Announcement

Collapse
No announcement yet.

prehrana za skinuti salo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: prehrana za skinuti salo?

    izbaci taj ABC,izbaci pastete i izbaci mlijeko(to sto pijes mlijekom pij s vodom)
    blo bi dobro kad bi izracuno koliko kcal unosis a koliko trosis..ti naravno moras unijet manje nego potrosis osto ti je cilj skidanje sala..
    btw.nemozes skinut salo s jednog dijela tijela..salo odlazo razlicito s razlicitih dijelova...kapiš?
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #32
      Re: prehrana za skinuti salo?

      Originally posted by KeLavra View Post
      izbaci taj ABC,izbaci pastete i izbaci mlijeko(to sto pijes mlijekom pij s vodom)
      blo bi dobro kad bi izracuno koliko kcal unosis a koliko trosis..ti naravno moras unijet manje nego potrosis osto ti je cilj skidanje sala..
      btw.nemozes skinut salo s jednog dijela tijela..salo odlazo razlicito s razlicitih dijelova...kapiš?
      Si toro, capischo, uhvatiti cu se racunice...
      Izbacio ABC a za dorucak ubacio zobene pahuljice (100 grama u tanjur sa 0.5% mlijekom) i jedva to progutao, vecera samo posni ili tuna..
      Znaci cak i Dukatovo mlijeko od 0.5% masti ne dolazi u obzir? ( Koristim ga kad radim shake od : whey+banana+med+4dcl mlijeka za poslije treninga)

      Comment


      • #33
        Re: prehrana za skinuti salo?

        tako je,nema veze sto je light ipak ima nesto masnoca koje ti usporavaju apsorpciju wheya,takoder umjesaj u taj shake glukozu cca30-40g
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #34
          Re: prehrana za skinuti salo?

          Originally posted by KeLavra View Post
          tako je,nema veze sto je light ipak ima nesto masnoca koje ti usporavaju apsorpciju wheya,takoder umjesaj u taj shake glukozu cca30-40g
          Sve s vodom? :O

          Comment


          • #35
            Re: prehrana za skinuti salo?

            Originally posted by qlined77 View Post
            Sve s vodom? :O
            Da, voda rulZ!
            It's not over until i win.

            Comment


            • #36
              Re: prehrana za skinuti salo?

              Originally posted by MONSTAA View Post
              Da, voda rulZ!
              Hvala stari, odjeb mlijeku onda, i daj mi reci osim preodvratnih zobenih pahuljica sto mi predlazes za dorucak? (da, progooglat cu i po forumu ali zelim tvoje misljenje), HVALA

              Comment


              • #37
                Re: prehrana za skinuti salo?

                Originally posted by qlined77 View Post
                Hvala stari, odjeb mlijeku onda, i daj mi reci osim preodvratnih zobenih pahuljica sto mi predlazes za dorucak? (da, progooglat cu i po forumu ali zelim tvoje misljenje), HVALA
                zobene pahuljice
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #38
                  Re: prehrana za skinuti salo?

                  Originally posted by KeLavra View Post
                  zobene pahuljice
                  ajme ajme ajme i ajme, zalosno ako nesmijem mlijeko, necu njih valjda s vodom piti, yuck yuck yuck!!!

                  Comment


                  • #39
                    Re: prehrana za skinuti salo?

                    Originally posted by qlined77 View Post
                    ajme ajme ajme i ajme, zalosno ako nesmijem mlijeko, necu njih valjda s vodom piti, yuck yuck yuck!!!
                    izgleda da hoces

                    u cemu je bed..sameljes ih u prah,ubacis u 0.5l vode,dodas mjericu wheya i imas dorucak za bogove...i meni su odvratne,ali ovo šljaka
                    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                    Comment


                    • #40
                      Re: prehrana za skinuti salo?

                      Originally posted by KeLavra View Post
                      izgleda da hoces

                      u cemu je bed..sameljes ih u prah,ubacis u 0.5l vode,dodas mjericu wheya i imas dorucak za bogove...i meni su odvratne,ali ovo šljaka
                      Hmmm... znaci da to fino popijem i krepam od gladi do rucka
                      Dorucak je u 8h a Rucak u 14:30 ali ako je to zrtva koju treba podnijeti spreman sam...

                      Comment


                      • #41
                        Re: prehrana za skinuti salo?

                        e hebiga sad...prevelik ti je razmak izmedu ta dva obroka...sredena prehrana podazumjeva jest redovito i kvalitetno,trebao bi jest svaka 3-3.5 sata
                        prodi malo ove jelovnike i sklepaj si nesto slicno tome:
                        http://www.building-body.com/forum2/...-Moja-prehrana

                        edit:evo vidi ovog:
                        http://www.building-body.com/forum2/...-za-definiciju
                        Last edited by KeLavra; 30-09-11, 14:53.
                        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                        Comment


                        • #42
                          Re: prehrana za skinuti salo?

                          Originally posted by KeLavra View Post
                          e hebiga sad...prevelik ti je razmak izmedu ta dva obroka...sredena prehrana podazumjeva jest redovito i kvalitetno,trebao bi jest svaka 3-3.5 sata
                          prodi malo ove jelovnike i sklepaj si nesto slicno tome:
                          http://www.building-body.com/forum2/...-Moja-prehrana
                          On my way, veceras su si sloziti pa cu objaviti da vidis jel štima..hvala puno!

                          Comment


                          • #43
                            Re: prehrana za skinuti salo?

                            mlijeko moze komodno u dorucku (ako podnosi laktozu) , ono sa minimalno masti, price o usporavanju apsorpcije wheya nemaju prevelike osnove jer ko prvo whey se probavlja znantno duze (osin hidroizolata) nego sta ga svima nan dragi proizvodaci reklamiraju a posebno zato ako je u dorucku nije bitno to sta ce mlijeko malo usporit apsorpciju. ako je u pwmu bolja je opcija svakako voda al da ce to ucinit neku drasticnu razliku, nece

                            isto tako, jedenje svaka 3,3,5h nije potrebno jer je totalno isto oce li unijeti potrebno kroz 3 ili kroz 6 obroka , ako nekome odgovara jest 3-4 obroka dnevno naspram 6-7 to je sasvin ok
                            osobno san godinu dana bia na 3-4 obroka dnevno i rezultati su naravno bili isti ko i na 6-7, napredak. sad na defki jeden vise jer san gladan pa mi je bolje jest vise obroka da drzin zeludac pun
                            inace, ima o tome i clanaka miljun po netu evo jedan sa bb.com-a

                            MEAL FREQUENCY!

                            Often, you see things like:

                            "Eat every 2-3 hours to burn more fat!" or "Your body needs a constant supply of protein to keep it building muscle."
                            You see these both in magazines and online, but recently this statement is being challenged more often online (usually without reason).

                            http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8...ubmed_RVDocSum

                            This study compared 5 meals a day to 2 meals a day, both with the same total caloric intake. The conclusion of this study came to be: "With the method used for determination of DIT no significant effect of meal frequency on the contribution of DIT to ADMR could be demonstrated."

                            http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9155494

                            This is some-what of an analysis of ALL studies done regarding meal frequency and energy expenditure (calories burnt). It essentially states that most studies are neutral on the matter, that is meal frequency has no effect on metabolism. The VERY few studies saying otherwise were likely flawed.

                            http://www.slideshare.net/biolayne/o...nd-muscle-mass

                            That is a slideshow done by Dr. Layne Norton. It essentially shows that protein synthesis is not related to an absolute increase in plasma amino levels, which would be sustained by frequent meals. It's hypothesized that plasma amino spikes are able to stimulate protein synthesis at a much greater rate. This would actually support eating LESS frequently rather than more frequently.

                            http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17413096

                            Here's another study that may be taking this myth and completely reversing it. It showed that although eating one meal/day as opposed to three caused an increase in hunger, it actually caused a DECREASE in fat mass, it also showed decrease in the catabolic hormone cortisol.


                            Myth DENIED! Eating every two to three hours is definitely not necessary, and is quite likely even less beneficial than eating every 5-6 hours, possibly more.

                            med izbaci iz pwma, nema mu mjesta u bb prehrani a posebno u pwmu jer je on fruktoza a tebi tu treba glukoza , nakon treninga popijes whey+glukoza ili pojedes whey+jaffa keksi bez masti, kiki bomboni, bili kruh itd. i nakon toga pojedes najjaci obrok u danu kolicinski, uh+p kruti

                            sta se tice broja obroka, izbor je na tebi, samo gledaj da uneses optimalan broj nutrijenata i kalorija kroz dan, ovisno o cilju i tempiras UH oko aktivnosti a P u svakon obroku
                            Last edited by FEARiTseLF; 30-09-11, 15:10.

                            Comment


                            • #44
                              Re: prehrana za skinuti salo?

                              Originally posted by FEARiTseLF View Post
                              mlijeko moze komodno u dorucku (ako podnosi laktozu) , ono sa minimalno masti, price o usporavanju apsorpcije wheya nemaju prevelike osnove jer ko prvo whey se probavlja znantno duze (osin hidroizolata) nego sta ga svima nan dragi proizvodaci reklamiraju a posebno zato ako je u dorucku nije bitno to sta ce mlijeko malo usporit apsorpciju. ako je u pwmu bolja je opcija svakako voda al da ce to ucinit neku drasticnu razliku, nece

                              isto tako, jedenje svaka 3,3,5h nije potrebno jer je totalno isto oce li unijeti potrebno kroz 3 ili kroz 6 obroka , ako nekome odgovara jest 3-4 obroka dnevno naspram 6-7 to je sasvin ok
                              osobno san godinu dana bia na 3-4 obroka dnevno i rezultati su naravno bili isti ko i na 6-7, napredak. sad na defki jeden vise jer san gladan pa mi je bolje jest vise obroka da drzin zeludac pun
                              inace, ima o tome i clanaka miljun po netu evo jedan sa bb.com-a




                              med izbaci iz pwma, nema mu mjesta u bb prehrani a posebno u pwmu jer je on fruktoza a tebi tu treba glukoza , nakon treninga popijes whey+glukoza ili pojedes whey+jaffa keksi bez masti, kiki bomboni, bili kruh itd. i nakon toga pojedes najjaci obrok u danu kolicinski, uh+p kruti

                              sta se tice broja obroka, izbor je na tebi, samo gledaj da uneses optimalan broj nutrijenata i kalorija kroz dan, ovisno o cilju i tempiras UH oko aktivnosti a P u svakon obroku
                              Pa nemam ja ni vremena za vise od 3 obroka dnevno, znaci med 'out' , majko mila koliko ljudi mi je vise reklo sve i svasta tocno jadan ni sam neznam sto cu vise miksati a da je dobro, no kakogod, od danas za dorucak samljevene zobene+ malo wheya s vodom, rucak sto žena spremi ( bez krompira i kruha), vecera posni sir ili tunjevina..
                              Sviđa mi se jaffa keksi ideja jer umirem za nekim keksićem ...
                              Znaci potrosnja kalorija mora biti veca od unesenih - to nece biti problem...

                              FEARiTseLF zahvaljujem na savjetu koji je od velike pomoci kao i ostalim clanovima

                              Comment


                              • #45
                                Re: prehrana za skinuti salo?

                                realno, ta 3 obroka dnevno bi trebala bit poslozena vrhunski da funkcionira iako ja nebi isa ispod 4 sta je meni optimalno

                                prvi obrok p+uh
                                prewm p+m
                                pwm p+uh
                                zadnji obrok p+m

                                dorucak nek ti bude zobene + whey + banana + voda
                                obrok nakon p+m tipa piletina i tona zelenog povrca + maslinovo ulje
                                pwm riza/krumpir/tjestenina + piletina
                                zadnji posni + orasasti

                                morat ces malo vece kolicine posto imas malo obroka, ubaci LI cardio i povecaji iz tjedna u tjedan i kad vidis da salo ne ide dole smanji uh iz dorucka malo po malo i to je to

                                Comment

                                Working...
                                X