Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene + malo wheya = skupi gainer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

    Pardon šta idem off topic al me nerivra strašno,zašto on mora svakom uletit u temu s tim svojim Vegan glupostima.
    Meso FTG! (for the gains)
    Your future is created
    by what you do today,
    not tomorrow.

    Comment


    • #17
      Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

      Pst! Žitarice su na dnu piramide.

      Comment


      • #18
        Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

        dakle momak želi dobiti na masi ? savjetujem mu da jede žitarice ,nije vam ovo srednji vijek da možete spaliti i eliminirati tko vas smeta ,ako jest takav forum ,sa zadovoljstvom ću otici s njega ,ali mislim da svaki vlasnik foruma želi raznovrsnost u prehranama na forumu ,mislim na bilderske forume,stani ako me banirate ,čega se bojite dakle? ako zelite da me banirate? to je tipicni balkanski duh koji se odrice odgovornosti i smatra druge uzrokom problema (na forumu) ,ako me banaju sto su postigli ,nemože ništa ojačati veganstvo kao progoni ,a ništa ga nemože uništiti kao tolerancija ,vama je u interesu da me ne banirate ,jer ako me ARGUMENTIMA POBIJETE ,svi ce vidjeti da sam ja u krivu ,a ako me banirate ,članovi će uvidjeti da je mesna prehrana stvorila agresivnost prema onima koji jedu biljke ;ovo nije forum mesne industrije,nego forum ljudi koji zele i sve rade da budu jaki ,lijepi i zdravi

        Comment


        • #19
          Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

          Flatino, odi na Carlovu temu, procitaj ju cijelu, dobro pogledaj slike pa se vrati i napisi mu da li zelis da ti on daje savjete o prehrani..
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #20
            Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

            https://www.youtube.com/watch?v=OQMZ1g1cOrU

            Comment


            • #21
              Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

              Gospodo nemojte se molim vas svađati oko ovakvih stvari. Nije vrijedno da se nikoga banira ili zabrani pisanje oko različitog mišljenja. Gospodin Carl Wind ionako nije napisao ništa loše, provokativno niti uvredljivo, a na meni je hoću li njegov savjet prihvatiti.

              Ja sigurno neću postati vegetarijanac, ma tko god mi to predložio. Na kraju krajeva nisam nikakav fanatik zdrave prehrane niti imam vremema toliko o tome brinuti a još manje gledati tko je tu više u pravu ili krivu. No kako ja vidim stvari o vegetarijanstvu, rekao bih zašto smo se borili da dođemo na vrh hranidbenog lanca, pa da onda budemo vegeterijanci??? Hehe Ja sam inače iz slavonije tako da meni nema ptice do prasice! Iako sam od sad jeo relativno malo, ne mogu nikako bez mesa.

              Mene veseli činjenica da kad popijem shake od 100 grama zobenih uz eo danas 2 žlice proteina, malo meda i grožđica, budem gladan za sat vremena, a tu već ima dosta kalorija koje do sad nisam unosio i praktički mogu opet jesti za sat vremena. To je velika razlika u odnosu na moj dosadašnji unos kalorija i rasporeda obroka. Nastojat ću samo jesti da si uopće ne dozovolim biti gladan, a do ne davno koliko puta dugo vremena budem gladan, jer mi se jednostavno ne da jesti. Tako da sam uvjeren da će masa doći. Danas sam naručio i maslac od kikirikija i to ću ubaciti u shake tako da ispod 7 stoja kalorija shake neće proći. A to se mora pokazati i na tijelu.
              Last edited by flatino; 14-09-14, 22:15.

              Comment


              • #22
                Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                Originally posted by George St-Pierre View Post
                Jedi puno,barem 4-5 puta na dan i nek ti svaki obrok bude P+UH,a kao zadnji obrok pred spavanje P+M npr dva jaja ili posni sir zaliven maslinovim uljem... Vjeruj mi da ti uz pravu prehranu nece trebati niti jedan suplement,jedino eto uzmi myprotein whey,imas kilo za 140kn na webshopu! Omjer cijene i kvalitete odlican

                P.S. Dobro su ti rekli za te gainere,to je puno secera i bacanje para... Uvijek se sve svodi na kalorijski suficit ili deficit... Zavisi od tvoga cilja. Posto je u ovom slucaju masa,onda suficit!
                dva jaja je slabo,najmanje 5

                Comment


                • #23
                  Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                  Ovdje je dobar tekst o gainerima:

                  http://www.building-body.com/forum/t...ve-o-gainerima
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                    OK. Hvala. Ako nije skretanje s teme, imao bih još pitanje u razlici izolata soje i izolata wheya? Cijena je pa ajmo reći ipak osjetna, a u oba je oko 90%-tni udio proteina. Osim što je ovo biljni a ovo mliječni protein, toliko ipak kužim

                    Probao sam nešto naći u vezi i piše da je zbog toga što se proteini soje nešto lakše industrijski izdvoje i sam proces je nešto jeftiniji..

                    No u konačnici ima li tu neke bitne razlike za prosječnog vježbača?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                      Izolat soje je ipak biljni protein a whey je whey.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                        Originally posted by kelly View Post
                        Izolat soje je ipak biljni protein a whey je whey.
                        Hvala što si tako dobro objasnio!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                          Originally posted by flatino View Post
                          Hvala što si tako dobro objasnio!
                          Evo buraz sve o proteinima:


                          http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post740277
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zobene + malo wheya = skupi gainer?

                            Hvala kelly, ovo je bilo korisno.

                            Comment

                            Working...
                            X