Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey,kreatin i metabolon !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Whey,kreatin i metabolon !?

    pa nije da ti je j*ebo mater a reagiraš kao da nisi normalan. Suplementi kakvi god i koji god su dječja igra u odnosu na šta sve ekipa meće u sebe. Tako da se ne moraš brinuti
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #17
      Re: Whey,kreatin i metabolon !?

      Pa tamo si izvalio da je junk isto kao steroidi i još neke bedastoće, i to je sada za tebe OK? Trebamo svi šutiti na takve gluposti?
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Whey,kreatin i metabolon !?

        ma mozda sam izletio s tom recenicom al sam samo mislio da sa steroidima posudjujes misice,kad ih prestanes koristit ispuses se ko balon,posto je covjek pitao za tezinu,rekao sam mu da jede zdravu hranu ne junk da bi dobio na masi,usporedio sam malo krivo al kroz recenicu se ipak shvati sta sam htio rec,onda si to mogao u onoj temi napisat,sta ja znam sta tebe muci,u ovoj mi je izgledalo ko napad iz vedrog neba za nista,al dobro necemo se svadjat,ja sam uvijek za razgovor i bez svadjanja

        Comment


        • #19
          Re: Whey,kreatin i metabolon !?

          Originally posted by kingpin View Post
          pa nije da ti je j*ebo mater a reagiraš kao da nisi normalan. Suplementi kakvi god i koji god su dječja igra u odnosu na šta sve ekipa meće u sebe. Tako da se ne moraš brinuti
          al covjek je rekao u prvim postovima da mu je prijatelj zavrsio u bolnici sa natecenom jetrom,zato sam i pitao za taj metanobol,jos ga mislim narucit,kreatin i metabonol skupa me brinulo pa eto jos pijem neke tablete za tlak od 8 i pol mg i doktorica mi je rekla da ce mi malo jetru dok ih pijem jer su jake a moram taj visok tlak izlijecit,nervoza ispala za nista

          Comment


          • #20
            Re: Whey,kreatin i metabolon !?

            silymarin je dobar za jetru...moja mama pije po uputstvu liječnika.. i stvarno joj pomaže

            http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=4097
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • #21
              Re: Whey,kreatin i metabolon !?

              oprosti adatare nisam mislio ništa ružno...može sad primirje i pusa :*

              Comment


              • #22
                Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                Originally posted by Adatar View Post
                sa steroidima posudjujes misice,kad ih prestanes koristit ispuses se ko balon
                ovo se odnosi na kreatin ne na steroide...

                naotećena jetra odnosno povećana ne mora nužno značiti da nešto s njom ne valja. Meni su jednom na UZV-u rekli da mi je povečana i nisam tome pridavao pozornosti. Od toga je prošlo barem 4 godine i nikad nisam imao nikakvih problema ni od kakve kombinacije suplemenata.
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #23
                  Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  oprosti adatare nisam mislio ništa ružno...može sad primirje i pusa :*
                  primirje moze,pusu daj mami ili si nadji curu/decka sta god preferiras

                  slavonka jetra mi je oke,samo sam pitao posto neznam za taj metabolon a navodno daje super rezultate da li ostecuje jetru poslije uporabe,ali taj silmarin bi mogao pomoc poslije kao terapija jetri naravno,hvala

                  inace pijem kreatin i sad imam stanku i jesam malo izgubio vode al nemogu rec da sam se napuhao puno od njega ili ispuhao kad sam ga prestao koristit

                  Comment


                  • #24
                    Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                    Metabolon,Dianabol,D-bol,Danabol itd- jedno te isto METHAN(jedan od najstarijih AAS) ime je razlicito samo do labaratorija koji ga proizvodi i tako je razlika i u gramazi 5mg,10mg,20mg,,, tako i ostecenje jetre vrijedi koliko ces grama koristiti i koliko dugo,rezultata dali ima to ovisi koje kakav genetski,,
                    savjetujem da malo proucis i posavjetujes se jer ima mnogo cimbenika koji ti mogu pomoci ako se odlucis na methan da odradis sve kako spada,,

                    Comment


                    • #25
                      Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                      Darill dobra su leđa

                      Oću i ja takvu majicu D
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #26
                        Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                        Originally posted by bot1950 View Post
                        Darill dobra su leđa

                        Oću i ja takvu majicu D
                        Hvala splico i ledja su jos hebenija nebi mi vjerovo kako to sve komplet izgleda u 10 mj staza u gyma.za majicu mozemo rjesiti nije skupa! ako zelis saljem ti u poruke..
                        Last edited by darill; 28-10-12, 21:42.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                          Originally posted by darill View Post
                          Metabolon,Dianabol,D-bol,Danabol itd- jedno te isto METHAN

                          Hoces reci da je Metabolon ili METHAN isto ?..METHAN (plava srca) ,ako se odnosi na to mislim da sam previse mlad da bih ga koristio..Raspitivao sam se o methanu,i dobio sam savjet od najiskusnijih u svom kraju da ako bih zelio da ga uzimam da to ni slucajno ne bude prije 22 godine..Jer kod nas (Sarajevo) se bave svercom metana,tacnije nabavljaju neki tajlandskog prijekla sto je zivo sranje,samo steti organizmu..Moze li malo detaljnije o Metabolonu jer vidim da se razumijes kolko toliko,ja nikad prije nisam cuo za ovaj preparat,jedan dobar prijatelj mi je poklonio kantu od pola kile,on ga je koristio nekih 15 dana,imao je problema sa plucima,upala pluca pa je zavrsio u bolnici,i tako da nije dugo trenirao i meni ga dao..hvala !

                          Comment


                          • #28
                            Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                            Originally posted by darill View Post
                            Metabolon,Dianabol,D-bol,Danabol itd- jedno te isto METHAN(jedan od najstarijih AAS) ime je razlicito samo do labaratorija koji ga proizvodi i tako je razlika i u gramazi 5mg,10mg,20mg,,, tako i ostecenje jetre vrijedi koliko ces grama koristiti i koliko dugo,rezultata dali ima to ovisi koje kakav genetski,,
                            savjetujem da malo proucis i posavjetujes se jer ima mnogo cimbenika koji ti mogu pomoci ako se odlucis na methan da odradis sve kako spada,,
                            e pa ja nisam znao da je dianabol isto ko i metanobol,jer ova stranica koju sam nasao tvrdi da ovo nisu steroidi i da ih NASA koristila na astronautima zbog kolapsa u misicima tijekom dugih boravaka u svemiru itd.
                            a DHEA? jesi cuo za to i da li je to dobro sta? i njega hvale a ne mogu nista nac na internetu na hrvatskom

                            Comment


                            • #29
                              Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                              Originally posted by darill View Post
                              Hvala splico i ledja su jos hebenija nebi mi vjerovo kako to sve komplet izgleda u 10 mj staza u gyma.za majicu mozemo rjesiti nije skupa! ako zelis saljem ti u poruke..

                              Neka neka, drago mi je

                              Može u inbox, triba san je već nabavit pa san izgubia kontakt.
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • #30
                                Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                                Tek sad kad si spomenuo kantu vidim da nisi od pocetka pojasnio na sto mislis vjerojatno mislis na ovo http://www.teretana.ba/upload_slike/...tabolonnew.JPG
                                http://www.google.hr/imgres?um=1&hl=hr&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:hrfficial&biw=1366&bih=636&tbm=isch&tbnid=EooLNWUtFn 1r7M:&imgrefurl=http://www.teretana.ba/clanci/prikazi/164&docid=xyvLmGs4xwahjM&imgurl=http://www.teretana.ba/upload_slike/teretana/20110223150415_CellMax250.JPG&w=496&h=702&ei=voyNU LnLEI7CswaiwoHICQ&zoom=1&iact=hc&vpx=723&vpy=256&d ur=628&hovh=267&hovw=189&tx=129&ty=205&sig=1141735 62088110549648&page=2&tbnh=157&tbnw=111&start=18&n dsp=26&ved=1t:429,r:21,s:20,i:192

                                a ja sam pomislio na aas(oralni steroid)MALO SAM ZDRKO LONCICE MOJ BAD ..vjerujem da su i ostali pomislili na isto sto i ja..
                                da u pravu si mani se sverca,steroida i ug-labova.
                                I ovo za mjesanje gore navedeno nesekiraj te se nece vam nista biti
                                Last edited by darill; 28-10-12, 21:56.

                                Comment

                                Working...
                                X