Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uska ramena-široki bokovi... pomoć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

    eo neke
    Attached Files

    Comment


    • #32
      Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

      Imaš sasvim normalno telo i odlično si napredovao! Ne znam uopšte zašto se ti žališ na svoju građu? Ne vidim da imaš ženskaste bokove, a to što nisu uzani kao kod današnjih anoreksičnih muških modela, to je druga stvar. Danas i odeću za odrasle prave tako, kao da su svi građe slabašnih dečaka od 12 godina. To je problem mode, a ne tvoj problem s građom, opusti se, sasvim si normalan dakle!
      Veruj mi da se razumem, jer sam umetnik i dosta sam crtao i precrtavao ljudske aktove. Stari Grci su izmislili idealne proporcije tela, pa evo baci pogled na ovaj dole link i videćeš da svi imaju kukove kao ti
      http://www.google.com/images?um=1&hl...i=g10&aql=&oq=
      PS: Ramena ćeš još povećati vežbanjem Možda bi mogao malo da smanjiš trapez, jer vizuelno smanjuje ramena. radi na deltoidima
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #33
        Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

        Originally posted by vege
        Imaš sasvim normalno telo i odlično si napredovao! Ne znam uopšte zašto se ti žališ na svoju građu? Ne vidim da imaš ženskaste bokove, a to što nisu uzani kao kod današnjih anoreksičnih muških modela, to je druga stvar. Danas i odeću za odrasle prave tako, kao da su svi građe slabašnih dečaka od 12 godina. To je problem mode, a ne tvoj problem s građom, opusti se, sasvim si normalan dakle!
        Veruj mi da se razumem, jer sam umetnik i dosta sam crtao i precrtavao ljudske aktove. Stari Grci su izmislili idealne proporcije tela, pa evo baci pogled na ovaj dole link i videćeš da svi imaju kukove kao ti
        http://www.google.com/images?um=1&hl...i=g10&aql=&oq=
        PS: Ramena ćeš još povećati vežbanjem Možda bi mogao malo da smanjiš trapez, jer vizuelno smanjuje ramena. radi na deltoidima

        hvala...
        smanjiti trapez? trapez u životu nisam radio kao zasebnu grupu niti ovako posebno baš trapez. :/ imaju vježbe za smanjenje? haha

        Comment


        • #34
          Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

          Originally posted by small

          smanjiti trapez? trapez u životu nisam radio kao zasebnu grupu niti ovako posebno baš trapez. :/ imaju vježbe za smanjenje? haha
          Ne postoje vježbe za smanjenje ali možeš prestati nesvjesno raditi trapez. Trapez u ogromnoj mjeri radi na mrtvom dizanju, nema osobe koja ima mali trapez a radi deadlift konstantno, znači izbaci klasični deadlift i ostavi samo rumunjski DL za zadnju ložu i erektore. Isto tako, ne znam kako radiš veslanje u pretklonu, ako radiš pod nekim manjim kutom, npr pod 45 stupnjeva, tu ti se isto uključuje taj gornji dio trapeza. Riješenje ti je da pametno složiš trening za leđa

          E da, i posveti se srednjoj glavi ramena
          Chill bro

          Comment


          • #35
            Re: loša genetika?! pomoć da izgleda donekle dobro

            Originally posted by small
            sve sto je ostalo na meni ili je malo vode. malo masti ima u prednjem predjelu prsa. a kod bokova sve ja mislim da je opuštena koža :/

            ali znači baziranje na tim vježbama poput bench i deadliftova. ramena nikako da dobijem to me pati. radim vec uff i jedva nešto
            drug pokove ne moze smanjit ...imam isti problem ;D ....to su kosti a kosti niko do sada nije smanjio ili vratio na mjesto ...tako da radi ledja i ramena i bice to vremenom ....znam kako ti je ...obuces majcu da se misici vice a izgledas isto piramida :S ...ali ima tu pozitivne strane samo treniraj i jedi kvalitetno ;D
            Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

            Comment


            • #36
              Re: Loša genetika?! Uska ramena-široki bokovi... pomoć

              Originally posted by small
              ruke..stravično teško idu (( pogotovo biceps...da se prebijem nikako da neide. neznam više šta da radim. pokušao sam i posebno. mislim da cu pokušati 2 puta tjedno i to i ramena jer mi je to slabija strana
              sry za 2 posta ...ali isti problem imam covjece ...ramena i ruke ne idu nikako ....ali polahko moras vjerovat u sebe i uspjet ces nekako .;D ..
              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

              Comment


              • #37
                Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                trening ramena...odručenje (srednje rame), potisak, bučice iznad glave, i dizanje bučicama u pregibu (zadnje rame) razmisljao sam poceti odma s srednjim ramenom mozda bude vise napretka vezano za srednje rame?

                Comment


                • #38
                  Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                  Evo novih, svježih!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                    fino ovo izgleda, posebno ramena, nego što ne staviš neku sliku s prednje strane, do sad nisi stavljao leđa u ovoj pozi s bicepsima, pa ne može da se meri napredak. Iskreno, nekako si mi spreda izgledao krupniji nego sad sa leđa. Mada fotke znaju da varaju često. I gde su ti ti široki bokovi na koje se žališ? Ništa tebi ne fali, samo radi dalje!
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #40
                      Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                      Preveliko prednje rame, premalo zadnje. Izbaci prednje rame iz programa, a posveti se zadnjem i srednjem.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                        @vege..imam par starijih slika iso double biceps poza. mozda budem stavio tek tolko za usporedbu.

                        Prednje rame ni ne radim zasebno. kao fly-eve. Radim potiske jako puno. da ih izbacim? mogu 2 puta tjedno ramena stavit u plan, s tim da se bazirem na zadnje i srednje rame?!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                          Za početak izbaci potisak, a srednje i zadnje nastavi kao i do sada, pa vidi kako će se situacija razvijati. Za zadnje probaj superserije L-veslanja (laktovi od tijela) i odručenja. Srednje rame by VJ.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                            jedna sprijeda..
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                              ne znam kako, ali ti meni spreda i od pozadi izgledaš kao dva različita čoveka, neverovatno!
                              Mislim da je ovo s preda OK, malo salca oko stomaka, ali jos nije leto
                              Ma, samo vežbaj i biće sve!
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • #45
                                Re: Uska ramena-široki bokovi... pomoć

                                Originally posted by vege
                                ne znam kako, ali ti meni spreda i od pozadi izgledaš kao dva različita čoveka, neverovatno!
                                Mislim da je ovo s preda OK, malo salca oko stomaka, ali jos nije leto
                                Ma, samo vežbaj i biće sve!
                                takodjer :/
                                Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                                Comment

                                Working...
                                X