Announcement

Collapse
No announcement yet.

Myprotein Macro:Meal vs BSN True Mass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Myprotein Macro:Meal vs BSN True Mass

    Pozz ekipa, relativno sam novi ovdje pa bih trebao Vaš savjet.

    Ukratko o meni. 185cm i 80kg, nogomet jednom tjedno i 3 puta tjedno teretana. 4 obroka dnevno (naravno, pravilna i zdrava prehrana).
    Trebao bih nadodati još jedan obrok u svoju prehranu zbog kalorijskog suficita pa se razmišljam što uzeti od ovo dvoje navedenoga u naslovu. Znam da ni jedno ni drugo ne može biti kvalitetna zamjena obroku s pravom hranom, no vjerujte zbog određenih razloga mi najviše odgovara ako bih mogao brzo napraviti jedan shake kao zamjena obroku (ne paše mi onaj shake di se mješa whey, zobene, med, mlijeko i maslac od kikirika/banane čisto zbog ukusa, jbg, makar znam da je kud i kamo bolje nego ovo gore). Ovo bih naravno koristio i kao PWM.
    Myprotein Macro Meal specifikacije:
    BSN True Mass:
    Suzio sam izbor od svih tamo suplemenata na ova dva iz čistoga razloga što tražim nešto što ne sadrži kreatin i da nema nešto previše šećera. Pa eto, slušam Vaše savjete i kritike što da uzmem, te naravno, ako imate neki bolji izbor, slobodno ga predložite
    Last edited by kelly; 20-06-15, 01:42.

  • #2
    Re: Myprotein Macro:Meal vs BSN True Mass

    Ne znam jeli volis bananu i to,al po meni najbrzi i najbolji pwm (nedavno poceo raditi tako i super mi pase) je smiksana banana sa wheyom i posni sir uglavnom... A iskreno,ja ne bih uzeo nista od ovog dvoje al ako vec zelis onda uzmi ovo od my proteina i to je to.
    Ne znam koji ti je cilj,(masa,defka ili cisto da dobijes malo snage i eksplozivnosti) ali bez pravih obroka neces uspjeti bas tako lako u nijednom od navedenih ciljeva...
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

    Comment


    • #3
      Re: Myprotein Macro:Meal vs BSN True Mass

      Originally posted by George St-Pierre View Post
      Ne znam jeli volis bananu i to,al po meni najbrzi i najbolji pwm (nedavno poceo raditi tako i super mi pase) je smiksana banana sa wheyom i posni sir uglavnom... A iskreno,ja ne bih uzeo nista od ovog dvoje al ako vec zelis onda uzmi ovo od my proteina i to je to.
      Ne znam koji ti je cilj,(masa,defka ili cisto da dobijes malo snage i eksplozivnosti) ali bez pravih obroka neces uspjeti bas tako lako u nijednom od navedenih ciljeva...

      Hvala na savjetu. Ne bih ni ja iskreno ništa uzimao, ali bolje išta nego išta jer mi je cilj nabaciti malo mase. Slažem se da bez pravih obroka nema dobrog rezultata, no ritam života mi je takav da mogu max 5 dobrih obroka pojesti na dan, pa gledam neke alternative u nekakvom brzom shakeu. Možeš li samo obrazložiti zašto bi uzeo Myprotein čisto da znam ? Ne znam da li je ona malo viša masti u True Massu puno štetna i to što s jednim servingom imaš već 75% ili više RDA% potreba za vitamina?

      Comment


      • #4
        Re: Myprotein Macro:Meal vs BSN True Mass

        Originally posted by adobemaster View Post
        Hvala na savjetu. Ne bih ni ja iskreno ništa uzimao, ali bolje išta nego išta jer mi je cilj nabaciti malo mase. Slažem se da bez pravih obroka nema dobrog rezultata, no ritam života mi je takav da mogu max 5 dobrih obroka pojesti na dan, pa gledam neke alternative u nekakvom brzom shakeu. Možeš li samo obrazložiti zašto bi uzeo Myprotein čisto da znam ? Ne znam da li je ona malo viša masti u True Massu puno štetna i to što s jednim servingom imaš već 75% ili više RDA% potreba za vitamina?
        Trudi se jesti sto kvalitetnije mozes onda..a ovo drugo popuni shakeovima kako si i mislio.. A gledaj,myprotein je uvijek bio najbolji sto se tice omjera cijene i kvalitete i siguran sam da ne mozes s tim pogrijesiti..myprotein ti je jednostavno best buy. Myprotein i ON (optimum nutrition)po meni najbolji brandovi zasigurno... Iskreno,probao sam nekoliko suplemenata od par brandova,tako da ti i nisam bas previse od pomoci sto se toga tice,al budi siguran da ovo za myprotein stoji,neces falit
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment

        Working...
        X