Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

    Planiram da kupim ovaj protein

    http://www.building-body.com/shop/pr...x_100_-_2_2kg/

    Ujedno to ce biti i prvi koji kupujem (imam 16 god.,73 kg)

    Naravno ne ocekujem puno od proteina znam da je ishrana broj 1,zanima me da li je ovaj protein OK?Jer vidim da se bas slabo mogu naci neke informacije o ovome proizvodjacu (Olimp) pa ne znam da li je ovo OK?

  • #2
    Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

    Dobar je Olimp.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

      olimp je zakon, meni osobno najdraža firma, okusi wheya su van serijski sandi imerovic i naša državna prvakinja veronika blazev su sponzorirani od strane olimpa
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

        Dobar je,da.

        Comment


        • #5
          Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

          kakva je žlica (posudica za zagrabit) kod vas? ja dobio neku manju nego inače kod drugih proizvođača, pa ne znam jel idu dvije te ili jedna ?? jel zna neko možda ??
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

            Šta piše na kutiji?
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

              Ta manja i je ona tocna inace ja sam pio i sa vecom prije jednu piksu dok nisam zakljucio da je to 70 gr a ta manja koju si dobio ti je tocno 35 gr ako je ravna sa vrhom a ako se malo bolje zagledas imas gramazu na njoj oznacenu od 5 gr do 30 gr.
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                piše jedna mjera od 35g..

                ahaaa.. ima, da, vidio sam to, al reko..ko će im znat hvala..
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                  Originally posted by Draven View Post
                  Ta manja i je ona tocna inace ja sam pio i sa vecom prije jednu piksu dok nisam zakljucio da je to 70 gr a ta manja koju si dobio ti je tocno 35 gr ako je ravna sa vrhom a ako se malo bolje zagledas imas gramazu na njoj oznacenu od 5 gr do 30 gr.
                  Sorry frende ali ne mogu se složiti s tobom.

                  Evo, imam i ovu malu (Olimpovu) i veliku/standardnu (Optimumovu) žlićicu kod sebe, i upravo sam ih izvagao (sa Olimpovim whey-em).

                  Dok Optimumova mjerica na vagi pokazuje da u sebi drži cca 25g praha dok je poravnato(...gram manje-više)

                  Olimpova mjerica (ona mala) pokazuje cca 11g praha u sebi isto poravnato (sve je to gram manje-više).....to je sve NE-računajući samu težinu žlice.

                  Ako te baš zanima, Optimumova mjerica (prazna) je teška oko 8 grama, dok je Olimpova oko 5g.

                  Tako da ovo da Olimpova mjerica drži 35g Olimpovog whey proteina dok je poravnato, je apsolutna glupost.

                  A što točno pokazuju one brojke sa strane na mjerici, najvjerojatnije mililitre.... ali težinu whey-a svakako ne!
                  Last edited by ScuderiaBull; 28-12-12, 22:28.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                    mislio sam i ja vagat, al imam običnu kuhinjsku vagu, pa ne mogu jer je prelako
                    po tvom vaganju onda mjera i pol sa optimum mjericom al olimp prah ??
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                      Točno.
                      Pa, ajmoreć mjera i 1/3...to bi bilo cca 34g praha...
                      Ja sebi pljusnem samo jednu malo jaču (bubam, 28g...) i zadovoljan ko malo dijete.

                      Ak očeš mogu i Optimumov prah izvagati...da nebi bilo dileme
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #12
                        Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                        HVALA, nema potrebe, bar što se mene tiče, sad pijem ovaj olimpov
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Olimp Whey protein complex 100% ?

                          Originally posted by Trace_4 View Post
                          olimp je zakon, meni osobno najdraža firma, okusi wheya su van serijski sandi imerovic i naša državna prvakinja veronika blazev su sponzorirani od strane olimpa
                          hahahaaha Sandi Imerović !!hahaa pa vidi se koliko se razumijes,,taj propali bilder sad prodaje maglu po internetu,,kad je taj ista osvojio,,a i svi njegovi kolege natjecatelji ga sprdaju i nemaju uopce dobro misljenje o njemu,, a Olimp!?
                          kako nesto made in Poland može valjati? imaju jaku propagandu a sastav proizvoda im je prosječan,,definitivno ne spadaju u vrh suplementacije po kvaliteti to svatko može uvidjeti usporedivši njihove suplements facts sa ostalima

                          Comment


                          • #14
                            Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

                            National Bodybuilding Champion 2011
                            Rank 2nd @ European Open Championship Opava 2011
                            Rank 6th@ World Classic Bodybuilding Champinoship 2011
                            National Bodybuilding ViceChampion 2012
                            Rank 6th @ European Bodybuilding Championship 2012

                            Comment


                            • #15
                              Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

                              ok,,ali da li su to po tebi šesta mjesta dobar rezultat? Svaka njemu čast ali glupo je da svojim prijateljima priča u povjerenju kako je olimp loš brend i kako "nije baš nešto" , a po facebooku priča priče kako on odgovorno stoji iza svoga imena i daje garanciju vrhunske kvalitete ,, pogotovo ironmaxa koji je definitivno i ubjedljivo daleko najlošiji whey protein na tržištu,,zalijepi se za shaker kao ljepilo, pa sam ga mošao onom žicom za pranje strugati..opet kažem svaka njemu čast za njegov izgled i rezultate, ali usporešujući ga sa Klančirom, Barićem , Tomasom...zaostaje puno, a i ukaljao se brate sa tim ubjeđiva jem i obmanjivanjem ljudi koji se ne kuže kako je Olimp neki čudotvoran brand itd..a sve samo radi osobne zarade i interesa ,,,ja kažem da je to brand prosječne kvalitete dosta lošiji od MVP-a, Sci-musclea ili optimuma..

                              Comment

                              Working...
                              X