Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

    Originally posted by alaKrity View Post
    jer sam dosta cuo da maloljetnicima otkazuju bubrezi radi nekih suplemenata, maloljetnik nisam al ko ti moze garantirat da ti se nista nece desit jel tako ))??
    A ja sam čuo da ti Red bull daje krila...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

      ma ne ja kad bi uzeo bas ove mass suplemente nastavio bih jest istom kolicinom kojom i prije samo bi ja zelio jos vise kalorija a to mi mogu omoguciti ovi suplementi znaci sa 86kg na 98 u 6 mjeseci bi bilo pfff... ma i da je 2-3 kg manje opet je bomba jel tako ?
      ja van tocno sad nemogu rec koliko kalorija dnevno unosim al sigurno svakodnevno +500 nije jer mi je hrana raznolika svaki dan tako da mi nepreostaje nista drugo nego da kupim ovo i probam da vidim oce doc do kakvih "bum" promjena

      Comment


      • #18
        Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

        Cekaj, jel nas ti zezas il unosis malo vise od 500 kalorija? hh... Tebi treba preko 3000 kalorija po mojoj procjeni ako ides na masu ... Ako cemo vec na orijentaciju, kesa cipsa, ona veca ima oko 520 kalorija ) ://

        Comment


        • #19
          Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

          Originally posted by Hopzz. View Post
          Cekaj, jel nas ti zezas il unosis malo vise od 500 kalorija? hh... Tebi treba preko 3000 kalorija po mojoj procjeni ako ides na masu ... Ako cemo vec na orijentaciju, kesa cipsa, ona veca ima oko 520 kalorija ) ://
          vjerovatno misli da je u suficiutu 500kcal

          Comment


          • #20
            Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

            Originally posted by ivandossantos94 View Post
            vjerovatno misli da je u suficiutu 500kcal
            A suficit, okee

            Comment


            • #21
              Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

              e tu bum promjenu nikad neces viditi cak nekad i na kemij je nevidis a kamoli sa nekim obicnim suplementom

              Comment


              • #22
                Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                Originally posted by alaKrity View Post
                ma ne ja kad bi uzeo bas ove mass suplemente
                Evo reci nam šta to znači mass suplementi od čega se oni sastoje? Jel imaju "mass" sastojke možda? Da vidimo jel znaš šta uopće oćeš kupit, šta ćeš konzumirat.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #23
                  Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                  pa šta bunite čovjeka? ako na kanti piše "ozbiljna massa" onda to tako i jest... jer nebi oni to bezveze napisali!
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #24
                    Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                    Serious what? Pokraj toliko hrane ici trpati kalorije kroz prasak? Nooooo way...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                      ovakvi komentari su mi stvarno od velike koristi aj izbrisite post ty

                      Comment


                      • #26
                        Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                        Pa ne, realno, imaj dnevno preko 6 obroka i dobit ces masu... Suplementi tj. neki od njih su samo zamjena za obrok, a ne magicni napitci...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                          Originally posted by Hopzz. View Post
                          Pa ne, realno, imaj dnevno preko 6 obroka i dobit ces masu... Suplementi tj. neki od njih su samo zamjena za obrok, a ne magicni napitci...
                          Krivo savjetuješ. Dodaci nisu zamjena, već dopuna. To je ogromna razlika. Vidim da si nešto naučio, ali pazi šta savjetuješ. Ali u pravu si kad kažeš da nisu magični. Ali bilo bi dobro da jesu. Čuo sam da Herbalife ima takve.

                          @alaKrity
                          Nisi naveo plan prehrane, i ponavljam pitanje, slijep nisi, pa odgovori. Što to ima u tim "mass suplementima" što ti misliš da je dobro za povećanje mase i na koji način ćeš ju dobit? Šta očekuješ od njih?
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #28
                            Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                            plan prehrane nemogu navest jer svaki dan jedem drugacije i nezelim se svaki dan sopat hormonskom hranom kao sto je piletina, naravno jedem je 2-3 puta tjedno i to mi je sasvim ok, isto tako i tjesteninu i puno kruha, masti slabo konzumiram,
                            sto se tice tih mass suplemenata nisam ni mislio da mi je to neka zamjena za hranu nego sam ponovio vise puta da bi mi to dalo dnevno oko 3500 kalorija, 150g proteina i 750 grama uljikohidrata, sto bi znacilo uz moju standardnu i raznoliku prehranu (9 puta dnevno) trebao bi imat bar 1000 kalorija preko nego sta mi je potrebno ako to znaci po vama ikakvu dobit za masu

                            Comment


                            • #29
                              Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                              Originally posted by alaKrity View Post
                              plan prehrane nemogu navest jer svaki dan jedem drugacije i nezelim se svaki dan sopat hormonskom hranom kao sto je piletina, naravno jedem je 2-3 puta tjedno i to mi je sasvim ok, isto tako i tjesteninu i puno kruha, masti slabo konzumiram,
                              sto se tice tih mass suplemenata nisam ni mislio da mi je to neka zamjena za hranu nego sam ponovio vise puta da bi mi to dalo dnevno oko 3500 kalorija, 150g proteina i 750 grama uljikohidrata, sto bi znacilo uz moju standardnu i raznoliku prehranu (9 puta dnevno) trebao bi imat bar 1000 kalorija preko nego sta mi je potrebno ako to znaci po vama ikakvu dobit za masu
                              A gledaj nemora bit piletina bitno da je neko nemasno meso jer ipak su najkvalitetniji animalni proteini.Kruha puno i nije bas neka sreca kruh ogranicis vise se baziraj na tjesteninu,rizu,a ako vec hoces kruh provaj s integralnim ili crnim.750 uhljikohidrata??? hahaa jesi se ti zahebo il to stvarno mislis..to je previse previse ugljikohidrata.A suficit od 1000 kcal isto nevalja jer ces se previse mastiti,dakle nekih 500 kcal je najbolje

                              Comment


                              • #30
                                Re: Da li preporucate "Serious Mass" i pomocu kojih suplemenata je najlakse doci do mase

                                ma boli me briga hahaha gorit ce ta mast a lako cu ja sa definicijon definicije ima nema kila :P sad su mi prioritet kile

                                Comment

                                Working...
                                X