Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

    ne natural ko bi to natural mogo bez velike trbušine al mala škembica ne smeta vidjet ću u kojem roku ću dić na 100 pa onda na 110 i ne mislim se definirat volim imat malo viškova

    Comment


    • #32
      Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

      Originally posted by pava View Post
      ne natural ko bi to natural mogo bez velike trbušine al mala škembica ne smeta vidjet ću u kojem roku ću dić na 100 pa onda na 110 i ne mislim se definirat volim imat malo viškova
      Ma ja već vidim da od toga neće ništa bit
      U ostalome, kilaža ništa ne znači, i nemoj se ravnat po kilaži i vagi.
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

        hehe dobro kad dođem do 110 stavit ću slike al ono što me zanima više od mase je snaga i to prvo ganjam ode spavat polako treba sutra 2 treninga odradit pozdrav

        Comment


        • #34
          Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

          mislim da smo skrenuli s teme, riječ je o košarci i teretani a ne ragbiju i boksu, ja samo želim pomoć i to je to! ok?

          Comment


          • #35
            Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

            pava-Albert Einstein je davno dokazao da masa i energija ili snaga nisu dvije stvari vec jedna,dan danas to stoji tako,samo udri pazi kos da ne odvalis...
            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

            Comment


            • #36
              Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

              Originally posted by pava View Post
              hehe dobro kad dođem do 110 stavit ću slike al ono što me zanima više od mase je snaga i to prvo ganjam ode spavat polako treba sutra 2 treninga odradit pozdrav
              nadam se da nisu 2 treninga teretane,a ako je , to je druze cisti raspad sistema,
              a nebi me cudilo od tebe to
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment

              Working...
              X