Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ironmaxx Whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Ironmaxx Whey

    Ako ti ne smeta sto je soja prva na popisu sastojaka, dakle najveci postotak je sojin protein onda koristi ironmax
    Ali onda mozeš uzeti i proteine iz DM-a
    Ja ipak želim izbjeći soju,tj. u što manjem postotku
    Moj izbor je ipak malo skuplja ali provjerena marka i proizvod, tipa gold standard i slični
    Kada usporedimo cijene proteina ironmax protein odskače sa niskom cijenom, dosta ljudi nije zadovoljno koliko sam čitao po forumima,
    ja ga nikad nisam probao a vjerojatno i necu

    Comment


    • #32
      Re: Ironmaxx Whey

      Originally posted by d091 View Post
      Ako ti ne smeta sto je soja prva na popisu sastojaka, dakle najveci postotak je sojin protein onda koristi ironmax
      Ali onda mozeš uzeti i proteine iz DM-a
      Ja ipak želim izbjeći soju,tj. u što manjem postotku
      Moj izbor je ipak malo skuplja ali provjerena marka i proizvod, tipa gold standard i slični
      Kada usporedimo cijene proteina ironmax protein odskače sa niskom cijenom, dosta ljudi nije zadovoljno koliko sam čitao po forumima,
      ja ga nikad nisam probao a vjerojatno i necu
      Kao što sam prije naveo, početnik sam i najvažnije mi je da je whey povoljan i solidan, a ovaj to je.
      Znam nekoliko osoba koje se bave profesionalno sa BB pa koriste ovaj whey tako da nebi rekao da ne valja...
      I ovi što kažu da nisu zadovoljni, to nisu zadovoljni zbog topljivosti jer samo je topljivost lošija, ali j.beš to kad je cijena povoljna.

      Comment


      • #33
        Re: Ironmaxx Whey

        Originally posted by Ant0ni0 View Post
        Kao što sam prije naveo, početnik sam i najvažnije mi je da je whey povoljan i solidan, a ovaj to je.
        Znam nekoliko osoba koje se bave profesionalno sa BB pa koriste ovaj whey tako da nebi rekao da ne valja...
        I ovi što kažu da nisu zadovoljni, to nisu zadovoljni zbog topljivosti jer samo je topljivost lošija, ali j.beš to kad je cijena povoljna.
        Ja samo kazem svoje misljenje, nisam rekao da ne valja nego po meni previse soje
        Ali naravno financije diktiraju kada je kod nas 200-300 kn skuplje nego u ostalim zemljama

        Comment


        • #34
          Re: Ironmaxx Whey

          Originally posted by d091 View Post
          Ja samo kazem svoje misljenje, nisam rekao da ne valja nego po meni previse soje
          Ali naravno financije diktiraju kada je kod nas 200-300 kn skuplje nego u ostalim zemljama
          Sve ok!
          Slažem se ovo za financije...

          Comment


          • #35
            Re: Ironmaxx Whey

            soja ....

            Comment


            • #36
              Re: Ironmaxx Whey

              Moje iskustvo...

              Protein kao (whey) protein po sastavu je sasvim uredu... sto se tice okusa meni licno ne godi cak ni ljesnjak, kojeg stalno hvale po forumima. Ali uzimajuci u obzir cijenu onda se ne smije, zaliti jer stvarno je jeftin.
              Ako zelis/te okus i vrhunski kvalitet whey proteina, kupite 100% WHEY od ULTIMATE NUTRITION (mogao bi ga pit umjesto vode).
              Vrhunski kvalitet odlican okus, lahko se pije, kao sok.
              Preporuka okusa: cokolada, vanila, borovnica

              Comment


              • #37
                Re: Ironmaxx Whey

                Nemojte zanemarit da whey od "Iron max" sadrzi aspartam .Nekoga mozda to ne brine ali evo kad vec nitko nije to naglasio da se kaže , iako je to europski proizvidjac pa me cudi da to rade tako jer kontrole u EU su mnogo vece nego u USA odakle nam dobar dio proizvoda dolazi ..... Pa mu je i konkurencija proizvoda mnogo veca u EU bez aspartama.

                O aspartamu http://www.galaksija.com/aspartam.htm

                Pa tko voli neka izvoli....
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • #38
                  Re: Ironmaxx Whey

                  http://matrixworldhr.wordpress.com/2...va/#more-14046

                  Većina wheyeva sadrži aspartam, a sadrži ga i stotine drugih proizvoda, tako da te to ne brine, to su male količine.


                  "Aspartam se danas koristi u tisućama proizvoda čijim smo reklamama svakodnevno bombardirani.
                  Proizvodi za dijabetičare, žvakaće gume, niskokalorična pića, čokolade, zaslađene instant kave, pudinzi, hladni čajevi, jogurti… proizvodi su koji najčešće sadrže aspartam, te se preporučuje čitanje deklaracije na ambalaži proizvoda i obratiti pozornost na zaslađivače."
                  Last edited by kelly; 28-10-12, 16:53.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Ironmaxx Whey

                    ali dns ima i dosta wheyeva,sa drugim malo manje štetnim zasklađivačima...tako da je bolje te izabrat...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Ironmaxx Whey

                      Istina aspartam sadrzi jako puno proizvoda kojih sam se ja odrekao da bi izgubio kg te poceo gradit moje tjelo i igrom slucaja bas svi ti proizvodi su nama sportašima zabranjeni ako želimo neki kvalitetniji i brži rezultat. Slažem se i s tim da je u tim proteinima mala količina i tko voli nece mu vjerovatno nista bit ali ne zelim bas bit svjestan situacije i to uzimat ..... Kako sam čitao u najfinijim stvarima i najslađijim je najviše aspartama posebno u koli.
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #41
                        Re: Ironmaxx Whey

                        u coli zero,obična cola ga nema...

                        Comment


                        • #42
                          Re: Ironmaxx Whey

                          Originally posted by Armani View Post
                          u coli zero,obična cola ga nema...
                          Ali obična cola ima ogromne količine šećera, što je isto štetno.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Ironmaxx Whey

                            to je drugi par rukava....

                            Comment


                            • #44
                              Re: Ironmaxx Whey

                              Originally posted by Armani View Post
                              to je drugi par rukava....
                              Dobro da si se sad sjetio.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Ironmaxx Whey

                                da li je netko pio IRONMAXX 100% WHEY ISOLATE whey?pise da je zasladjen sa steviom, bez umjetnih bojila i zasladjivaca. da li ima jos neki proizvodjac koji zasladjuje steviom a ne ovim umjetnim sranjima
                                Last edited by ninja23; 15-07-13, 09:39.

                                Comment

                                Working...
                                X