Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

    Originally posted by sthooligan
    Moraš pazit na držanje ne samo ti nego svatko. U početku će biti teže a poslje se navikneš. Ja hodam uvijek uspravno nikad sa glavom u pod i obišenim ramenima.
    Leđa ravno, isprči guzicu, izbaci prsa, raširi ruke i ramena drži unatrag
    lipo u detalje objašnjeno
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #32
      Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

      e tije bi pitat nesto...
      naime meni su prsa sasvin solidno razvijena sa vanjskih strana, al prema sredini prsa fali mi mesa(tj, nema kanala između 2 pectorala).
      znaci kad gledan sa strane sasvin dobro mi se prsa ističu, al kad gledan sa prednje strane vidi se da mi prema sredini torza fali mase...pa ako netko zna zašto i kako to poboljšat?

      P.S.
      za prsa radin uglavnon bench press buchicama,incline,decline,letenje..
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #33
        Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

        Probaj bench press uskim hvatom, tada više radi unutrašnji dio pectoralisa, ako se ne varam. Bajdvej, kakva ti je situacija sa gornjim dijelom prsa? Mene je to isto mučilo, ali mi se ućinilo da je posljedica općenitog zaostajanja gornjeg dijela za donjim, pa kada sam popravio gornji dio, cjelokupna situacija se popravila. Ubaci i pullover. Bitna je i raznolikost vježbi, da se prsa pogode sa svih strana.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #34
          Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

          Originally posted by PatrickStar
          Probaj bench press uskim hvatom, tada više radi unutrašnji dio pectoralisa, ako se ne varam. Bajdvej, kakva ti je situacija sa gornjim dijelom prsa? Mene je to isto mučilo, ali mi se ućinilo da je posljedica općenitog zaostajanja gornjeg dijela za donjim, pa kada sam popravio gornji dio, cjelokupna situacija se popravila. Ubaci i pullover. Bitna je i raznolikost vježbi, da se prsa pogode sa svih strana.
          gornji dio solidan...
          a sad za tjedan dana cu krenit u teretanu...zadnjih pola god san vjezbao u homemade teretani jer san morao
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #35
            Re: Nesimetrija: prsa mi se neravnomjerno razvijaju

            Pullover bučicom možeš i doma. Bajdvej, kada radiš press bučicama, prilikom dizanja isprobavaj različitu širinu ruku, dok ne osjetiš pri kojoj ti je aktivacija prsa najveća. Kada kreneš u teretanu, svakako uvrsti dipse i cable cross u program.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X