Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

    hh, neidu kosarka i BB , ali eto sta je rezultat tog mixa : http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7434801_n.jpg


    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1813553_n.jpg

    jedan moj poznanik iz slovenije )
    It's never too late to be what you might have been. Go big! If you dont, why are you living ?

    Comment


    • #17
      Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

      Originally posted by LeBron View Post
      ja ne želim biti bilder sa 100 kg mišića, nego samo se želim malo udebljati, sada trenutno imam 85 kg, visok sam 206
      na tu visinu ti si premršav fali ti još dobrih petnaestak kila

      Comment


      • #18
        Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

        Originally posted by gigez View Post
        hh, neidu kosarka i BB , ali eto sta je rezultat tog mixa : http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7434801_n.jpg


        http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1813553_n.jpg

        jedan moj poznanik iz slovenije )
        reci slobodno poznaniku da postoje vjezbe za noge

        a ako igra ozbiljniju kosarku onda je na dopingu tipa ovaj naturalac ode

        Comment


        • #19
          Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

          Originally posted by KeLavra View Post
          ocete rec da ako je u kalorijskom visku nece dobivat na masi zato sto trenira kosarku??
          Hoće, ali pitanje je koliko dugo će tijelo i cns izdržati takav tempo. Recimo, 5 pravih košarkaških treninga i 3 kvalitetna treninga u teretani tjedno, na natural osnovi su već dovoljna količina aktivnosti da neće moći tu količinu aktivnosti držati duže od mjesec i pol. Pričam iz iskustva, samo što sam ja imao 5 mma treninga i 3-4 treninga u teretani. Tijelo ima svoje limite i treba i na to računati.
          Ovo što je Fear rekao, stoji. Treba se izabrati prioritet i bazirati treninge tako da se omogući napredak u tom prioritetu. Napredak u dva ili više sporta u isto vrijeme su malo teža misija, pogotovo ako uzmemo u obzir da jedan rekreativac/poluprofesionalni sportaš ima i dodatne aktivnosti tokom dana (škola, posao, učenje) koje također tijelu stvaraju određeni stres.
          Chill bro

          Comment


          • #20
            Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

            ovako prvi pocni jest! odustani od kosarke trcanja .. i moras trenirat inace nis od toga i samo da kazem taj sam proizvod ja koristio i odvratan je! :D
            BB IN MY HEART

            Comment


            • #21
              Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

              Originally posted by FEARiTseLF View Post
              reci slobodno poznaniku da postoje vjezbe za noge

              a ako igra ozbiljniju kosarku onda je na dopingu tipa ovaj naturalac ode

              a gle, mozda se cini da su mrsave noge, al radi cuda covjek, ma ne vjerujem, vitamini, whey i jos nekakve gluposti...
              It's never too late to be what you might have been. Go big! If you dont, why are you living ?

              Comment


              • #22
                Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                pišeš čovjeku da ne kombinira košarku s teretanom i onda pobiješ taj post sa slikom nabildanog košarkaša
                danas se u profesionalnom sportu dosta koristi teretana zašto ne bi i ti

                Comment


                • #23
                  Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                  Hoće reć da nabildanom košarkašu sa slike kroz krv teče 10x više testosterona od prirodnog.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #24
                    Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                    Originally posted by pava View Post
                    pišeš čovjeku da ne kombinira košarku s teretanom i onda pobiješ taj post sa slikom nabildanog košarkaša
                    danas se u profesionalnom sportu dosta koristi teretana zašto ne bi i ti
                    pa covjece ti si stvarno mentalno zaostala osoba iz posta u post meni je sve manje jasno kako se ti znas uopce logirat na forum buduci da si toliko glup, ono procitaj postove 13x prije nego odgovaras mozda ces bit manje tupav

                    Comment


                    • #25
                      Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                      da a košarkaš se pikno i baco loptu u koš i dobio te mišiče naravno da je koristio teretanu uostalom ko je u profesionalnom sportu natural i bez teretane ak oće profesionalno u košarku zna što mu je činiti
                      i što se uzbuđuješ kaj neznaš pravila bontona i pravila foruma i imaš 2500 postova i ovi te drže s takvom bahatošću
                      ja sam kombinirao boks i teretanu na boksu nisam radio vježbe snage neg sam to ostavio za teretanu a normalno sam spariro i udaro po vreći i ond poslje u teretanu
                      u teretani mi je trenerica rekla kad sam ju pitao nešto za težine na benchu i utezima i rekla evo cura tvojih godina trenira plivanje i trener joj je rekao da trenira u teretani uz plivačke treninge i diže 90kg na benchu a tad sam imao 16 godina a ta cura je bila mojih godina
                      to je velika težina za curu pogotovo sa 16god.
                      može se kombinirat teretana i sport i imat solidne rezultate samo treba znati kako

                      Comment


                      • #26
                        Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                        Samo što se teretana tada kombinira sa svrhom povećanja fizičkih sposobnosti u košarci, a ne sa svrhom povećanja mišićne mase.
                        Ja sam jedno vrijeme uz boks ubacio teretanu (sa ciljem bildanja, ne sa ciljem poboljšanja u boksu) i to je meni bilo previše. Ne možeš kvalitetno uklopiti hipertrofijski trening s treningom boksa. Na kraju je to tako završilo da sam odjebo boks.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #27
                          Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                          pa ja sam išao povećavat mišičnu masu jer mi je rečeno da ću od toga dobiti više snage i ja sam odjebo boks pa kad sam se htio vratiti nije se znalo oče li il neče bit tog kluba više
                          sad razmišljam o drugom sportu prijatelj me navlači na američki nogomet tam ima dosta guranja i nabijanja pa mi je privlačno to a dečko koj trenira ragbi što je slično kombinira ga s teretanom

                          Comment


                          • #28
                            Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                            Originally posted by pava View Post
                            pa ja sam išao povećavat mišičnu masu jer mi je rečeno da ću od toga dobiti više snage i ja sam odjebo boks pa kad sam se htio vratiti nije se znalo oče li il neče bit tog kluba više
                            sad razmišljam o drugom sportu prijatelj me navlači na američki nogomet tam ima dosta guranja i nabijanja pa mi je privlačno to a dečko koj trenira ragbi što je slično kombinira ga s teretanom

                            Frend mi je trenirao ragbi, na kave je dolazio s polupanom facom. 130kg i 180cm, frejmčina 150+cm, pravi krkan, i još s tom razvaljenom facom, epic
                            Ako si pussy u duši, nemoj ni pokušavat to trenirat, kad naletiš u duel sa grdosijom od 130kg neće ti bit baš svejedno
                            Chill bro

                            Comment


                            • #29
                              Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                              pa masa i snaga mi je prioritet sada svojih bjednih 90 kila ću probat dić na 110 i više

                              Comment


                              • #30
                                Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                                Originally posted by pava View Post
                                pa masa i snaga mi je prioritet sada svojih bjednih 90 kila ću probat dić na 110 i više
                                110 i više kakvih kila? Misliš imat 110 kila bez sala? Još samo reci da to misliš postić natural i u roku od godinu dana.

                                Moguće je jedino da dođeš do 110 salastih kila s glupim pristupom, al to ti je nešto najgluplje što možeš napravit. Pričam ti iz iskustva. Kad vidiš da ćeš se morat defkat pola godine da to počne ličit na nešto, past će ti mrak na oči.
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X