Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kupovina proteina s njuškala

    jbg svaka kuna je bitna.. ajd mi ih nađi negdje u trgovini za 310 kn..ili elite za 330kn ..
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #17
      Re: Kupovina proteina s njuškala

      Ja ne... ali opet ako netko precizno i nježno skine foliju onda je može bez problema vratiti(ako ima alat) samo lagano zagrijava i spoji se to sve samo.Ili vrazi nazad sve stavi zaštitnu foliju komad tankog najlona zagrije dok se ne sljepi kao da je tvornički.

      Comment


      • #18
        Re: Kupovina proteina s njuškala

        da kao npr kod ON wheya obična crna folija.. dalo bi se sredit.. ali opet mislim da se ni to ne bi baš isplatilo
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #19
          Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

          Originally posted by dizajner View Post
          No temu sam otvorio da shvatite da švercani/ilegalni su dobri za vaš đep, ali direktno utječete i na đep cijele države. I ja bi da je sve jeftinije, ali nije. Kad sam imao 18 god išao sam s starom u mađarsku. To bio tzv šverc za vlastite potrebe, jer imaš pravo uvesti robei hranu za određeni iznos. Ja ovdje govorim o organiziranom kriminalu, gdje se švercaju tone. Takav "bizniz" uništava hrvatske tvrtke. Mi plaćamo PDV da bi država živjela, a šverceri trpaju sve u svoj đep. Oni imaju identične marže kao i mi, ali nemaju mali milion nameta od države. Na kraju se opet vraćamo na državu koja ne furnkcionira. Najgore je to što mi plaćaamo PDV za nešto što ne funkcionira na način koje zakoni propisuju.
          ovakvi kao ti su mi najdraži
          koliko imaš doma preprženih filmova, glazbe?
          koliko doma imaš dresova sa tržnice?
          imaš originalne ray banke?

          daj ne drži drugima prodike nego prvo gledaj u svoje dvorište

          Comment


          • #20
            Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

            Originally posted by FcB View Post
            ovakvi kao ti su mi najdraži
            koliko imaš doma preprženih filmova, glazbe?
            koliko doma imaš dresova sa tržnice?
            imaš originalne ray banke?

            daj ne drži drugima prodike nego prvo gledaj u svoje dvorište
            Nažalost imam filmove, ali i posuđujem u videoteci i idem u kino. Plaćam PDV.
            Ovo sa oblekom sa placa nikad nisam nosio ni kupovao. ok jesam, prije je bila Mađarska (dok sam bio mlađi). Opet plaćam PDV u trgovinama.
            Nosim dioptrijske naočale od djetinjstva, tak da bi mi bilo komplicirano nosit tj. izmjenjivati još sunčane dioptrijske, stoga nosim kapu. Opet plaćam PDV.

            A šta misliš zašto ti uopće imaš mogućnost pisanja na ovom forumu i članke na portalu, Sigurno ne zato što kupuješ u Sloveniji ili gdje god. Već zato što još postoje ljudi koji kupuju na našem web shopu. Dog god će biti tako bit će i foruma, u suprotnom ćeš o tome pisati negdje drugdje.

            Pa pogledaj ti izvan svog dvorišta i onda daj argument zašto je bolje išta kupovati ilegalno, a opet s druge strane bi htio da imamo autoceste, bespaltno zdravstvo (koje prestaje to bit s vremenom), počišćene ceste itd tid itd.

            Ljudi nemaju para, što nije nihova krivica direktno već indirektno jer dopuštaju da se događa upravo ovo što se događa. Da se međusobno okrivljavamo, a dok elita radi šta radi, vidiš i sam.

            Nije sve crno bjelo, treba raditi na više strana. Bolji standard neće doći ako ćemo samo kupovati na crnjak, niti će doći ako ćemo samo kupovati sve skuplje proizvode. Niti će nam političari obećano izvršiti.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #21
              Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

              Od danas kupujem suplemente s web shopa, cisto jer svi mi i ovako i onako kupujemo iste, a posto nam forum svima sluzi kao pomoc
              smatram da bi bilo u redu i dati nesto zauzvrat...
              Vecina nas je puno toga dobila od foruma, a nitko od nas to ne cijeni...

              Comment


              • #22
                Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                Originally posted by WTF View Post
                Od danas kupujem suplemente s web shopa, cisto jer svi mi i ovako i onako kupujemo iste, a posto nam forum svima sluzi kao pomoc
                smatram da bi bilo u redu i dati nesto zauzvrat...
                Vecina nas je puno toga dobila od foruma, a nitko od nas to ne cijeni...
                Pametno zboriš. Jedino je problem novac.Ok ja si mogu priuštiti supelemente sa web shopa,možeš i ti ali dosta ljudima su oni i dalje preskupi.

                Comment


                • #23
                  Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                  Zato ko ima novaca nek uzima s web shopa, ko nema nek uzima od svercera i bok...makar je po meni to bacanje novaca i glupost al ko voli nek izvoli
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Pametno zboriš. Jedino je problem novac.Ok ja si mogu priuštiti supelemente sa web shopa,možeš i ti ali dosta ljudima su oni i dalje preskupi.
                    Istina, ali korisnici foruma koji i ovako i onako kupuju suplemente mogu iz solidarnosti prema forumu kupovati s istog...
                    Em je povoljnije nego u ducanu ( bar kod mene) em ti postar servira u ruke...
                    Znam sa se sad odjednom pravim pametan, ali bolje otvoriti oči ikad nego nikad...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                      Originally posted by WTF View Post
                      Istina, ali korisnici foruma koji i ovako i onako kupuju suplemente mogu iz solidarnosti prema forumu kupovati s istog...
                      Em je povoljnije nego u ducanu ( bar kod mene) em ti postar servira u ruke...
                      Znam sa se sad odjednom pravim pametan, ali bolje otvoriti oči ikad nego nikad...
                      Tu se slažem s tobom.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                        Ja od prvog dana kak sam krenuo u teretanu uzimam suplemente s web shopa.

                        Dizajneru pa koliko to košta mjesečno za ovaj forum da bude online?
                        Originally posted by Mir7a
                        koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                          Pa neću govoriti o ciframa već o ljudskim resursima i uslugama:
                          web hosting i održavanje
                          više ljudi radi na održavanju foruma, portala i tehničkoj podršci
                          prevođenje članaka (portal)
                          najam ureda
                          režije ureda
                          ...

                          I teško da bi forum bio što je bez portala, i suprotno. A da ne kažem koliko su doprinjeli aktivni članovi koji nemaju nikakvu konkretnu korist.

                          I ljudi, kupujte gdje oćete. Ja sam ovu temu samo pokrenuo da se vidi šira slika, kupca, prodavatelja i države koja navodno radi na konkurentnosti. Naravno da će ljudi u teški finacijski msituacijam kupovati jeftinije. Ali to sve ima i svoje posljedice, kratkoročne i dugoročne.
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #28
                            Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                            Originally posted by dizajner View Post
                            I teško da bi forum bio što je bez portala, i suprotno. A da ne kažem koliko su doprinjeli aktivni članovi koji nemaju nikakvu konkretnu korist
                            Kako nemamo/nemaju, pa forum je enciklopedija krcata članaka, savjeta i komentara iskusnih ljudi, natjecatelja i onih koji to nisu...
                            Svatko tko je ovdje je ili imao ili ima nekakvu korist, u najmanjem slucaju korist druženja s ljudima koji se međusobno razumiju...
                            I btw, iz osobnog iskustva, ja sam imao OGROMNU KORIST od foruma, jer sam iz hrpe postova izvukao ono najbolje za sebe sto mi je ujedno i donijelo pozitivan rezultat.
                            Ja sam vec jednom predlozio da se stavi opcija ''DONATE'' pa da oni koji mogu i zele pomognu... ni prva ni zadnja stranica koja bi zivjela od clanova... bolje ista nego nista...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                              Od sad sve kupujem na web shopu tako da podržim forum to sto cu 20 kn vise platit ajde pa ko da sam doniro pa me vise nedira nagovorit cu vise prijatelja da kupuju u web shopu preko mene

                              Comment


                              • #30
                                Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                                možda da se ubaci veći popust na količinu bio bi pun pogodak...

                                Comment

                                Working...
                                X