Announcement

Collapse
No announcement yet.

S čime piti Whey bez okusa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: S čime piti Whey bez okusa?

    Originally posted by Newbie View Post
    Tekst nije nikakv copy-paste to su moje rijeci, stavi link kao argument ako mislis suprotno ...

    Ja neznam koji dio teksta tebi nije jasan i gdje si ti procitao da sam ja rekao kako je optima odlicna ili bilo koji drugi brand .... ????

    Radio sam usporedbe iz svojega iskustva jer mi nije jasno na temelju cega netko tko je u zivotu probao dva proizvodaca proteina moze tvrditi da je taj njegov drugi izbor koji je ujedno i medu najjeftinijima na trzistu, najbolji itd.... isto tako suditi o kvaliteti proteina na temelju okusa i tome sto se super smjesa sa vodom ???
    (kao sto sam rekao dobro upakirano i namirisano govno je fino )

    Ti kazes kakve veze ima porjeklo sirovina i to mi govori da nemas pojma o proizvodnji bilo cega .... jer upravo porjeklo sirovine je najbitnija stvar uz radnu snagu koja diktira cijenu i kvalitetu proizvoda .... mislim da nema smisla vise komentirati jer prezahtjevna je to tema ...
    Copy paste si ovo da je najprodavaniji jer si to procitao negdje bez da si provjerio podatak. Nisi mi odg, znas li zasto je optima najprodavanija?
    Gdje sam ja napisao da si rekao kako je optima odlicna?

    Dakle radna snaga i podrijetlo sirovine je najbitnije? E pa nije. Sva roba iz Nike dolazi iz zemalja gdje je radna snaga placena manje od 5 dolara tjedno. Podrijetlo sirovine takodjer nije. Sirovina koju Samsung koristi za svoje uredaje dolazi iz zemalja treceg svijeta jer je upravo tamo najjeftinija radna snaga pa prema tome i najisplativija eksplatacija metala. Ovo su banalni primjeri ali radi se o vodecim tvrtkama na svom podrucju. Ovo sada primjeni na proizvodace suplemenata.

    Ono sto je najbitnija stvar jest razvijenost tehnike za proizvodnju. Mozes imati najjeftiniju radnu snagu i sirovine ako nemas tehnologiju koja ce to iskoristiti.

    Otisli smo off topic.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #32
      Re: S čime piti Whey bez okusa?

      ljudi di je najbolje kupiti steviju za zasladiti noćni kasein od scimx-a

      hvala

      Comment


      • #33
        Re: S čime piti Whey bez okusa?

        Originally posted by zoky94 View Post
        ljudi di je najbolje kupiti steviju za zasladiti noćni kasein od scimx-a

        hvala
        http://www.building-body.com/shop/su...evia?limit=100
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: S čime piti Whey bez okusa?

          Originally posted by neuk View Post
          Copy paste si ovo da je najprodavaniji jer si to procitao negdje bez da si provjerio podatak. Nisi mi odg, znas li zasto je optima najprodavanija?
          Gdje sam ja napisao da si rekao kako je optima odlicna?

          Dakle radna snaga i podrijetlo sirovine je najbitnije? E pa nije. Sva roba iz Nike dolazi iz zemalja gdje je radna snaga placena manje od 5 dolara tjedno. Podrijetlo sirovine takodjer nije. Sirovina koju Samsung koristi za svoje uredaje dolazi iz zemalja treceg svijeta jer je upravo tamo najjeftinija radna snaga pa prema tome i najisplativija eksplatacija metala. Ovo su banalni primjeri ali radi se o vodecim tvrtkama na svom podrucju. Ovo sada primjeni na proizvodace suplemenata.

          Ono sto je najbitnija stvar jest razvijenost tehnike za proizvodnju. Mozes imati najjeftiniju radnu snagu i sirovine ako nemas tehnologiju koja ce to iskoristiti.

          Otisli smo off topic.
          Neznam gdje sam procitao za optimu da je najprodavanija ali mi nije jasno zasto me pitas zasto je najprodavanija ako nije ali neznam niti jedno niti drugo i nije niti bitno jer samo sam to dao kao primjer, daj citaj molim te sa razumjevanjem moje postove uopce nije bitna optima u prici pa cu sada reci ovako da onda neki proizvodac X koji je najprodavaniji bi trebao imati najnizu cijenu po logici doticnih ljudi sa ovog foruma .....

          Jaoooo ... boldao sam ti crveno i sada sam zbunjen negiras moju recenicu o porjeklu sirovine tvrdnjom kako je u zemljama treceg svijeta najjeftinije proizvoditi znaci kako onda nije bitno od kuda dolazi sirovina ???

          Znaci primjenjujem tvoje tvrdnje na proizvodace proteina :

          1.Protein proizveden u kini bez ikakvih ekoloskih i zdravstvenih kontrola, sa ljudima koji rade da bi prezivili (mos misliti kako su motivirani da taj proizvod bude kvalitetan) i taj protein kosta yyy novaca ?

          2. Proizveden u EU uniji sa svim mogucim zdravstvenim kontrolama itd..... i kosta 2 x yyy novaca ??

          Koji ces si protein kupiti ?


          Dali si bio ikada u nekoj od tvornica u Kini ??
          ( njih dajem za primjer jer sam imao prilike biti tamo 2 puta u potrazi za proizvodacem odredenih proizvoda )

          To mi je vise nego dovoljno da nikada u zivotu ne pomislim jesti nesto sa tih prostora .....

          Kao sto si rekao off topic smo i nema smisla rasprava ......

          Comment


          • #35
            Re: S čime piti Whey bez okusa?

            Ameri imaju frazu "cutting corners"...

            Ko god misli da ce pojedinac/tvrtka u potrazi za profitom stavit kvalitetu proizvoda/sigurnost potrosaca isprid zarade, ocito nema puno RL iskustva. Na kraju dana se prosjecnom potrosacu toliko toga taji da kad bi sve saznali, vjerojatno bi umrli od gladi jer bi odbijali jest i koristit sva sranja koja nam serviraju.

            Ako imate rodbinu na selu koja drzi krave npr., pitajte ih malo za racune veterinara i sta su sve dali kravama samo protiv bolesti raznoraznih. Domaci sir, mliko i to, aha.

            Najbolje sta mozemo napravit je donit odluku na temelju nama dostupnih informacija, a one su sljedece: cijena je odlicna, neovisna istrazivanja pokazuju da MP nije poddoziran, i empirijski znan da niko iz moje okoline nije ima probavnih i uopce ikakvih problema od konzumacije MPa, barem ne kratkorocno. Razbijat glavu o informacijama koje ne mogu nikako znat, pa taman i bile bitne, mislin da nema smisla.

            Napravi bris svih povrsina sa kojih jedes i koje smatras cistima, pa guglaj malo mikrobe koje ti nadju(a sigurno ce ih nac!) i zabrini se. A gle cuda, dosad si zivia bezbrizno i zdravo.

            Ako imas para za kurcenje, i kupovinu "top" proizvoda, kupuj, to je ionako pitanje izbora+mogucnosti. Fanboy pristup raspravi stvarno nije potreban, bilo s jedne bilo s druge strane.

            Comment


            • #36
              Re: S čime piti Whey bez okusa?

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Ameri imaju frazu "cutting corners"...

              Ko god misli da ce pojedinac/tvrtka u potrazi za profitom stavit kvalitetu proizvoda/sigurnost potrosaca isprid zarade, ocito nema puno RL iskustva. Na kraju dana se prosjecnom potrosacu toliko toga taji da kad bi sve saznali, vjerojatno bi umrli od gladi jer bi odbijali jest i koristit sva sranja koja nam serviraju.

              Ako imate rodbinu na selu koja drzi krave npr., pitajte ih malo za racune veterinara i sta su sve dali kravama samo protiv bolesti raznoraznih. Domaci sir, mliko i to, aha.

              Najbolje sta mozemo napravit je donit odluku na temelju nama dostupnih informacija, a one su sljedece: cijena je odlicna, neovisna istrazivanja pokazuju da MP nije poddoziran, i empirijski znan da niko iz moje okoline nije ima probavnih i uopce ikakvih problema od konzumacije MPa, barem ne kratkorocno. Razbijat glavu o informacijama koje ne mogu nikako znat, pa taman i bile bitne, mislin da nema smisla.

              Napravi bris svih povrsina sa kojih jedes i koje smatras cistima, pa guglaj malo mikrobe koje ti nadju(a sigurno ce ih nac!) i zabrini se. A gle cuda, dosad si zivia bezbrizno i zdravo.

              Ako imas para za kurcenje, i kupovinu "top" proizvoda, kupuj, to je ionako pitanje izbora+mogucnosti. Fanboy pristup raspravi stvarno nije potreban, bilo s jedne bilo s druge strane.
              10473750_356055781234112_6634137686699360897_n.jpg

              10690012_348336992005991_6585679207445843974_n.png
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #37
                Re: S čime piti Whey bez okusa?

                Originally posted by Newbie View Post
                Mozes dati link na te analize ???
                http://romanoroberts.com.mx/some-pro...ff-reddit-etc/
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment

                Working...
                X