inace, naucit ces da riza poveca svoj volumen, ali ne mijenja svoj energetski sastav (ako se kuha samo u vodi, bez dodavanja ulja kao sto to neki rade)
              a stavin malo maslinovoga ulja.....
              domacega, ne trujen masline nikakvin otrovima i preparatima
              ...Lok'tar ogar...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Gorsel View Post
                zanima me jer kad skuvan 100 grama rize dobijen hrane za prehranit pola Zemlje..
                Pozz, ovdje Saturn

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Jel jede neko suncokretove sjemenke oljušteno ja jeden svaki dan po malo 100g = 622kcal / 5kuna i lidlu... 20g proteina,19g Uh i 52g masti... ?
                  IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      jel zna itko nekakav program koji prati unos dnevni kalorija?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Myfitnesspall

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Bjelanjak View Post
                          Myfitnesspall
                          hvala idem da vidim kako to radi

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            znam da nije hrana,ali pice je pa da pitam sta mislite o onom maraskinom soku za radit sa l-kranitinom i vitaminom d i c . bez secera je tj. pis da je ispod 0.1g po 100ml soka. bi se to mogo piti kao da je "zdravo" mislim za razliku od drugih sokova punih secera..????
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              ajde da pitam. sutra me ceka smjena od 24h pa ovo mi je dan tj. obroci. sad recite da li je previse....za dorucak 50g proteina sa 100g zobi(30gwhey+20gcasein) za rucak rizoto sa 60g integralne rize(disntano povrce-luk,pola vece paprike,mrkva,malo kukuruza-to je tipa rizoto)+150g svinjskog filea iliti lungic ili kako se vec zove( u mesnici mi maknu sve sta god jos ima malo masnog na sebi,ali stvarno ima jako malo masnog)
                              za veceru posni sir i 150g isto onakvog filea. za meduobroko sjveza mrkva,jabuka..mozda koji orah. ako bude puno posla kroz noc onda kricnem malo oraha i mrkve(radim od 7h ujutro do iduci dan 7h ujutro) to previse klope u jednom danu??? molim za savjet
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by dominik11 View Post
                                ajde da pitam. sutra me ceka smjena od 24h pa ovo mi je dan tj. obroci. sad recite da li je previse....za dorucak 50g proteina sa 100g zobi(30gwhey+20gcasein) za rucak rizoto sa 60g integralne rize(disntano povrce-luk,pola vece paprike,mrkva,malo kukuruza-to je tipa rizoto)+150g svinjskog filea iliti lungic ili kako se vec zove( u mesnici mi maknu sve sta god jos ima malo masnog na sebi,ali stvarno ima jako malo masnog)
                                za veceru posni sir i 150g isto onakvog filea. za meduobroko sjveza mrkva,jabuka..mozda koji orah. ako bude puno posla kroz noc onda kricnem malo oraha i mrkve(radim od 7h ujutro do iduci dan 7h ujutro) to previse klope u jednom danu??? molim za savjet
                                Koji ti je cilj, masa ili defka? Meni bi ovo malo klope ako si na masi

                                Comment

                                Working...
                                X