Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mislim da je dosta za sad mase pa reko neka defka bi dobro dosla. Best buy karnitin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je dosta za sad mase pa reko neka defka bi dobro dosla. Best buy karnitin?

    Pozz ekipa!
    malo sam radio na masi i mislim da je dosta zasad samo mase pa reko neka defka bi dobro dosla...zatoplilo je pa krecem i s kardiom i naravno trim jedva ceka da krocim na njega(za one koji neznaju sta je trim=body weight park na jarunu)
    ovak sad izgledam:sdBVSWBSW.jpg
    plan mi je koristit karnitin 30 dana,uz prehranu koja bi se bazirala na voću,povrću,piletini,govedini i rizi
    dnevno kalorija oko 2300 s time da bi imao cardio koji bi se sastajao od 20 min preskakanja preko vijace i 10 min trcanja(nesto tipa HIIT-90sec jogging,30 sec sve od sebe)
    na vama je da mi preporucite best buy karnitin )

  • #2
    Re: Best buy karnitin?

    Ovdje defka nije potrebna, nemaš sala uopće ne prestaj sa masom.

    Comment


    • #3
      Re: Best buy karnitin?

      upravo tako,nema smisla raditi defku kad covjek nema sala,ai necini mi se kao da ima 81 kg meni ovo vise lici na 75 kg

      Comment


      • #4
        Re: Best buy karnitin?

        Jedi, kakva defka.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Best buy karnitin?

          Originally posted by mate31 View Post
          upravo tako,nema smisla raditi defku kad covjek nema sala,ai necini mi se kao da ima 81 kg meni ovo vise lici na 75 kg
          + bar po upper body-u ne izgleda kao 80, al možda momak ima quad i ložu i ide ona klasična

          a gdje su noge ?

          Comment


          • #6
            Re: Best buy karnitin?

            80 kila kunem se haha...imam teske kosti i sala oko bokova i guzice...
            evo noge su mi blago rečeno,ponavljam blago rečeno katastrofa:
            DSC_0027.jpg
            DSC_0028.jpg

            Comment


            • #7
              Re: Best buy karnitin?

              ma vjerujemo mi tebi da imas 80 kg nego samo kazem da neizgledas tako hehe,uh uh radi malo bolje noge i jedi punooo vise,imas podlogu za dobru masu odraditi

              Comment


              • #8
                Re: Best buy karnitin?

                al imam dosta sala...mislim da sam solidan samo da trebam biceps i trbuh doradit

                Comment


                • #9
                  Re: Best buy karnitin?

                  ok kako hoćeš...odi na defku onda

                  Comment


                  • #10
                    Re: Best buy karnitin?

                    Stari, zažbukaj to u ozbiljnom periodu mase do 1.5. ili 1.6. i onda kreni na definiciju, ako žarko želiš.
                    A gde su noge?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Best buy karnitin?

                      Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                      imam teske kosti i sala oko bokova i guzice...
                      To salo sa bokova zaboravi, vjerovatno genetika ja sam očistio skoro sve pa i lower abs a kukovi su stajali. I sada na masi primjetio sa da na trbušnim nisam diobio nešto sala dok se na kukove lagano skupolja. A guzove ne diraj lično sam se uvjerio da trebe vole kada ih ima nego da ti se pantalone nemaju na šta nakačit, naravno ne mislim na guzove nekog debeljuce nego fit momaka.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Best buy karnitin?

                        Momak budi pametan da se nebi vrtio u krug bezveze. Idi na postenu masu i nabaci kojih minimalno 10-tak kila jer unatoc tomu sto imas 80 kg izgledas kao da imas 65 kg i jos da se ocijedis stvarno ces izgledati bezveze....Noge? Također mršave i treba nabaciti mesine da bi imao sto definirati.
                        Što ce ti ostati od bicepsa koji je i ovako hmm... mršav.. baš ništa.
                        Ti idi na dijetu, ali ja ti garantiram da ces jako brzo prestati. Ili neces...ali ces pozaliti jer ces izgledati uber skinny....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Best buy karnitin?

                          pa jel moguce da se u isto vrijeme defkam i radim na masi?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Best buy karnitin?

                            teoretski ne, osim ako nisi neki ludi geneticar
                            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                            Comment


                            • #15
                              Re: Best buy karnitin?

                              Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                              pa jel moguce da se u isto vrijeme defkam i radim na masi?
                              ako zadržiž ovaj postotak masti a nabaciš 5 kg mišića izgledat ćeš odlično. probaj na taj način promatrat.
                              Znoj štedi krv

                              Comment

                              Working...
                              X