Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey,kreatin i metabolon !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Whey,kreatin i metabolon !?

    hahahaha.
    predivno wtf kako si izvuko tekstovo sa postova da i ispadnem glupan a i jesam glupan sto sam pokuso objasniti sta je sta i da ima aas istog imena.i da sam prvo pomuslio na aas.

    drugo nemoj ti meni da sam glupan zalosti jedna .o kako si me nasmijo malo se izletavas ja sam svoje sve tu objasnio i stavio linkove nije mi bila namjera glumatat kao ti.

    Comment


    • #47
      Re: Whey,kreatin i metabolon !?

      Originally posted by Dalibor View Post
      Jedno je metabolon (http://www.teretana.ba/clanci/prikazi/164). Metabolon je dodatak prehrani i po sastavu je derivat leucina a leucin je aminokiselina. To što piše anabolik to je marketinški trik. Anabolikom se smatra svaka tvar koji pomaže u izgradnji (anaboliji) mišićne mase. Dakle i whey protein je anabolic.

      Drugo je metabol (metan) koji je oralni steroid. (http://www.medical-inc.com/products/...abol_25mg.html)

      Kompanije za dodatke prehrani se često koriste izrazima sličnim imenima AAS na način da dodaju par slova na ime steroida kako bi proizvod prikazali čudotvornijim.
      vrlo je jasno da je linko metan po imenu metabolon, ne metabol, kao ni plava srca itd...ako je AAS podforum mrtav neznaci da nema jos usera koji neznaju nista o tome.

      Nadalje wtf, jako volis kopirat tude citate i spremiti u jedan post uvjeren kako si nekom spustio, tvoja tema je puna tvojih nebuloza, da se nekoristim tvojim metodama kopiranja prije defke si smrsavio nekih 15kg da bi na ovoj polu masi dobio nazad 16 koliko se sjecam i reko kako su ti sve hlace skoro popucale po savovima? kako si se prije oblacio onda, u kao u tajicama ili?

      za jednu osobu koja je najaktivnija na forumu, previse pises malo kazes, a jos losije izgledas.jedina razlika izmedu tebe i bildera 18 je sto ti jos nikom nisi pare uzeo,ostalo sve isto previse pameti malo znanje - jadan izgled. niko nevoli vise podjebavat od tebe. znam 2 osobe s kojima sam u kontaktu preko fejsa bili su aktivni useri otisli si radi tebe, kao i boris presecki s kojim si ulazio u konflikte da si prejadan bio. i u adonijevoj temi na Jasminove slike si pokazo kakav si kalibar od covjeka...

      nadam se da si sretan sa svojim ponasanjem,jer ja sma 2god bio aktivan na forumu i nije bilo potrebe za reganjem jer se sve moglo nac sta se trebalo,moro sam se prijavit da bi ti reko par rjeci jer naprosto si prenaporan. a sad je ovo moj zadnji post definitivno i ja odlazim radi tebe..sretno s masom u kojoj si isti ko i na defki samo 90% vodeniji.

      Comment


      • #48
        Re: Whey,kreatin i metabolon !?

        Iron gear aka remode, vidio sam i ja tvoje slike
        Za jednog aas usera i takoder pametnog decka nemas bas puno za pokazati. Ja sam bar svoje slike stavio, kakve-takve... Ti nisi nikakve...
        Voden, masan i svjestan svega sto nam ne pokazes svoje slike koje opravdavaju pamet koju si ti popio?
        Eh.. Kad se grla "bratska" spoje...

        Comment


        • #49
          Re: Whey,kreatin i metabolon !?

          Originally posted by Šjor Bepo
          svejedno adatare evo tebi pusa :**.mami i curi sam već dao..
          ako imate kakvih problema jedan s drugim rijesavajte to preko privatnih poruka, pun k,urac neodgojenih balavaca po forumima..
          koji vam je k,urac, ako ne znate normalno razgovarati i pobijati se argumentima nemojte niakko kometarisati kakve su vise p,icke materine i spominjanje majke, cure il bilo cega..
          ADMINI, ovakve bi trebaloodma ukidati s foruma, a prije nego se reguje s drugim accuntom, mozda i malo razmisli o ponasanju, jer ce na svaku dalju provokaciju sito ovako da reaguju,..
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • #50
            Re: Whey,kreatin i metabolon !?

            Originally posted by Vendetha View Post
            ako imate kakvih problema jedan s drugim rijesavajte to preko privatnih poruka, pun k,urac neodgojenih balavaca po forumima..
            koji vam je k,urac, ako ne znate normalno razgovarati i pobijati se argumentima nemojte niakko kometarisati kakve su vise p,icke materine i spominjanje majke, cure il bilo cega..
            ADMINI, ovakve bi trebaloodma ukidati s foruma, a prije nego se reguje s drugim accuntom, mozda i malo razmisli o ponasanju, jer ce na svaku dalju provokaciju sito ovako da reaguju,..
            Pa naravno takve stvari se rješavaju u četiri oka, a ne ovako.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment

            Working...
            X