Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hocu da uzmem neke suplemente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocu da uzmem neke suplemente

    Do sada sam samo kupio jednom whey..nemam iskustva sa suplementima. Treba mi vasa pomoc.
    Visok sam 184, oko 90kg...mozda imam malo viska. Hocu da krenem da treniram 2 puta dnevno, sta da uzmem pored Whey-a i dekstroze? Zelim da me nesto oporavi malo brze, da osetim malo vise snage, izdrzljivosti, nije mi cilj da nabacim jos misica i da se povecam. Jednostavno da budem odmorniji. Whey i dekstrozu uzimam sigurno...sta jos da uzme, kreatin ili glutamin? mozda bcca...hoce kreatin da mi da trazene rezultate ili glutamin? Znaci whey, dekstrozu i jos jednu stvar ...nemam vise love

  • #2
    Kreatin....

    Comment


    • #3
      Zasto opce trenirat 2 puta dnevno??

      Comment


      • #4
        Uzecu kreatin, hvala. A treniram 2 puta zato sto ne mogu da stignem da odradim sve elemente streetworkout-a, a moram i u teretanu jer vezbam i sa tegovima zgibove i propadanja.

        Comment


        • #5
          Uzmi kreatin, aminokiseline imaš u wheyu. Kreatin piješ 5g u PWM.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Samo da mi legne lova i kupujem sve

            Comment


            • #7
              zeljene rezultate ce ti dat prehrana i dobar trening, ne suplementi.
              oni ti samo mogu pomoc u citavoj prici, ali ne i odradit posao samostalno ako nemaju podrsku (prehrana/trening). =)
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Originally posted by CeLe111 View Post
                zeljene rezultate ce ti dat prehrana i dobar trening, ne suplementi.
                oni ti samo mogu pomoc u citavoj prici, ali ne i odradit posao samostalno ako nemaju podrsku (prehrana/trening). =)
                A ja sam bas planirao da sedim kuci i jedem slatkise i uzimam suplemente pa sta bude bude

                Comment


                • #9
                  Jos samo jedno pitanje
                  Ja planiram posto cu dva puta dnevno trenirati da uzmem posle svakog treninga u pwm-u po 5g kreatina, sto je ukupno 10g dnevno i subotom i nedeljom kad ne treniram da uzimam pola sata pre dorucka i pola sata pre vecere po 5g. Jel to ok?

                  Comment


                  • #10
                    Ono sto ti hocu rec, jest da ako si pocetnik, radije taj novac ulozi u piletinu, neko kvalitetno meso ili ribu... od toga ces imat vise benefita nego od suplemenata.

                    To ti govori netko tko ima visegodisnje iskustvo, i netko tko je davno prolazio kroz sve pocetnicke "precice" bacanjem vise stotina kuna na raznorazne carobne napitke (tribuluse, glutamine, kreatine, bcaa, no reaktore itd itd.) bas onda kada tih kuna kao klinac nije imao da se sa njima moze tako razbacivat.
                    Al "netko" je rekao da to treba, pa se za to moralo imat, sto je u potpunosti pogresno, jer NE MORA!
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by shpongle View Post
                      Jos samo jedno pitanje
                      Ja planiram posto cu dva puta dnevno trenirati da uzmem posle svakog treninga u pwm-u po 5g kreatina, sto je ukupno 10g dnevno i subotom i nedeljom kad ne treniram da uzimam pola sata pre dorucka i pola sata pre vecere po 5g. Jel to ok?
                      Ne moraš uzimati kreatin u dane bez treninga.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Hvala..Nisam pocetnik, daleko od toga Napisao sam gore za sta mi treba kreatin

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by shpongle View Post
                          Hvala..Nisam pocetnik, daleko od toga Napisao sam gore za sta mi treba kreatin

                          Nisi početnik, a ne znaš osnove suplemente i njihova dejstva?! .. svašta.

                          Comment


                          • #14
                            Brate moj podeljena su misljena, svako prica svoju pricu za kreatin. Ja to nikad nisam uzimao te praskove, nisam pocetnik u vezbanju ali u tim hemijskim sranjima jesam

                            Comment


                            • #15
                              Hemiska sranja i suplementi nisu isto. Suplementi su dodatci prehrani, hemiska sranja su steroidi, testosteron, sustanol, dianabol, etc..

                              Nema politike oko kreatina, ne šteti sekunde, piješ 10g dnevno kad god hoćeš jer se taloži u bubrezima, i kraj priče. Piješ ga kako ti je ćejf, sa ćim ti je ćejf.

                              Čitaj malo po forumu, koristi google.

                              Comment

                              Working...
                              X