Announcement

Collapse
No announcement yet.

HMB - Metabolon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HMB - Metabolon

    HMB

    Opis: HMB je beta-hidroksi - beta-metilbutirat, jedna esencijalna aminokiselina, metabolit leucina. Prirodna tvar, koja se nalazi u malim količinama u nekim vrstama voća, ali i u majčinom mlijeku. Uz pomoć HMB-a naša sposobnost povećanja mišićne mase i sagorijevanja masti poveća se kao učinak treninga. Dokazano je putem eksperimenata da ljudi, koji su dnevno uzimali 3 g HMB-a, tijekom tri tjedna postigli su tri puta veći porast čiste bezmasne mišićne mase, i dva i pol puta veće povećanje razine snage od onih koji su na isti način trenirali, ali nisu uzimali HMB.

    Doziranja: Uzimaj dnevno 3 g HMB-a (6 kapsula ili 3 čajne žličice) podijeljeno tijekom dana. Najbolje je uzimati uz intenzivno vježbanje ili uz dijetu.


    Je li itko probao ovo??Ovo da povećava mišićnu masu triput brže čini mi se malo pretjerano.Po tome uzmi samo HMB i ostalo ti ništa ne treba.
    No pain,no gain!

  • #2
    Ovo što si naveo je točno.Osobno ja nikada nisam uzimao HMB-u, ali znam da moji prijatelji nisu bili zadovoljni njime i smatraju da je to samo bacanje novca.

    Comment


    • #3
      HMB - Metabolon

      Metabolon - 2000mg beta-hydroxy-beta-methylbutyrate (metabolit Leucina, skr. HMB) predstavlja najefektivniji legalni anabolik 100% učinkovit bez ''side efects''. Metabolon je originalni beta-hydroxy-beta-methylbutyrate koji je testiran od strane Olimpijskog komiteta Velike Britanije i američke NASA. Pošto kosmonauti provode i do 2 mjeseca u svemirskom modulu, nemaju fizičke aktivnosti, nalaze se u bestežinskom stanju dolazi do mišićne atrofije. NASA je dugo godina radila na tom problemu te ustanovila da beta-hydroxy-beta-methylbutyra ne samo da sprečava mišićnu atrofiju već ima i jak anabolički efekat te dolazi do stvaranja novih mišićnih vlakana. Testiranja koja je sprovela NASA na kontrolnim grupama starosne dobi od 60 - 70 godina rezultirala su porastom mišićne mase i snage za 30% kod osoba koje su koristile beta-hydroxy-beta-methylbutyrate i to u količinama od 1500-3000 mg dnevno u periodu od 3 mjeseca.
      Prestižni svjetski web site koji se bavi anaboličkim steroidima je potvrdio efekat koji daje beta-hydroxy-beta-methylbutyrate steroidportal.com i priznao ga kao efikasan pod uslovom upotrebe minimum 3g dnevno te njegov efekat usporedio sa efektom Deca Durabolina.
      Metabolon nastaje kao derivat Leucina i da bi se proizveo jedan gram metabolona potrebno je oko 30g čistog Leucina.
      Metabolon je po sastavu čist metabolit Leucina koji po jednom servingu ima 2000mg beta-hydroxy-beta-methylbutyrate. Pakovanje METABOLON-a ima mega dozu od 250 servinga po 2000mg što je dovoljno za jednu punu tromjesečnu kuru.
      Metabolonje toliko efikasan da već nakon prvog uzimanja započinje snažan anabolički proces u mišićima !!!!!

      METABOLON:
      - povećava sintezu proteina u mišiću za 300%
      - povećava čistu mišićnu masu
      - stvara nova mišićna vlakna
      - sprečava mišićni katabolizam
      - pospješuje spaljivanje masnih naslaga

      METABOLON za razliku od oralnih AAS nema neželjenih efekata, ne dovodi do retencije vode. Dokazano je da METABOLON povećava mišićnu masu kao i AAS ali bez ikakvih štetnih posljedica. METABOLON je čista forma beta-hydroxy-beta-methylbutyrate u formi praha bez ikakvih kapsula ili bilo kakvih drugih primjesa.
      METABOLON 250 servinga po 2000mg.

      Serving size: 2g
      Servings per container: 250
      Amount per serving:
      β-hydroxy β-methylbutyrate 2000mg
      (Metabolite of Leucine – HMB)

      INGREDIENTS:
      PREMIUM GRADE β-HYDROXY β-METHYLBUTYRATE (metabolite of Leucine – HMB).

      Directions for use:
      Add one level teaspoon (2g) to a cold drink three times a day.

      Warnings:
      For adult use only. Keep out of the reach of children.

      Allergen warning
      This product is manufactured on equipment which processes products containing nuts.
      Disclaimer:
      This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

      Product information:
      SCI-MUSCLE METABOLON is a state of the art, premium grade 100% pure β-hydroxy β-methylbutyrate (metabolite of Leucine – HMB).
      METABOLON is so powerful that just one serving triggers muscle anabolism (growth) on its own. METABOLON has been proven to increase muscle mass at the same rate as anabolic steroids, with out the obvious dangers. METABOLON will lead to permanent gains in high-quality, dense muscle growth without any unwanted side effects such as water retention, bloating and receptor downgrade. METABOLON gains aren’t temporary. METABOLON HMB powder is faster acting that pills, doesn’t contain the binders of tablets and is far easier absorbed by the body. HMB has also been tested by NASA as a dietary approach to preventing the muscle wasting associated with prolonged spaceflight. Supplementation with 1.5-3.0 grams of HMB daily during weight training for 3 weeks increased muscle mass and strength and decreased the rise in exercise induced muscle damage.
      SCI-MUSCLE METABOLON may offer you a host of benefits:

      -Increase protein synthesis
      -Builds muscle
      -Increase strength
      -Decrease muscle breakdown
      -Prevents muscle catabolism
      -Enhance fat burning

      ja kontao ovo uzeti u kombinaciji sa whey proteinom...ali bih da cujem, jeli neko ovo cudo koristio i kakvi su rezultati....jos jedna stvar me malo cudi...anabolik je a da nema nus-pojava...jel to moguce ?
      Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

      Comment


      • #4
        Re: Metabolon

        Sve što pročitaš na "teretana.ba" odbaci u startu.

        Ovo je čista sprdačina.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Metabolon

          nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: Metabolon

            Originally posted by Joe
            nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
            i mislio sam si nesto takvo ...mada whey i glukoza nisu bas dovoljno, ne meni....2 i po godine sam u ovome preko godinu dana prehrana na nekom nivou....ali daleko od onoga kakav sam trebao biti za taj period :/....al et...ako nista je li neko probai od sci mentor-a whey ?...ili bar neki produkt koji ima nekog uticaja...crack, xplode, sta ja znam
            Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

            Comment


            • #7
              Re: Metabolon

              nemojte usporedivati whey i glukozu sa steroidima.

              ne postoje steroidi bez nuspojava.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Metabolon

                Originally posted by Joe
                nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
                ja sam ga poceo uzimati prije par dana,
                pa cemo viidit, samo da i ja ne zaglavim u svemir negdje gore na mars

                prah je dosta sitan i odma se rastopi, odvratnog je ukusa .. i tako, side efect ako uzimas velike doze kiselina muci u stomaku
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Metabolon

                  Originally posted by SemaMare
                  Originally posted by Joe
                  nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
                  ja sam ga poceo uzimati prije par dana,
                  pa cemo viidit, samo da i ja ne zaglavim u svemir negdje gore na mars

                  prah je dosta sitan i odma se rastopi, odvratnog je ukusa .. i tako, side efect ako uzimas velike doze kiselina muci u stomaku
                  brate ajd ako zavrsis u svemiru, informisi nas
                  Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: Metabolon

                    Originally posted by Niger
                    Originally posted by Joe
                    nemoj to brate uzimat poludit ćeš od tog, vidiš kako su ovi dečki iz nase, mislili su na pivo, na kraju završili u svemiru, whey i glukoza je sasvim dovoljno za imat ogromnu mišićnu masu
                    i mislio sam si nesto takvo ...mada whey i glukoza nisu bas dovoljno, ne meni....2 i po godine sam u ovome preko godinu dana prehrana na nekom nivou....ali daleko od onoga kakav sam trebao biti za taj period :/....al et...ako nista je li neko probai od sci mentor-a whey ?...ili bar neki produkt koji ima nekog uticaja...crack, xplode, sta ja znam
                    Ako je prehrana o.k., onda ili se ne odmaraš/spavaš dovoljno, ili, što si većina ne želi priznati, ne treniraš kako spada. A onda ti ni NASA ne bude pomogla!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Metabolon

                      svi znamo sta radi Leucin, nevidim nista lose u tome da metabolit leucina prevara, ja bar po odvratnom mirisu i ukusu kad uporedim bcaa i metabolon znam da su tu nedje.. tako da nije bilo sto unutra jbga jer 50 € ipak nije malo novca dati za preparat
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Metabolon :

                        Evo zanimam me nabavia sam Metabolon kod trenera u teretani i rekao je da se pije 6 g dnevno tj 3 x po 2g svaki dan kako i dane treniga tako i dane odmora, pa me zanima dali je to oke?? i jeli ga iko ikada konzumirao..??
                        thx

                        Comment


                        • #13
                          Re: Metabolon :

                          Dakle, HMB proizvod koji je skriven pod nazivom: 2000 mg beta-hydroxy-beta-methylbutyrate (metabolit Leucina) predstavlja najdjelotvorniji legalni anabolik koji je 100% učinkovit i nema popratnih nuspojava. Dobar markeitng, kao testirala NASA ovo ono (mozes mislit kak je)

                          Ništa posebno i ništa novo na trzistu.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #14
                            Re: Metabolon :

                            zasto ne, i CIA je picila po LSD-iju
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • #15
                              Re: Metabolon :

                              Najefikasnije je da zafitiljiš treneru tu piksu u glavu, onako, što jače.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X