Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey Gold Standard - loš okus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Whey Gold Standard - loš okus

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Ja cuvam samo mjerice i ove manje kutije x3 (skinuo naljepnicu) od preworkouta jer su prakticne za ponijet whey i ostalo kad idem negdje na par dana
    [ATTACH=CONFIG]17382[/ATTACH]

    btw kad smo vec kod ovoga.. odlican preworkout, vjerovatno najbolji kojeg sam probao ako ne racunamo stari jack3d koji je ipak imao dimethylamylamine.. "drugs"
    Ja sam pio prvo no xplode pa jack3d micro, sada C4 ..
    No xplode je naspram jack-a ništa, dok c4 je tu negdje sa jack3d-om .. možda je jack malo jačii.

    Comment


    • #32
      Re: Whey Gold Standard - loš okus

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Ja cuvam samo mjerice i ove manje kutije x3 (skinuo naljepnicu) od preworkouta jer su prakticne za ponijet whey i ostalo kad idem negdje na par dana
      [ATTACH=CONFIG]17382[/ATTACH]

      btw kad smo vec kod ovoga.. odlican preworkout, vjerovatno najbolji kojeg sam probao ako ne racunamo stari jack3d koji je ipak imao dimethylamylamine.. "drugs"



      moraću da probam to....





      Sent from my Windows phone using Tapatalk
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #33
        Re: Whey Gold Standard - loš okus

        Originally posted by Felix View Post
        Ja sam pio prvo no xplode pa jack3d micro, sada C4 ..
        No xplode je naspram jack-a ništa, dok c4 je tu negdje sa jack3d-om .. možda je jack malo jačii.
        c4 je smece, xplode smece... jedan od rijetkih preworkouta koje cijenim je DS Craze.

        Originally posted by Dača View Post
        moraću da probam to....





        Sent from my Windows phone using Tapatalk
        Fantastican. Pakiranje je od 150g. 30 mjerica x 5g.. ja bi stavljao 10g sto mi je bilo za 15treninga.. potrosio sam dva pakiranja, danas otvorio posljednje, trece

        Izvrstan, koncentriran, bez dodanih carbsa samo da bi nabili vecu mjericu.
        MuscleRush_twin_factspanel-1.png

        Problem je sto se moze samo naruciti iz Amerike. Ja sam to jedno napravio krajem 12. mjeseca, ali sam cekao mjesec dana i platio carinu za sitni paket.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #34
          Re: Whey Gold Standard - loš okus

          Originally posted by Premium.Better View Post
          c4 je smece, xplode smece... jedan od rijetkih preworkouta koje cijenim je DS Craze.
          kako kome, meni C4 prvih par treninga i nije baš nešto djelovao ali sada sam prezadovoljan.

          Comment


          • #35
            Re: Whey Gold Standard - loš okus

            Originally posted by Felix View Post
            kako kome, meni C4 prvih par treninga i nije baš nešto djelovao ali sada sam prezadovoljan.
            jbg onda nisi probao moju tjesteninu + posni kao preworkout (meal) Endless energy
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #36
              Re: Whey Gold Standard - loš okus

              Kome se ne sviđaju okusi wheya nek pošalje meni, mene okusi ne .ebu...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X