Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uska ramena-široki bokovi... pomoć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

    ruke..stravično teško idu (( pogotovo biceps...da se prebijem nikako da neide. neznam više šta da radim. pokušao sam i posebno. mislim da cu pokušati 2 puta tjedno i to i ramena jer mi je to slabija strana

    Comment


    • #17
      Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

      eo jedna zadnja
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

        bravo, tu se vec vidi da si napredovao, samo sibaj dalje
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #19
          Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

          Originally posted by Cile
          Vanjska glava kvadricepsa, srednja glava ramena i latissimus daju taj oblik uskog struka i sirokih ramena.

          Njih na treningu odradjuj prve, ostalo standard od savjeta: advekatna prehrana, dobar odmor i strpljenje.
          Trebao bi trening prilagodit ovim ciljevima. Prvo srednje rame, može i 2 vježbe, prednju ni ne moraš izravno radit. Za kvadriceps napraviš predzamor vanjske glave i onda izvodiš sve varijacije čučnjeva ili pressa usko postavljenim stopalima. U treningu leđa naglasak na latovima, znači mrtvo dizanje ako želiš onda na kraju kad već završiš sa svim varijacijama veslanja(u pretklonu, t-bar, itd.).
          I nepotreban ti je zadani broj ponavljanja, možeš imat okvirno, ali svaka radna serija bi trebala bit do otkaza.

          Comment


          • #20
            Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

            Originally posted by Mersault
            Originally posted by Cile
            Vanjska glava kvadricepsa, srednja glava ramena i latissimus daju taj oblik uskog struka i sirokih ramena.

            Njih na treningu odradjuj prve, ostalo standard od savjeta: advekatna prehrana, dobar odmor i strpljenje.
            Trebao bi trening prilagodit ovim ciljevima. Prvo srednje rame, može i 2 vježbe, prednju ni ne moraš izravno radit. Za kvadriceps napraviš predzamor vanjske glave i onda izvodiš sve varijacije čučnjeva ili pressa usko postavljenim stopalima. U treningu leđa naglasak na latovima, znači mrtvo dizanje ako želiš onda na kraju kad već završiš sa svim varijacijama veslanja(u pretklonu, t-bar, itd.).
            I nepotreban ti je zadani broj ponavljanja, možeš imat okvirno, ali svaka radna serija bi trebala bit do otkaza.
            predzamor kvadricepsa?
            recimo kako do sada radim leđa...dobijam na "debljini tijela..naime prsni koš mi je strašno velik, mislim da je i do toga..stoga kad se okrenem profilno..ono ogromno..i sve sto na leđima dobijam je ta dubina.. a to iritira pomalo...mrtvo dizanje sam sad bas nedavno izbacio sa stojecim veslanjem u pretklonu da vidim, s tim da se bas pokusavam usredotocit da stiscem latove, tj ruke uz tjelo...

            za ramena..stvarno neznam sta, sve i svašta sam pokušavao. no možda intezitet nije dovoljno dobar, stvarno neznam. bi li bilo pametno jos jedan dan u tjednu ubacit ramena? ili da radim srednju glavu dok ne eksplodira -.-"

            Comment


            • #21
              Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

              Od kada je prva slika? 7. mjeseca? Mislim da si napredovao, tak' da ne očajavaj, ništa ne ide preko noći. Oboružaj se strpljenjem.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #22
                Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                Imaš tu par dobrih stvari za ramena: viewtopic.php?f=67&t=5479&start=0

                Comment


                • #23
                  Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                  @patrickstar..tako negdje da.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                    slične smo građe, jbg kukac mali miš građa vrimenom i trudom se daju prekriti svi nedostaci
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                      Kaj se tice leđa- rokaj po zgibovima širokim hvatom!? naravno t-bar...
                      tu i tamo ubaci jednorucno i dvorucno veslanje...
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #26
                        Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                        evo jedne od prije 2 tjedna

                        komentari, kritike, svaki dobro došao! :P
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                          vec pocni polagano spustat BF
                          brzo ce 3. mjesec ^^
                          dobro ti ide
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #28
                            Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                            Eto vidiš da se sve može kad se hoće. Sad lagano na defku.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #29
                              Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                              ej bre, super si! odlican napredak! Nema vise kukanja na gradju, nego raspali po vezbanju. Super, volim kad vidim ovako nesto Razlika u odnosu na prvu sliku je ogromna!
                              daj neku sliku bas s prednje strane, da moze konkretno da se uporedi sa prvom!
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • #30
                                Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                                hvala dečki...a je mal poceo pazit na prehranu...ono bar 60-80% dana svedem u dobru prehranu jer nestignem zbog škole, ipak mi je 18

                                sutra budem s prijeda slikao, ali ono dosta sam i škembe dobio, al sredit ce se to

                                Comment

                                Working...
                                X