Announcement

Collapse
No announcement yet.

HMB - Metabolon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    HMB... sta i kako?

    Ovu temu zapocinjem jer trazilica ne nalazi nista.trazio sam ali forum je ogroman...

    Znam sta je hmbi od cega se sastoji, no prije nego bacim koju stotku zanimame imali tko iskustva otom proizvodu,
    S cime ga piti,kako tenajbitnij:rezultati.

    Itko?
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #17
      Re: HMB... sta i kako?

      Pisem preko moba pa sry za gramatiku 8D
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #18
        Re: Metabolon :

        nijedan odg. nisan dobija....thx svakako

        Comment


        • #19
          Re: Metabolon

          također uziman metabolon vec mjesec dana, i po meni super proizvod pijem ga ujutro popodne i navecer uz njega uzimam whey i glukozu , za sada super vidit cemo nakon 3 mjeseca kad zavrsi kura.

          Comment


          • #20
            Re: Metabolon

            Originally posted by Joe View Post
            nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
            Osobno si koristio a ?

            Comment


            • #21
              Re: Metabolon

              Hteo sam da otvorim istu ovu temu vezano za Metabolon.Treniram kickbox vec 5 godina a u teretani sam 2 godine, radim eksplozivnu snagu i snagu. Zanima me ko je imao kakvo iskustvo sa ovim preparatom i sta mislite o njemu, kakvi su rezultati vezno za snagu prvenstveno i koliko je ovo stetno? Hvala!!!

              Comment


              • #22
                Re: Metabolon

                Metabolon je HMB, suplement, a nijedan suplement se ne može uspoređivati sa steroidima:

                http://www.building-body.com/hmb-djeluje-li-ili-ne.html


                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Metabolon

                  Slažem se ali ipak stranica koja se bavi samo steroidima je priznala kao jedan ustvari jedan jedini proizvod koji kao suplement koji valja.
                  http://www.steroidportal.com/pc-Beta...rate-HMB-.html

                  Comment


                  • #24
                    Metabolon

                    Eto.. zanimaju me mišljenja za ovo što su jučer objavili na Fight site-u.


                    Stavljam link, sorry ako nesmijem


                    http://www.building-body.com/shop/sc...Metabolon-500g
                    Ma može svako tolko , nije bed

                    Comment


                    • #25
                      Re: Metabolon

                      Smiješ samo na našu web trgovinu.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #26
                        Re: Metabolon

                        Ok. sory....
                        Ma može svako tolko , nije bed

                        Comment


                        • #27
                          Re: Metabolon

                          ja ga pijem,nakon oko mjesec dana,jako me pocela bolit jetra,sad sam ga poceo ciklirat,pijem ga tjedan i tjedan ne pijem,za sad je sve u redu,okus i miris je kao andol,pijem ga ili sa wheyom ili zelenim cajem

                          ne osjecam nesto posebno od njega,izgubio jesam masne naslage i nabio misice,pogotovo u zadnjih mjesec ali da li to pripisat metabolonu ili vjezbanju,strogom rezimu prehrane i suplementima whey,kreatin,omega amino itd,neznam,znam da ga vise necu kupovat poslije ovog

                          moj prijatelj koji ga je koristio isto se pozalio na bolove u jetri,gorji dio trbuha,mozda je nepovezano,ja osobno mislim da je povezano,ono sto osjetim kod metabolona je kad vjezbam i kad krv udje u misice,poslije vjezbanja,danima poslije ,misici ostaju nabijeni kao da sam tek vjezbao,cvrstocu,to bi mu pripisao

                          Comment


                          • #28
                            Re: Metabolon

                            OK,, pronašao sam na forumu još tema o metabolonu..... Zasad ostajem na vježbama,strogoj prehrani i whey-u.... thx.
                            Ma može svako tolko , nije bed

                            Comment


                            • #29
                              Re: Metabolon

                              Originally posted by Adatar View Post
                              ja ga pijem,nakon oko mjesec dana,jako me pocela bolit jetra
                              jetra ne boli, osim u slučaju kad se zbog bolesti jako poveća pa se ovojnica jako rastegne.. a to da se povećala bi primjetio..
                              možda te boli želudac?
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Metabolon

                                jetra itekako moze bolit,dovoljna je jedna subota s puno alkohola i ona ce se uvecati jako,a osjetit ce se bol,a kamoli od mjesec dana metabolona,tri puta na dan po 2mg,jetra je regenrativni organ i ona se uvecava kod vecih toksina i reparira,ja sam napomenuo da mozda nije od toga,ali cudno mi da mi je prijatelja isto bolilo kao i mene a i on je koristio,na kraju krajeva ima jos jedan topic o metabolonu i jedan korisnik tvrdi da mu je kolega zavrsio u bolnici zbog povecanja i ostecene jetre upravo zbog metabolona

                                Comment

                                Working...
                                X