Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cura na definiciji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prehrana za curu

    organizam je isti.ovisi o tvom cilju sto zelis.

    na forumu ti je izbor ogroman,zaista.
    Last edited by kelly; 24-01-12, 21:12.
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #17
      Re: Prehrana za curu

      i ne preskakat obroke i izgladnjivati se kao ostale cure.jedi 5-6 manjih i zdravih obroka i treniraj.i na ljeto mi se javi

      Comment


      • #18
        Re: Prehrana za curu

        evo još jedne cure, nakon dugo vremena shvatih da se netreba izgladnjivat da bi se smršavilo.
        Želim smršaviti ali mi to nije trenutačno primarno koliko se okrenit normalnoj i relativno zdravoj prehrani.
        Znači, 2 puta tjedno idem na bodysculpt plus svaki dan utezi od 2 kila po 10 minuta ...zavisi od mogućnosti ostale dane šetam 20 min ili uru..kako mogu..evo recimo jelovnik za danas ..2 integralna keksa, kava i mlijeko za doručak (znam moram ubacit P, oću iako mi ujutro nikako ne pašu)
        ručak - pola šnicle i pasta sa umakom od rajčica
        međuobrok- jogurt activia ( + red čokolade ali to niste vidili)
        večera iza treninga (proljetna juha pola litre bez paste, mala tuna od 56 grama i piškot jedan)

        moglo je i puno bolje, umjesto paste recimo brokulu i jaje za doručak..

        uglavnom malim koracima do savršenstva...bitno je nemučit se, dopustit si i pogrešku i uživat u obrocima...
        čitamo se!

        Comment


        • #19
          Re: Prehrana za curu

          e i da obavezno nastojim ubacit salatu nekakvu

          Comment


          • #20
            Re: Cura na definiciji

            ubaci proteina vise i kupi si whey za pwm ,i naravno deri po utezima
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #21
              Re: Cura na definiciji

              i da ubacim voće, samo još nisam sigurna najbolje vrijeme za to? nekad ako umirem od gladi navečer napravim si kompot, jabuku isjeckam recimo..

              Comment


              • #22
                Re: Cura na definiciji

                dajte kakav savjet za utege, ja ponavljam po 3* 20 puta..malo mi ispod toga..neosjećam da boli

                Comment


                • #23
                  Re: Cura na definiciji

                  Originally posted by lola View Post
                  i da ubacim voće, samo još nisam sigurna najbolje vrijeme za to? nekad ako umirem od gladi navečer napravim si kompot, jabuku isjeckam recimo..
                  voće uzmi ujutro prije dorucka
                  slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Cura na definiciji

                    Originally posted by lola View Post
                    dajte kakav savjet za utege, ja ponavljam po 3* 20 puta..malo mi ispod toga..neosjećam da boli
                    optimalno 4*8-10
                    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Cura na definiciji

                      Originally posted by lola View Post
                      dajte kakav savjet za utege, ja ponavljam po 3* 20 puta..malo mi ispod toga..neosjećam da boli
                      Super serije radi (spojis 2 vjezbe kao jednu) ili triserije (spojis 3 vj.) ponavljanja u rangu 7-12 najcesce, kod nekih vjezbi je pozeljno ici preko 15, ali to je rijetkost, mada, rutina se mozes s vremenom razbiti visokim brojem ponavljanja, ugl. variraj s tim i koncentriraj se na sto pravilniju izvedbu svake vj. polagano spustanje i brža kontrolirana kontrakcija (razmisljaj o misicu kojeg radis, a ne samo bukvalno da napravis pokret) trebat ce ti vremena za to savladati
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment

                      Working...
                      X