Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

    nisam zna di da postavim ovo pitanje...pa ako je na krivom mjestu neka administrator prebaci!

    evo vako...prsa mi se neravnomjerno razvijaju...ja pretpostavljam da je to radi krive kicme...jer mi je kicma ''ukosena'' u desnu stranu (neznam strucni naziv kako se to zove)...e pa sad da vas pitam...ljeva sisa je odlicna ali desna zaostaje (nije nesto strasno ali primjeti se bar ja)...pa bi ih ja htio izjenacit...naravno!

    e sad...ja bi to proba ovako...pa vi reci te jeli to pametno...

    kad radim bench press...npr 80kg...ja bi stavia...na ljevu stranu sipke (di je ok sisa) 38kg...a na desnu ( di nije ok sisa) 42kg...da probam na taj nacin ujednacit...da malo vise opteretim ovu losiju stranu...ali nebi isa u nijednoj tezini preko 4kg razlike...sta vi mislite jeli to pametno ili nije...ili ako tko ima kakav drugaciji prijedlog...nek samo kaze bit cu mu veoma zahvalan
    MALA!!! ja ti bosom nogom...panj odvalim!!!

  • #2
    Re: nesimetrija!

    također sam imao asimetriju prsa, poceo sam radit sve sto se moze s bucicama (umjesto sipke jel) i mislim da sam popravio koliko toliko
    Lux et veritas

    Comment


    • #3
      Re: nesimetrija!

      Originally posted by skfrik
      također sam imao asimetriju prsa, poceo sam radit sve sto se moze s bucicama (umjesto sipke jel) i mislim da sam popravio koliko toliko

      ja kad radim prsa...trenutno vjezbe koje radim su...bench press (sipka)...koso razvlacenje (bucice) i pullover (bucica)...tako da je samo bench press sa sipkom...pa me zanima jeli pametno ovako za bench press raspodjelit tezinu...
      MALA!!! ja ti bosom nogom...panj odvalim!!!

      Comment


      • #4
        Re: nesimetrija!

        predpostavljam da si desnjak, jer ti desna ruka preuzima vecu tezinu pa slabije se razvija desna sisa.
        bucice ubaci umjesto sipke, nevjerujem da je pametno ovo sa rasporedjivanjem tezine, kad dodjes do vecih tezina zamisli da ti ode sipka na jednu stranu zbog nebalansiranosti
        panta rei

        Comment


        • #5
          Re: nesimetrija!

          Originally posted by baksuz
          predpostavljam da si desnjak, jer ti desna ruka preuzima vecu tezinu pa slabije se razvija desna sisa.
          bucice ubaci umjesto sipke, nevjerujem da je pametno ovo sa rasporedjivanjem tezine, kad dodjes do vecih tezina zamisli da ti ode sipka na jednu stranu zbog nebalansiranosti

          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #6
            Re: nesimetrija!

            koji dio ti nije jasan?
            panta rei

            Comment


            • #7
              Re: nesimetrija!

              Originally posted by baksuz
              koji dio ti nije jasan?
              Daj se pokopaj.
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • #8
                Re: nesimetrija!

                ae ti malo razmisli, barem ja znam po sebi, desni triceps i rame posto mi je jace preuzima vise tereta i s time slabije pogadjam desnu ''sisu''
                panta rei

                Comment


                • #9
                  Re: nesimetrija!

                  Originally posted by DrHouse
                  Originally posted by baksuz
                  koji dio ti nije jasan?
                  Daj se pokopaj.
                  strasno ,ovdje ima 30% ljudi koji nesto znaju i koji skidam kapu sa glave , a ovo ostalo lupeta ko maksim po diviziji!!!!
                  Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                  Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                  Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                  Comment


                  • #10
                    Re: nesimetrija!

                    Originally posted by baksuz
                    ae ti malo razmisli, barem ja znam po sebi, desni triceps i rame posto mi je jace preuzima vise tereta i s time slabije pogadjam desnu ''sisu''
                    Ne preuzima više tereta, teret je jednak! Djeluješ većom silom!
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #11
                      Re: nesimetrija!

                      neda mi se prepirat, ja znam kako je u mene...
                      nhf
                      panta rei

                      Comment


                      • #12
                        Re: nesimetrija!

                        Izbaci na neko vrime bench i radi sa bučicama i izjednačiti će se, tako je bar kod mene.
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: nesimetrija!

                          ma ja san ti ima isti problem...tako da san od poceka radije bench press i dumbell fly buchicama(ISTE TEZINE NA OBJE STRANE!) i dosta san uravnotezije pectorale, tj sad se i ne vidi tolika razlika...
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

                            probaj jednorucne izolacijske vjezbe
                            naime problem je nastao iz razloga ne ravne kicme,to jest skolioze
                            skoliozu ,ili skoliosticko drzanje imaju svi ljudi samo je pitanje u kojem postotku
                            trebao bi nabaciti sliku pa da tocno vidimo jeli stvar genetike ili je stvar veceg postotka zakrivljenosti srednjeg dijela kraljeznice
                            najvjerojatni krivac za to je prejak trapez sa jedne strane koji zbog svoje snage vuce kraljeznicu na jednu stranu pa tako dolazi do ne simetrije u izgledu prsnog kosa
                            zanima me kako izgledaju trbusni misici?
                            jesu li cik ,cak ili su ravnomjerno rasporedjeni ?
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

                              Originally posted by mali priest
                              probaj jednorucne izolacijske vjezbe
                              naime problem je nastao iz razloga ne ravne kicme,to jest skolioze
                              skoliozu ,ili skoliosticko drzanje imaju svi ljudi samo je pitanje u kojem postotku
                              trebao bi nabaciti sliku pa da tocno vidimo jeli stvar genetike ili je stvar veceg postotka zakrivljenosti srednjeg dijela kraljeznice
                              najvjerojatni krivac za to je prejak trapez sa jedne strane koji zbog svoje snage vuce kraljeznicu na jednu stranu pa tako dolazi do ne simetrije u izgledu prsnog kosa
                              zanima me kako izgledaju trbusni misici?
                              jesu li cik ,cak ili su ravnomjerno rasporedjeni ?

                              ja sam ka dite isa na vjezbe za ispravljanje kicem...al diciji dani pa sam odusta prije nego sam je ispravija...i bas to sta kazes...zakivljen mi je srednji dio kraljeznice.
                              a to sta se tice trapeza...on mi se nekako cini najjaca partija na tijelu...jer sad kad sam se skinija ovo lito...od ekipe svi su mi zamjetili trapez da se najvise istice...a sta se tice trbusnih oni su mi cik cak...
                              MALA!!! ja ti bosom nogom...panj odvalim!!!

                              Comment

                              Working...
                              X