Announcement

Collapse
No announcement yet.

HMB - Metabolon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Metabolon

    Originally posted by Adatar View Post
    kad te pobijedim argumentima onda se bacis na prizemne tehnike,ja da se imam s cim slikat ja bi se sliko,a hocu,i veci sam od tebe,na mobu imam slike od klinaca i nemam memorije a webcam mogu samo sjedeci se slikat,al sad cu kupit foto brzo pa ces me vidit
    http://gifsforum.com/images/gif/you%...7baf3-2459.gif

    pojeo ti metabolon mozak hahah
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #47
      Re: Metabolon

      Originally posted by Adatar View Post
      oralni steroidi lol

      gle mogu te ja naucit pameti sad,al necu,trazi i istrazi,kad neznas osnove i razliku izmedju wheya i jajeta kako da ti objasnim sta je to prohormon i kako ulazi,oralno

      ova tvoja da jetra nemoze bolit je za citat,pogotovo od covjeka koji nije vidio kutiju metabolona a kamoli ga koristio,al opet,ti sve znas..
      Jel ovo neka šala ili šta????ti moraš da se ozbiljnije zezaš,zbog ovakvih id*ota sam se i maknio sa foruma na neko vrijeme,ali ipak šta ja alkoholičar znam,ipak tebe od metabolona boli jetra!

      Comment


      • #48
        Re: Metabolon

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Jel ovo neka šala ili šta????ti moraš da se ozbiljnije zezaš,zbog ovakvih id*ota sam se i maknio sa foruma na neko vrijeme,ali ipak šta ja alkoholičar znam,ipak tebe od metabolona boli jetra!
        D ja sam čuo da za taj metabolon treba malo žešći pct
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #49
          Re: Metabolon

          Originally posted by Adatar View Post
          oralni steroidi lol

          gle mogu te ja naucit pameti sad,al necu,trazi i istrazi,kad neznas osnove i razliku izmedju wheya i jajeta kako da ti objasnim sta je to prohormon i kako ulazi,oralno

          ova tvoja da jetra nemoze bolit je za citat,pogotovo od covjeka koji nije vidio kutiju metabolona a kamoli ga koristio,al opet,ti sve znas..
          Kolko vidim ti se previse pravis pametan na ovom forumu bez ikakve osnove ,tj. znanja koje to potrkepljuje tako da te molim da se vise ne javljas i ne pises u postovima koje citaju drugi korisnici foruma kako ne bi nesto krivo protumacili i krenuli krivim putem jer je malo reci da si paglu.Osobno nisam nikada nekog uvrijedio na ovom forumu , ali kolko vidim ti prelazis sve granice.

          A ovo da nisi cuo za oralne steroide me ne cudi uopce , i da oralni steroidi su stetniji po jetri , tj. stetniji su od ostatka koji se apliciraju injektivno.
          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
          - Aldous Huxley

          Comment


          • #50
            Re: Metabolon

            Originally posted by Trace_4 View Post
            D ja sam čuo da za taj metabolon treba malo žešći pct
            Zajebana je to stvar , cuo sam da se ubacuje u blitz kuru kao sastavni dio.
            There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
            - Aldous Huxley

            Comment


            • #51
              Re: Metabolon

              Adatar aj prestani se svađati i trollati!
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #52
                Re: Metabolon

                Vidim da ima forumaša koji su koristili metabolan pa bi htio pitati kakvi su rezultati osim što se adatar raspada od njega?

                Comment


                • #53
                  Re: Metabolon

                  bez uvrede ikome....ali najveci paradoks ovog forumu je da adatar vrijedja znanje trace-a, pogotovo na ovu temu

                  ccc...jos na poprilicnom niskom nivou vrijedjanja, dok trace ostaje hladan...e svasta


                  Originally posted by arianko View Post
                  Vidim da ima forumaša koji su koristili metabolan pa bi htio pitati kakvi su rezultati osim što se adatar raspada od njega?

                  lmao
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #54
                    Re: Metabolon

                    Originally posted by greenfly View Post
                    OK,, pronašao sam na forumu još tema o metabolonu..... Zasad ostajem na vježbama,strogoj prehrani i whey-u.... thx.
                    Malo su dečki zabrijali na streoide i na kraju će ljudi mislit da je ovaj dodatak prehrani jednak steroidu. To su najčešće predrasude i ne znanje šire populacije, pogotvo kad se zove Metabolon. Znači dodaci prehrani nisu steroidi, znači Metabolon je dodatak prehrani.

                    Jetra boli od alkohola? Ako jetra boli od alkohola onda je krajnje vrijeme posjetit doktora i na pretrage. Onaj tko ima problema sa jetrom, bolit će ga i od previše npr. masnoća, uglavnom sve što jetra "probavlja".
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #55
                      Re: Metabolon

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      bez uvrede ikome....ali najveci paradoks ovog forumu je da adatar vrijedja znanje trace-a, pogotovo na ovu temu

                      ccc...jos na poprilicnom niskom nivou vrijedjanja, dok trace ostaje hladan...e svasta
                      a vidiš i sam kakve on gluposti piše.. ne vrijedi više išta pisat.. kad su njemu oralni steroidi smješni i nepoznati i naravno ne utječu nikako na jetru.. i bez ikakvog istraživanja on je uvjeren u to i priča onda gluposti.. baš kako dizajner kaže još će ljudi pomislit da su metabolon i ostali suplementi štetni za jetru i da je to kao steroid.. pokušavam ga ispravljat svaki puta radi ljudi koji dođu i čitaju ovo.. al ne vrijedi kad on i dalje misli da je samo on u pravu a ostali članovi nemaju pojma
                      Originally posted by darios
                      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                      Comment


                      • #56
                        Re: Metabolon

                        Originally posted by Trace_4 View Post
                        a vidiš i sam kakve on gluposti piše.. ne vrijedi više išta pisat.. kad su njemu oralni steroidi smješni i nepoznati i naravno ne utječu nikako na jetru.. i bez ikakvog istraživanja on je uvjeren u to i priča onda gluposti.. baš kako dizajner kaže još će ljudi pomislit da su metabolon i ostali suplementi štetni za jetru i da je to kao steroid.. pokušavam ga ispravljat svaki puta radi ljudi koji dođu i čitaju ovo.. al ne vrijedi kad on i dalje misli da je samo on u pravu a ostali članovi nemaju pojma
                        To već svi lajci misle samo ovakvi kao Adatar stalno šalju krive informacije i nikada ne slušaju onoga ko ima neke dokaze za suprotno.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Metabolon - Sci Muscle

                          I ovdje smo raspravljali o metabolonu:

                          http://www.building-body.com/forum/t...n-i-metabolon-
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: Metabolon - Sci Muscle

                            Niste u pravu decki...
                            Sto jedan DOKTOR riss zna o jetri a da adatar nezna?! Adatar je na omegi i kreatinu i to ga cini ekspertom na podrucju steroida!
                            Njega boli jetra od metabolona, pa gle iskustva covjece... Njegov najveci argument je njegova glupost. Jos uvijek ga dozivljavate kad nesto pise ili se prepire? Ne isplati se... Mene osobno vise nije briga, ako nije nadlazne i ako njima ne smeta sve 5, maknes se, ignoriras ga i boli te kita...
                            On je najjaci, najveci i sve zna...

                            Comment


                            • #59
                              Re: Metabolon

                              Originally posted by Adatar View Post
                              ja ga pijem,nakon oko mjesec dana,jako me pocela bolit jetra,sad sam ga poceo ciklirat,pijem ga tjedan i tjedan ne pijem,za sad je sve u redu,okus i miris je kao andol,pijem ga ili sa wheyom ili zelenim cajem

                              ne osjecam nesto posebno od njega,izgubio jesam masne naslage i nabio misice,pogotovo u zadnjih mjesec ali da li to pripisat metabolonu ili vjezbanju,strogom rezimu prehrane i suplementima whey,kreatin,omega amino itd,neznam,znam da ga vise necu kupovat poslije ovog

                              moj prijatelj koji ga je koristio isto se pozalio na bolove u jetri,gorji dio trbuha,mozda je nepovezano,ja osobno mislim da je povezano,ono sto osjetim kod metabolona je kad vjezbam i kad krv udje u misice,poslije vjezbanja,danima poslije ,misici ostaju nabijeni kao da sam tek vjezbao,cvrstocu,to bi mu pripisao

                              hahahahaha

                              uzimam whey, kreatin,omegu, amino itd. ali jetra me boli od metabolona )

                              "ne osjecam nesto posebno od njega,izgubio jesam masne naslage i nabio misice,pogotovo u zadnjih mjesec" .... pa da samo si izgubio masne naslage i nabio mišiće od njega ,,ali ***** to "znam da ga vise necu kupovat poslije ovog" LOL..i još ovo "no sto osjetim kod metabolona je kad vjezbam i kad krv udje u misice,poslije vjezbanja,danima poslije ,misici ostaju nabijeni kao da sam tek vjezbao,cvrstocu,to bi mu pripisao" .. isto katastrofa da ti mišići ostaju tvrdi i nabijeni danima poslije vježbanja,,to je baš loše i metabolon je katastrofa!XD
                              Pa ovo što si ti napisao pokazuje koliko si malouman, a usput si najbolji primjer koliko je metabolon to jest HMB to jest leucin moćan i vrhunski suplement!

                              Comment


                              • #60
                                Re: Metabolon

                                Originally posted by Trace_4 View Post
                                a vidiš i sam kakve on gluposti piše.. ne vrijedi više išta pisat.. kad su njemu oralni steroidi smješni i nepoznati i naravno ne utječu nikako na jetru.. i bez ikakvog istraživanja on je uvjeren u to i priča onda gluposti.. baš kako dizajner kaže još će ljudi pomislit da su metabolon i ostali suplementi štetni za jetru i da je to kao steroid.. pokušavam ga ispravljat svaki puta radi ljudi koji dođu i čitaju ovo.. al ne vrijedi kad on i dalje misli da je samo on u pravu a ostali članovi nemaju pojma
                                ma vidim, i to u svakoj temu gdje se nadjete vas dvojica..
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X