Announcement

Collapse
No announcement yet.

whey-BCAA- L Glutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • whey-BCAA- L Glutamine

    Pozdrav ekipa,kupio sam ova tri suplementa i sada me zanima vasa iskustva i kako ste ih konzumirali...
    Od wheya sam uzeo PEPTO PRO - i preporuka uzimanja je 30g u 300ml vode tijekom treninga i poslje treninga..?
    BCAA 1500 preporuka je 2 tablete 2-3 puta dnevno,30min prije treninga i poslje treninga
    LGlutamine preporuka je 5g 1-3 puta dnevno,ujutro - podne - 1h prije spavanje..

    e sad me zanima kako vi konzumirate i dali je ovo dobar "nacin" i "mjera" za konzumiranje???

    hvala!!!

  • #2
    Ovo je moje okvirno misljenje:Proteine mozes koristiti kada god hoces,bitno je da si ti popunio svoj makronutrijentski sadrzaj za taj dan.BCAA su ti 3. aminokiseline leucin,izoleucin i valin.Njih uzimas prije treninga,unutar treninga i poslije treninga.Glutamin-isto amino kiselina ali neesencijalna.Poslije treninga i pred spavanje.Kolicine uzimanja zavisi od tebe tj.Da li ces ti unijeti 20g p iz mesa ili wheya.Ovo je moje misljenje da jos jednom ponovim.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      P.S Zapravo kupio sam Kazein PEPTO PRO (danak neiskustvu) zanima me dali ste koristili i ucinak?
      Zaboravo sam jos pitati dali ima preporucena doza uzimanja sa kilazom?
      Ja sam trenutno na 95kg pa me zanima dali na moju kilazu treba konzumirati vise od preporucene doze?
      Last edited by Matan; 26-01-16, 22:39.

      Comment


      • #4
        BCAA i glutamin stavi u PWM, jer ćeš lagano prolupati od tih silnih termina i grama.
        A kazein je najbolje uzimati prije spavanja, jer je to protein koji se najduže razgrađuje. Dozu ukalkuliraš u dnevni unos proteina.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X