Announcement

Collapse
No announcement yet.

Multivitamini i minerali???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multivitamini i minerali???

    Zbunjena sam sto se tice ovih multivitamina i minerala,ja sam mislila da se to odnosi na one sumece multivitamine,no negdje sam procitala da to nije to. Moze li mi netko objasniti koji su to multivitamini i minerali koje moram unositi uz prehranu.

  • #2
    Re: Multivitamini i minerali???

    Originally posted by Nina123 View Post
    Zbunjena sam sto se tice ovih multivitamina i minerala,ja sam mislila da se to odnosi na one sumece multivitamine,no negdje sam procitala da to nije to. Moze li mi netko objasniti koji su to multivitamini i minerali koje moram unositi uz prehranu.
    ... ja uzim kalcij i magnezij zajedno i u dm-a sam uzela tabletice male... i naravno hrpu povrca uz svaki obrok zbog vitamina i minerala i zbog vlakana ... inace top 10 vitamina http://www.building-body.com/top-10-...ybuildere.html
    Nije sramota past vec ostat lezat!

    Comment


    • #3
      Re: Multivitamini i minerali???

      Iz osobnog iskustva, sve to ti uopće nije potrebno..bolje je ciljano unositi određene vitamine i minerale nego sve, jer nisu svi bezazleni..osobno bih ti preporučila magnezij (radi grčeva), cink (zbog kose), omegu 3 (ako ne jedeš plavu ribu 2-3 x tjedno) i vitamin C (zbog stresa, itd.; njega nikad viška jer se izluči kroz mokraću) te eventualno vitamini B kompleksa ako te čeka neko baš stresno razdoblje..

      U kojem obliku ćeš ih uzimati, to malo proguglaj..moraš naći verziju kod koje se najbolje apsorbiraju..npr. magnezij koji se prodaje u ljekarnama najčešće ima sastav magnezijev oksid, a on je iskoristiv samo 4%..



      Naravno, osim ove suplementacije, trebaš jesti što više povrća i nešto voća kako bi zadovoljila potrebu za ostalim vitaminima i mineralima.
      Last edited by gavranka; 28-02-14, 13:25.
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #4
        Re: Multivitamini i minerali???

        Best buy:

        http://www.building-body.com/shop/my...en-240-tableta
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Multivitamini i minerali???

          kelly, zene raspravljaju, a ti preporucujes Alpha MEN. pa to su mutli za muskarce, a ne zene!

          p.s. zajebavam se
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: Multivitamini i minerali???

            jedno pitanje vezano uz alpha men.....poceo ih piti neki dan. na nasoj deklaraciji pise 2 tab dnevno a na oriđiđi UK deklaraciji 2 puta po 2 tab. cega da se drzim?

            ps pise kao da nema dodatnih boja itd itd a negdje ne pise sadrzava li magnezij sterat

            offtopic pijem i njihov essential whey 60 od čokse i fakat je ok okusa

            Comment


            • #7
              Re: Multivitamini i minerali???

              Meni sa UK piše isto 2 ujutro 2 navečer ja pijem nekada jednu kad unesem povrća dosta a kad ne onda dvije...

              Mislim da ti je 2 dnevno dosta .

              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment

              Working...
              X