Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

    hahahah kako si lud.


    btw reci zeni da ju treba bolit kur.ac za tuda misljenja(pa makar i bila upucena od strane debele zene prema tvojoj). nek se zapita tvoja zena i ti i svi: zasto bi me zanimalo tvoje misljenje? što mi znaci tvoje misljenje o meni? blah nis..odraz tuđeg ega..

    npr "debela" rekla savrsenoj da je premrsava da si napuni ego. ili npr. savrsene sjede u kaficu i komentiraju debele koje prolaze takoder da si pune ego mozda iz razloga jer su savrsene i ulazu u sebe ful a ne vraca im se kako bi htjele..
    i tako u krug.

    e da pozivam Vas da procitate knjigu: Eckhart Tolle- nova zemlja
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #77
      Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

      najgore su ove debele iskompleksirane bačve koje kritiziraju tuđi izgled,a ne vode brigu o vlastitom tijelu i izgledu,već se krcaju svinjskim mesom i pomfritom u 2 ujutro.

      Comment


      • #78
        Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

        Nije lako bit debeo....
        Ja sam prvo primjetio kada sam smrsao da sam postajao sve veci iluzionist sto sam deblji bio.
        S vremenom naucis kako pricat hodat itd... s uvucenim trbuhom, naucis kako 150 puta sto manje primjetno navuci majicu preko slaufa oko pupka kada si u drustvu, a najbolji osjecaj je kad obuces potkosulj 2 broja manji i crnu kosulju preko osjecas se kao Jay Cutler kad dodas i gel na kosu ....
        Samo istina je bolna kada se ogledas u jutro , sanjao sam da vjezbam i da ce sve bit bolje, ne treba sudit ljude bar ne one koji su svjesni svoje debljine i ne upiru prst i ne traze mane onima koji se trude da ne budu takvi. A takvima se narugam namjerno. Nije lako poceti ali moras dotaknut dno da bi se odgurnuo....

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • #79
          Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

          Originally posted by Draven View Post
          Nije lako bit debeo....
          Ja sam prvo primjetio kada sam smrsao da sam postajao sve veci iluzionist sto sam deblji bio.
          S vremenom naucis kako pricat hodat itd... s uvucenim trbuhom, naucis kako 150 puta sto manje primjetno navuci majicu preko slaufa oko pupka kada si u drustvu, a najbolji osjecaj je kad obuces potkosulj 2 broja manji i crnu kosulju preko osjecas se kao Jay Cutler kad dodas i gel na kosu ....
          Samo istina je bolna kada se ogledas u jutro , sanjao sam da vjezbam i da ce sve bit bolje, ne treba sudit ljude bar ne one koji su svjesni svoje debljine i ne upiru prst i ne traze mane onima koji se trude da ne budu takvi. A takvima se narugam namjerno. Nije lako poceti ali moras dotaknut dno da bi se odgurnuo....

          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
          Da bi rijec vise rekao,sve si pogodio i ja se isto tako osjecam,jesam se smanjio,izgubio dosta sala od pocetka,ali opet,nekako sve se vise zivciram zbog sala,razvijam opsesivno-kompulzivni dok prije godinu dana nis bez kole i hamburgera,cevapa...
          Pogotovo ovo oko slaufa,stidio sam se skinuti prije godinu-dvije na plazi jer 4 sloja sala nije malo...
          ali ajde,jos 3 mjeseca do ljeta pravog pa ce biti manji sram
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • #80
            Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

            Originally posted by emperor View Post
            Da bi rijec vise rekao,sve si pogodio i ja se isto tako osjecam,jesam se smanjio,izgubio dosta sala od pocetka,ali opet,nekako sve se vise zivciram zbog sala,razvijam opsesivno-kompulzivni dok prije godinu dana nis bez kole i hamburgera,cevapa...
            Pogotovo ovo oko slaufa,stidio sam se skinuti prije godinu-dvije na plazi jer 4 sloja sala nije malo...
            ali ajde,jos 3 mjeseca do ljeta pravog pa ce biti manji sram
            Dobro mene sto se tice sada razbio sam te kile, trenutno na masi i krivo mi je sto nisam isao na 4000 kcal jer islo je super ali sad je kasno. Druga masa vise hrabrosti i idem do 100 kg . Sad sam nagurao na 95 kg + samo.
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • #81
              Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

              Bolje bi bilo da je naziv ove teme "Debele žene".. Koji
              O meniMoja kućna teretana
              Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

              Comment


              • #82
                Re: L-carnitine

                'osudjivanje ' je korisno ,mislim na ukor i to u lice kad ti netko kaze ;bar u mom slucaju ,kad sam smrsavio i izgubio misicnu masu ,30 prijatelja mi je reklo da sam propao u lice su mi rekli i da moram poceti opet ici na masu ,da me nisu 'osudjivali ' i ogovarali ,da su mi lagali u lice da sam odlican,a ne premrsav i slabiji nego ikad ,nikad se ne bi opet nabildao i vratio zdravlje ...prijateljsko 'osudjivanje i ukori' su me spasili u zivotu mnogo puta ..
                vise cijenim ukor mudraca ,nego hvalospjev luđaka.

                Comment


                • #83
                  Re: L-carnitine

                  Znaci tebi su najvise negativne kritike pomogle da se opet nabildas?
                  Morat cu i ja pitat zenu da me izgrdi svako jutro, onak prije dorucka da sam jadan, slab, sitan, nikakav, luzer itd...
                  Pa se mozda i ja nabildam kao ti Carl...
                  A ovo ne pokazuje nista drugo nego da si previse ovisan o tudem misljenju... meni osobno moze svaki prijatelj reci da sam debeo ili mrsav al to mi ne znaci ni najmanje... jedino do cijeg mi je misljenja stalo je moja zena i moje vlastito misljenje.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #84
                    Re: L-carnitine

                    vjerujem u moć negativnog mišljenja ,jer da sam pozitivno mislio 'sve ce biti u redu ' i ostale new age filozofije ,ne bi nista postigao u zivotu,a s negativnim misljenjem sam postigao novac i zdravlje jer sam se trudio sa 110 posto i govorio uvijek ' slabic si ,jadnice ,nisi se do krvi odupro zlu ' ...nema nista od riječi bit ce bolje ,treba ubaciti u najvišu brzinu i boriti se ,pozitivno misljenje je dobro ako zivis u rajskim uvjetima ,jer se ne trebas boriti sa 110 posto snage .

                    Comment


                    • #85
                      Re: L-carnitine

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      vjerujem u moć negativnog mišljenja ,jer da sam pozitivno mislio 'sve ce biti u redu ' i ostale new age filozofije ,ne bi nista postigao u zivotu,a s negativnim misljenjem sam postigao novac i zdravlje jer sam se trudio sa 110 posto i govorio uvijek ' slabic si ,jadnice ,nisi se do krvi odupro zlu ' ...nema nista od riječi bit ce bolje ,treba ubaciti u najvišu brzinu i boriti se ,pozitivno misljenje je dobro ako zivis u rajskim uvjetima ,jer se ne trebas boriti sa 110 posto snage .


                      Životinjo...

                      Pa ti si u fazonu, što gore - to bolje....

                      Mazohisto!
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #86
                        Re: L-carnitine

                        HAHAHAHAHA, Pa evo da te malo kao ekipa potaknemo onda..ja cu prvi zapocet....
                        Rezultati su ti nikakvi, nemas misicne mase uopce, imas speka tooo much, pricas gluposti i djelis savjete koji nemaju veze s vezom ne razmisljajuci da ce to neki pocetnik procitat i shvatit za ozbiljno, tvoje znanje je na razini teskog pocetnika, samo sto si ti uvjeren u njega za razliku od pocetnika koji kaze "mislim" i spreman je ucit. Nemas pojma koje gluposti valjas!
                        Zakljucak-rezultati su ti jako slabi, znanje ti je vise nego nikakvo, eto sad kad sam te fino motivirao idi ucit, citat sto vise i onda se lagano bacit na ozbiljne treninge i prehranu pa da vidimo rezultate za iducu godinu
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #87
                          Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

                          Neka on samo prica samo dodju ljudi na forum potražiti savjet kako smrsaviti jer eto sjetili se ljeto uskoro i frajer im kaže da jedu 500 pa nadalje ugljikohidrata,da meso izbjegavaju i da masti uopće skoro ne unose.
                          I ljudima kao naručeno dolazi da mogu jesti ko krmci ( nhf ) i ne debljati se i još smrsaviti i naravno.neće poslušati iskusniju i stariju ekipu da si računaju kalorijski deficit ili slično jer naravno i ja bi tako,da mogu jesti koliko hoću i mrsaviti.
                          I onda za par mjeseci na vagi fina brojka bude,

                          Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                          BB AND THIS !

                          Comment


                          • #88
                            Re: Skidanje masnih naslaga uz L-carnitine

                            Koga briga?

                            Probaj doc u odvjetnika i pitat besplatan pravni savjet. Ili u mehanicara, doktora, koga god. A ovde svaka budala dodje i besplatno dobije SVE, i dobro da je tako. Uvik se nadje neko ko ce odgovorit i dat kvalitetan savjet, a ako se nadje neka budala sa losim savjetom i onda taj pocetnik poslusa los savjet, ionako ce to vrlo brzo shvatit.

                            Odlucna osoba ce radit i sprobavat razne stvari dok napokon ne uspije, da ne prican da ce bit spremna ulozit u trenera, nutricionista, hranu, suplemente, kemiju itd.

                            Ljudi koji dolaze u 5. misec na forum po savjete za defku(lito stize!), su isti oni ljudi kojima je novogodisnja odluka svake godine ista, to su isti oni ljudi koji i u 9. misec iznova "krecu" s teretanom da bi na vrime bili spremni za iducu sezonu. I tako svake godine u krug. Jedan dobar ili los savjet nece napravit razliku dugorocno.

                            Comment


                            • #89
                              Re: L-carnitine

                              Originally posted by Carl Wind View Post
                              vjerujem u moć negativnog mišljenja ,jer da sam pozitivno mislio 'sve ce biti u redu ' i ostale new age filozofije ,ne bi nista postigao u zivotu,a s negativnim misljenjem sam postigao novac i zdravlje jer sam se trudio sa 110 posto i govorio uvijek ' slabic si ,jadnice ,nisi se do krvi odupro zlu ' ...nema nista od riječi bit ce bolje ,treba ubaciti u najvišu brzinu i boriti se ,pozitivno misljenje je dobro ako zivis u rajskim uvjetima ,jer se ne trebas boriti sa 110 posto snage .
                              sad bez zezancije, 'vako ja (george leeman style ).. sa malom razlikom sto neposredno prije dogadjaja (ispita, lifta...) vizualizujem sebe kako uspijevam.
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • #90
                                Re: L-carnitine

                                explorer hehe ,moje metode su renesansni izgled ,ljepota hormona i oblih misica ,a ne definicija da propadnu kosti i zubi i sve ,renesansna ljepota znaci ,savjetujem ljude da uzivaju u hrani ,a da izgledaju kao ja ,ja inace podrzavam samo dvije 'krajnosti ' ,jedna je ketoza totalna ,koju ja jos naziva kemoterapijsko hranjenje ,jer gubis apetit i razbolis se od ketoze ,a druga 'krajnost' je jesti puno uh i p ,a 'nista' m ...obje djeluju metode ,samo sto meni vise odgovaraju ugljikohidrati jer proizvode mnogo serotonina i osjecaj je kao da si zdravo nadrogiran .

                                Comment

                                Working...
                                X