Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

    Baš je odvratno čitati ovakve komentare dok netko anonimno pljuje po nekome (bio to Sandi ili netko drugi).

    To je dokaz među kakvim ljudima živimo. Koliko jala i ljubomore! FUJ!

    Comment


    • #17
      Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

      Originally posted by Ant0ni0 View Post
      Baš je odvratno čitati ovakve komentare dok netko anonimno pljuje po nekome (bio to Sandi ili netko drugi).

      To je dokaz među kakvim ljudima živimo. Koliko jala i ljubomore! FUJ!
      Još odvratnije je slušati kako netko prodaje demagogiju jadnim pošetnicima, a ni sam ne vjeruje u to

      Comment


      • #18
        Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

        Pozdrav! Nedavno sam kupio Olimp Provit 80 od tiramisua i čokolade. Nikad prije nisam koristio taj proizvod, ali bila je neka akcijska ponuda, a i frend je rekao da su renomirana marka i ne mogu bit loši. Probao sam oba okusa, s vodom i s mlijekom, i okus je jednostavno odvratan. Ni č od čokolade. I još na pakiranju piše: New Incredible Taste. Je li itko imao iskustva s tim, je li tko probao? Frend je preporučio da pomiješam sa sokom od limuna ili ananasa da poboljšam okus, ali nije to rješenje. Hvala!

        Comment


        • #19
          Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

          Originally posted by Brle231983 View Post
          Pozdrav! Nedavno sam kupio Olimp Provit 80 od tiramisua i čokolade. Nikad prije nisam koristio taj proizvod, ali bila je neka akcijska ponuda, a i frend je rekao da su renomirana marka i ne mogu bit loši. Probao sam oba okusa, s vodom i s mlijekom, i okus je jednostavno odvratan. Ni č od čokolade. I još na pakiranju piše: New Incredible Taste. Je li itko imao iskustva s tim, je li tko probao? Frend je preporučio da pomiješam sa sokom od limuna ili ananasa da poboljšam okus, ali nije to rješenje. Hvala!
          Olimp nije niti blizu renomirane marke,,ima jaku propagandu ,ljudi ulažu hrpu novaca da bi preplavili tržište umjesto da te novce ulože u kvalitetu proizvoda,,Kad si već spomenuo okus on nije mjerilo kvalitete proteina i tu većina onih koji neznaju griješe. Olimpovi proteini nisu nešto kvalitetni ali ne zbog okusa nego zbog drugih stvari, ali kao što već rekoh okus nije mjerilo..Osim laboratorijskih analiza i potvrde da nije poddoziran, da nema teških metala, umjetnih zaslađivača kao aspartame i acesulfam, laktozu, soju itd. onko na prvu protein se ocijenjuje prema tome koliko se brzo rastopi u shakeru i da li ima pjene,,kvalitetan protein ne smije se pjeniti nakon protresanja u shakeru

          Comment


          • #20
            Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

            Originally posted by donpaco View Post
            Olimp nije niti blizu renomirane marke,,ima jaku propagandu ,ljudi ulažu hrpu novaca da bi preplavili tržište umjesto da te novce ulože u kvalitetu proizvoda,,Kad si već spomenuo okus on nije mjerilo kvalitete proteina i tu većina onih koji neznaju griješe. Olimpovi proteini nisu nešto kvalitetni ali ne zbog okusa nego zbog drugih stvari, ali kao što već rekoh okus nije mjerilo..Osim laboratorijskih analiza i potvrde da nije poddoziran, da nema teških metala, umjetnih zaslađivača kao aspartame i acesulfam, laktozu, soju itd. onko na prvu protein se ocijenjuje prema tome koliko se brzo rastopi u shakeru i da li ima pjene,,kvalitetan protein ne smije se pjeniti nakon protresanja u shakeru
            i šta ću sad s dva otvorena pakiranja?

            Comment


            • #21
              Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

              olimp je odličan whey.. jedan od boljih što se tiće omjera uloženo dobiveno.. topljovost jedan od najboljih koje sam probao, sastavom također dosta kvalitetan, onako kako piše na pakovanju tako i je..
              Originally posted by darios
              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

              Comment


              • #22
                Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

                Originally posted by Brle231983 View Post
                i šta ću sad s dva otvorena pakiranja?
                Popiti ćeš, ako nećeš pošalji meni.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Olimp Whey protein complex 100% - da li je ovaj protein OK?

                  Originally posted by Brle231983 View Post
                  i šta ću sad s dva otvorena pakiranja?
                  hahaha pa normalno da ćeš popiti!! pa nije to otrov,samo raspravljamo o manje i više kvalitetnim sastojcima, kao što rekoh Olimp nije kvalitetom u samom vrhu, nego je neka zlatna sredina, prosjek ali zbog jako puno uloženog novca u marketing ljudi ih svrstavaju u sam vrh suplementacije što oni objektivno nisu

                  Comment


                  • #24
                    Olimpov whey

                    Samo me zanima ako je netko imao iskustva s ovim i da mi malo opise...
                    Sad bih uzeo malo wheya pa sto vi mislite?
                    Mislio sam myprotein opet,al eto malo za promjenu...

                    http://www.building-body.com/shop/su...lex_100_-_700g
                    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                    Comment

                    Working...
                    X