Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

    Zanima me konkretno da li su ovo dobri suplementi za dobivanje mase ima li tko iskustva posto namjeravam uzet neke za masu znam da je "Mega Mass" los radi puno secera itd. i bas ne volim Weidera, ovi mi se cine dobri radi firme i svega uz to imaju sve sto je potrebno mnogo kalorija, proteina, ugljikohidrata i vrlo malo secera.. jos jedno pitanjce da li je potrebno nastaviti jest vise od 6 puta dnevno iako uzimamo mass suplemente kao sta su npr. ovi "Serious Mass" ,cilj mi je da dobijem bar jos 10kg i to u sta brzem roku

    Optimum nutrition Serious Mass - 2,72 kg

    http://www.building-body.com/shop/Op...-_2_7kg?page=3



    lp
    Last edited by kelly; 08-03-13, 02:47.

  • #2
    Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

    za 10 kg ciste misicne mase ti treba oko godinu dana nekom vise nekom manje,i zasto uzimas gainer uzmi si whey koncentrat,izolat nije bitno bitno je da je whey i uzmes si dexa i to je to,ali ako i odlucis se za geiner opet trebas jesti jesti samo jesti ako zelis nabiti masu jer je to na kraju obicni DODATAK prehrani a ne zamjena

    Comment


    • #3
      Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

      Puno ćeš više profitirati samo sa wheyom. A što se tiče UH tu su još uvijek nenadjebivi krompir i riža. Ako imaš viška para i teško ti je nabiti kcal kupi ga u suprotnom ne.

      To oko dobijanja kila pročitaj moj post

      http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post938495

      Comment


      • #4
        Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

        hmmm ovaj ima vise kalorija po obroku nego neznam sto i mislim kad bi ga kupia ubacia bi ga ovako
        dnevna prehrana:
        doručak
        MASS
        ručak
        par međuobrok u razmaku od 2 sata do večere
        večera
        MASS(poslje treninga)
        kasni obrok i MASS neposredno prije spavanja

        inace sad jedem 9 puta dnevno.. ali nisu to neki veliki obroci osim nego samo da unesem sta vecu kolicinu kalorija itd.

        Comment


        • #5
          Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

          pa daj napisi nam cijeli svoj jelovnik i tezinu hrane u gramima

          Comment


          • #6
            Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

            Iz tvoje poruke mogu zaključit da očekuješ čuda od dodataka prehrani i da ne razumiješ koliko je prehrana bitna za povećanje mase (isto tako i za mršavljenje). 10 kg kvalitetne mase na brzaka, e to malo sutra. Probaj na brzaka, pa nam javi.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

              samo me zanimalo da li cu sa MASS suplementima u brzem roku doc do zeljenog cilja

              Comment


              • #8
                Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                ako prehrana nije sređena, nečeš doć nikako do cilja, mass proizvodi ti mogu pomoći, al ima i boljih solucija
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                  koja npr.??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                    Originally posted by alaKrity View Post
                    koja npr.??
                    Npr, da napišeš točno šta jedeš kad, a ne samo navest: doručak, večera.

                    Evo još jedan

                    Originally posted by mali priest View Post
                    jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija a to je po meni na tvoju tezinu negdje 95kg ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                      iskreno samo me zanimaju iskustva ako je tko imao iskustva sa ovim "Optimum nutrition Serious Mass - 2,72 kg" suplementima i da li zbog ovoga moze doci do kakvih komplikacija i toga jer sam dosta cuo da maloljetnicima otkazuju bubrezi radi nekih suplemenata, maloljetnik nisam al ko ti moze garantirat da ti se nista nece desit jel tako ))??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                        I mene je to brinulo do prije mjesec dana da mi nece sta bit... Al de malo razmisli, sta ce ti biti od ugljikohidrata, proteina, masti, to svakodnevno jedes... Uz to, pij dosta vode... Jedino kreatin koliko znam ne bi trebao piti neko ispod 18 godina...
                        Last edited by Hopzz.; 11-03-13, 20:29.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                          da znam dosta vode da se ociste toxini koji se od toga skupljaju u bubrezima ) sve mi je jasno a nista probat cu misec dva dana pit i icu vadit krv ako se sta promini prekidan

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                            Ma nece ti nista bit )

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                              Originally posted by alaKrity View Post
                              iskreno samo me zanimaju iskustva ako je tko imao iskustva sa ovim "Optimum nutrition Serious Mass - 2,72 kg" suplementima i da li zbog ovoga moze doci do kakvih komplikacija i toga jer sam dosta cuo da maloljetnicima otkazuju bubrezi radi nekih suplemenata, maloljetnik nisam al ko ti moze garantirat da ti se nista nece desit jel tako ))??
                              Znaš šta, ljudi ti kažu šta je najvažnije za povećanje mase (čitaj: prehrana). Očigledno je da te ne nagovaramo da uzmeš dodatke prehrani. Onda pitaš kad je već jasno šta je najbitnije za masu, jel su dodaci štetni za zdravlje.

                              I čini mi se kao da želiš čuti kako je netko imao problema sa zdravljem jer je koristio taj ili taj dodatak prehrani, vjeorvatno jer si slušao i prihvatio gluposti određenih "znalaca".

                              Bolje se zapitaj šta se događa sa maloljetnicima koju jedu junk food svaki dan, piju coca colu i imaju doslovno problema sa zdravljem zbog pretilosti npr. kardiovaskularne bolesti.

                              Ako ćeš zloupotrebljavati dodatke u smislu da ćeš ih koristi kao zamjena za hranu onda bi mogao imati problema sa rezultatima tj. ciljevima kao što je povećanje mase.
                              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                              Comment

                              Working...
                              X