Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uska ramena-široki bokovi... pomoć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uska ramena-široki bokovi... pomoć

    Ne bih znao jesam li dobro svrstao temu..ali eto. Pa što bude!

    Nego naime..da prijeđemo na stvar.
    Uska ramena-široki bokovi...to je moja konstrukcija.
    Dali netko ima ideju kako vizualno poboljšati izgled? šta više raditi šta manje da se smanji taj dojam širokih bokova i uskih ramena?

  • #2
    Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

    Endomorf Ziva jebada ! Teske kosti, siroki bokovi, dosta masti. Metabolizam spor te je sklon debljanju, ali ima i prednost a ta prednost je da moze izgraditi relativno brzo kvalitetne misice!

    Znaci endomorfni tip je jako zajeban sto se tice BB-a zasto,zato jer mi endomorfi moramo biti stalno na dijeti,tj nismo ko ostale 2 skupine koje si ponkead mogu dati oduska sto se hrane tice,mi i na masi recimo moramo radit kardio.

    Ishrana ti se mora bazirat na jako puno povrca Riba itd itd uglavnom zdravih izvora

    Prvo sta bi ti ja preporucio,deri po kardiu skresi se do kraja skni svu mast sa sebe i tek onda krenes pomalo na masu.

    Ako ti nesto nisam dobro napisao samo pitaj rado ti objsnim

    Comment


    • #3
      Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

      Originally posted by StrongMan
      Endomorf Ziva jebada ! Teske kosti, siroki bokovi, dosta masti. Metabolizam spor te je sklon debljanju, ali ima i prednost a ta prednost je da moze izgraditi relativno brzo kvalitetne misice!

      Znaci endomorfni tip je jako zajeban sto se tice BB-a zasto,zato jer mi endomorfi moramo biti stalno na dijeti,tj nismo ko ostale 2 skupine koje si ponkead mogu dati oduska sto se hrane tice,mi i na masi recimo moramo radit kardio.

      Ishrana ti se mora bazirat na jako puno povrca Riba itd itd uglavnom zdravih izvora

      Prvo sta bi ti ja preporucio,deri po kardiu skresi se do kraja skni svu mast sa sebe i tek onda krenes pomalo na masu.

      Ako ti nesto nisam dobro napisao samo pitaj rado ti objsnim

      aha da znam. iščitao sam se o tome bome dosta
      ali negdje sam isto tako bio naletio da jačanjem pojedinih dijelova tjela se smanjuje taj vizualni izgled širokih bokova i uskih ramena.

      ma jesam. prosle god imao sam 97 kila. sve salo da Bog sačuva -.-"
      i eto sada 68 kila imam..jedini problem je eto to. ko bakalar sa opuštenom kožom s nadom da će se zategniti s povećanjem mase

      Comment


      • #4
        Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

        Kada smanjiš siroke bokove normalno je da ces u ramenima izgledat veci,kazem ti,kreni sa kardio odmah,posto si endomof ko i ja,kreni odmah sa teskim vjezbama cucanj, prednji cucanj, hack cucanj, deadlift, dadlift na ravne noge, sumo deadlift, bench, rameni potisak, veslanje u pretklonu, zgibovi. Poslije njih se lako odrade manji misici, i/ili vise izolacijske vjezbe.

        A koza koja ti ostane za to nemas previse opcija,jedna opcija ti je abdominalplatiska a druga opcija ti je po meni i bolja opcija a to je da povecas misicnu masu na tom djelu di imas visak koze.

        Comment


        • #5
          Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

          sve sto je ostalo na meni ili je malo vode. malo masti ima u prednjem predjelu prsa. a kod bokova sve ja mislim da je opuštena koža :/

          ali znači baziranje na tim vježbama poput bench i deadliftova. ramena nikako da dobijem to me pati. radim vec uff i jedva nešto

          Comment


          • #6
            Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

            Stavi sliku pa cemo se lakse moc orijentirat,ovako mogu samo nagadjat

            Comment


            • #7
              Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

              Probaj se orijentirat posebno na latse,ramena i prsa...naravno,nemoj zanemarit donji dio tijela,ali split neka ti bude Upper,Lower,Upper...
              - Bruce Lee.Respect <3

              Comment


              • #8
                Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                Vidi ovako, genetiku imaš takvu kakvu imaš i ne možeš je mijenjati...no možeš neke mane zamaskirati poradi na srednjem ramenu, tj. povećaj ga, a smanji struk(smanji BF) pa ćeš vizuelno izgledati u ramenima širi, a u struku uži
                You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                Comment


                • #9
                  Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                  Ako je na 68 kg, ne vidim zasto bi tu jos trebao neki kardio.
                  Vanjska glava kvadricepsa, srednja glava ramena i latissimus daju taj oblik uskog struka i sirokih ramena.

                  Njih na treningu odradjuj prve, ostalo standard od savjeta: advekatna prehrana, dobar odmor i strpljenje.
                  My Karma ran over your Dogma.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                    Poslušaj Cilea.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #11
                      Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                      evo slike...mal kasnim al jbg, nisamm bio u prilici. ugl eto to je moja ta genetika šugava.
                      bokovi ko u slona, ramena sporo idu za popizdit.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                        eto još jedna tek toliko da se vidi odnos ramena-bokovi na čistoj pozadini.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                          jbga sta si ti radio od jula do decembra , da si trenirao mogao si napredovat , ja ovde iskreno nista ne vidim,
                          napisi nam svoju ishranu i plan treninga, vjerovatno nesto lose radit, ustvari sigurno lose
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                            sub- prsa, biceps
                            prsa: ravni benč 4x11 + serija zagrijavanja prije tog
                            kosi benč 4x11
                            kablovi 4x11
                            razvlačenje bučicama na ravnoj i kosoj klupi 6,2,0 4x5
                            biceps: standard pregib bučicama 4x10
                            jednoručno na klupi 4x 10
                            pregib šipkom 4xdo otkaza

                            pon:leđa, triceps
                            leđa: zgibovi 4x11,10,10,10
                            mrtvo dizanje 4x 10,8,8,6
                            i sad neznam nazvat vježbu...oslonis se jednom rukom na klupu i jednom nogom i bučicama dižeš od poda do visine prsa 4x11,11,10,10
                            veslanje 4x10

                            triceps: dipsevi sa kilažom 4x10,10,8,6
                            bučica iznad glave 4x 10
                            kablovi 4x11
                            uto: noge

                            čučanj 4x10,10,8,6
                            ekstenzije 4x10
                            press 4x10,8,6,4
                            nožni pregib 4x8
                            iskoraci 4x12

                            čet:ramena,trapez

                            ramena
                            military 4x10,10,8,6
                            pretklon:zadnje rame dizanje bučicama 4x10
                            arnoldov 4x10
                            lateralno dizanje 4xdo otkaza

                            trapez:
                            shrugs 5x12
                            dizanje šipke do vrata 4xdo otkaza
                            et tak neš

                            Comment


                            • #15
                              Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                              Moja, ali moja preporuka je da vježbaš ruke posebni dan!

                              Comment

                              Working...
                              X