Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

    Originally posted by Armani View Post
    možda da se ubaci veći popust na količinu bio bi pun pogodak...
    To već imaš:
    http://www.building-body.com/forum/t...-do-15-popusta!!!

    a i stalno ima nekih proizvoda na akciji:
    http://www.building-body.com/forum/t...-sni%C5%BEenju!
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

      a da,ali uzmem recimo ja i ekipa 3000kn i popust 200kn....malo...ako bude para po ljeti nikad neznaš..mislin uzima san ja vec s foruma dosta stvari i zadovoljan san

      Comment


      • #33
        Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

        web shopa***

        Comment


        • #34
          Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

          najrade uzmen provjereno i to bas s ovog web shopa jer mi je prakticno. uze san par puta u svercera i uvik san sumnja u kvalitetu istog, ne mozes nikako znat sto pijes, a slanje uzorka na ispitivanje u laboratorij stoji 1500kn. posto mi vecina unesenih proteina dolazi iz krute hrane, u te proteine kroz sejk zelin bit siguran da san ih stvarno i uni, zato bolje dat malo vise para, a i znamo da kad podijelimo cijenu wheya i ostale hrane izade da je gram za gram najeftiniji izvor bjelancevina. i sad ako pijes nekoliko sejkova dnevno i kupis isti u svercera, a ti sejkovi ti pokrivaju pola dnevnih unosa bjelancevina, i sad kad taj whey nema ni priblizno proteinski sastav ko sto pise unosis kolicinu, koja je presmisna i ne rastes uopce, a onda se pitas gdje grijesis. po meni bolje igrat na sigurno i bit uvjeren u to sto uneses i kupujes.

          Comment


          • #35
            Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

            Originally posted by Armani View Post
            a da,ali uzmem recimo ja i ekipa 3000kn i popust 200kn....malo...ako bude para po ljeti nikad neznaš..mislin uzima san ja vec s foruma dosta stvari i zadovoljan san
            Jasno da je malo. Mi ne možemo davati velike popuste jer nismo uvoznici proizvoda. Da jesmo popusti bi bili duplo veći. Mi smo maloprodaja, a ne veleprodaja. I popuste koje dajemo uglavnom su odricanje od naše zarade, a ne da su nam uvoznici dodatno dali rabat.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #36
              Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

              Originally posted by Armani View Post
              a da,ali uzmem recimo ja i ekipa 3000kn i popust 200kn....malo...ako bude para po ljeti nikad neznaš..mislin uzima san ja vec s foruma dosta stvari i zadovoljan san
              Nije 200 kuna nego 300.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                Originally posted by FcB View Post
                ovakvi kao ti su mi najdraži
                koliko imaš doma preprženih filmova, glazbe?
                koliko doma imaš dresova sa tržnice?
                imaš originalne ray banke?

                daj ne drži drugima prodike nego prvo gledaj u svoje dvorište
                Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                Meni su ovakvi kao ti još draži, nit brige nit pameti, ali znaju režiti okolo bez argumenata. Ne moram ništa znati o tebi da bi saznao sve iz par izjava osobne frustracije.

                Comment


                • #38
                  Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                  Originally posted by dizajner View Post
                  Nažalost imam filmove, ali i posuđujem u videoteci i idem u kino. Plaćam PDV.
                  Ovo sa oblekom sa placa nikad nisam nosio ni kupovao. ok jesam, prije je bila Mađarska (dok sam bio mlađi). Opet plaćam PDV u trgovinama.
                  Nosim dioptrijske naočale od djetinjstva, tak da bi mi bilo komplicirano nosit tj. izmjenjivati još sunčane dioptrijske, stoga nosim kapu. Opet plaćam PDV.

                  A šta misliš zašto ti uopće imaš mogućnost pisanja na ovom forumu i članke na portalu, Sigurno ne zato što kupuješ u Sloveniji ili gdje god. Već zato što još postoje ljudi koji kupuju na našem web shopu. Dog god će biti tako bit će i foruma, u suprotnom ćeš o tome pisati negdje drugdje.

                  Pa pogledaj ti izvan svog dvorišta i onda daj argument zašto je bolje išta kupovati ilegalno, a opet s druge strane bi htio da imamo autoceste, bespaltno zdravstvo (koje prestaje to bit s vremenom), počišćene ceste itd tid itd.

                  Ljudi nemaju para, što nije nihova krivica direktno već indirektno jer dopuštaju da se događa upravo ovo što se događa. Da se međusobno okrivljavamo, a dok elita radi šta radi, vidiš i sam.

                  Nije sve crno bjelo, treba raditi na više strana. Bolji standard neće doći ako ćemo samo kupovati na crnjak, niti će doći ako ćemo samo kupovati sve skuplje proizvode. Niti će nam političari obećano izvršiti.

                  pa imam pravo pisati jer ne radim nista nelegalno
                  odem u SLO i platim porez sto se ne bi moglo reci za tvoje filmove

                  a ja nisam rekao da promoviram ilegalno kupovanje, dapače
                  ali mi je smiješno i dvolično kad ljudi napadaju druge zbog nečega što i oni rade

                  Comment


                  • #39
                    Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                    Originally posted by arnie View Post
                    Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                    Meni su ovakvi kao ti još draži, nit brige nit pameti, ali znaju režiti okolo bez argumenata. Ne moram ništa znati o tebi da bi saznao sve iz par izjava osobne frustracije.
                    žao mi je što si seosjetio pogođenim i ponašaš se bez razloga kao uvrijeđena curica iz trećega A

                    Comment


                    • #40
                      Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                      Originally posted by FcB View Post
                      pa imam pravo pisati jer ne radim nista nelegalno
                      odem u SLO i platim porez sto se ne bi moglo reci za tvoje filmove

                      a ja nisam rekao da promoviram ilegalno kupovanje, dapače
                      ali mi je smiješno i dvolično kad ljudi napadaju druge zbog nečega što i oni rade
                      Piši šta hoćeš, o tome nije ni bilo riječi.

                      I sad si zapeo sa filmove i to ti je navjeći protuargument.
                      Dokazao si da sam dvoličan, na temelju toga što govorim da nije sve tako jednostavno.

                      A to što ti imaš ilegalne filmove i ne protiviš se što neki kupuju ileglano, odjednom si postao svetac, a ja dvoličan.

                      Moj zadnji komentar je trebao osvjetiliti situaciju.

                      To što kupuješ u SLO nisi ti platio porez u HR. Tako da to nema veze s vezom šta ti pričaš.
                      Drugo ako zaista kupuješ do 1000 kn onda ne radiš ništa ilegalno.

                      No nije bitno ilegalno ili ne, već u potpunosti odnošenja zarade izvan Hr okvira. Drugo direktno utječe na BB portal i one koji koriste besplatno servis (BB forum). Ni jedan forum sa ozbiljnim brojem korisnika i rasprava ne može živjeti od zraka.

                      Na kraju bi se upitao tko je zaista dvoličan. Hoćeš pisati na forumu i govoriti kako je ok kupovati u SLO i još optužuješ da sam/smo dvolični.

                      Npr pravi primjer dvoličnsoti su upravo šverceri koji besplatno koriste forum kao izvor reklame i zarade, a u isto vrijeme se protive ovakvim raspravama tj. razmišljanju.

                      I da su barem samo dodaci prehrani u pitanju onda bi cvjetale ruže oko nas.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #41
                        Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                        Originally posted by dizajner View Post
                        Piši šta hoćeš, o tome nije ni bilo riječi.

                        I sad si zapeo sa filmove i to ti je navjeći protuargument.
                        Dokazao si da sam dvoličan, na temelju toga što govorim da nije sve tako jednostavno.

                        A to što ti imaš ilegalne filmove i ne protiviš se što neki kupuju ileglano, odjednom si postao svetac, a ja dvoličan.

                        Moj zadnji komentar je trebao osvjetiliti situaciju.

                        nisam ja tvrdio da si ti dvoličan, pa ja tebe ne poznajem
                        kažem da je dvolično napadati nekoga zbog ilegalnih suplemenata (ja nisam jedan od tih), kad se i njega može napadati zbog ilegalnih filmova
                        i nije stvar u filmovima, to može biti muzika, dresovi, pa čak i markice, stripove itd. itd.

                        Originally posted by dizajner View Post
                        To što kupuješ u SLO nisi ti platio porez u HR. Tako da to nema veze s vezom šta ti pričaš.
                        Drugo ako zaista kupuješ do 1000 kn onda ne radiš ništa ilegalno.
                        kako nema veze? pa ako platim porez (nije važno gdje) onda je legalno, pa makar to bilo u Japanu
                        i kupujem do 1000kn mjesečno, nemam potrebe za više

                        Originally posted by dizajner View Post
                        No nije bitno ilegalno ili ne, već u potpunosti odnošenja zarade izvan Hr okvira. Drugo direktno utječe na BB portal i one koji koriste besplatno servis (BB forum). Ni jedan forum sa ozbiljnim brojem korisnika i rasprava ne može živjeti od zraka.

                        Na kraju bi se upitao tko je zaista dvoličan. Hoćeš pisati na forumu i govoriti kako je ok kupovati u SLO i još optužuješ da sam/smo dvolični.
                        a meni je skoro duplo jeftinije kupovati u SLO, pa tamo kupujem
                        siguran sam da i ti radje kupis nesto strano u LIDLU nego domaće Konzumu, npr Milbonu pokraj Dukata ili slično
                        kad budem imao para na bacanje kupovat cu 50% skuplji Dukatov svježi sir i domaći whey

                        Originally posted by dizajner View Post
                        npr pravi primjer dvoličnsoti su upravo šverceri koji besplatno koriste forum kao izvor reklame i zarade, a u isto vrijeme se protive ovakvim raspravama tj. razmišljanju.

                        I da su barem samo dodaci prehrani u pitanju onda bi cvjetale ruže oko nas
                        a slažem se

                        Comment


                        • #42
                          Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                          Ok, rješili smo stvar oko dvoličnosti.

                          PDV je PDV, ali pričamo u kontekstu HR (barem ja), a ne cijelog svijeta.

                          Ja uvjek radije kupim domaće ako stvarno znam da je domaće, npr Veronika.

                          I ne želim se svađati i pravit pametan, ali i mene nerviraju određene stvari.

                          I da dodam, kupovati domaće ovdje se ne može uspoređivati općenito sa kupnjom u Hr. Jedno je stvarno domaće, a jedno je kupiti bilo koji proizvod u Hr. Domaće je dposebna kategorija. I koliko znam nema domaćeg whey u prodaji.
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #43
                            Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                            meni su smjesne tvrdnje kako su "svercani" suplementi losije kvalitete, da se dobije smece, da sastav ne odgovara deklaraciji...
                            pa svi kupuju proteine iz EU, a koliko mi je poznato, EU ima daleko kvalitetnije i sigurnije propise od nasih hrvatskih.
                            naravno da nitko ne bi bio sretniji da mogu kupovati po jednakim cijenama u hr i EU (slo), ali zbog silnih poreza i carina, takvo sto je trenutno nemoguce. nadajmo se da cemo ulaskom u EU dozivjeti pad cijena suplemenata i da ovakve rasprave vise nece biti potrebne.
                            a do onda, dok god mogu proteine nabaviti za 50% manju cijenu, sorry hrvatski ducani, al ja jos uvijek nisam dobio placu za srpanj.
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • #44
                              Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                              Originally posted by dizajner View Post
                              I da dodam, kupovati domaće ovdje se ne može uspoređivati općenito sa kupnjom u Hr. Jedno je stvarno domaće, a jedno je kupiti bilo koji proizvod u Hr. Domaće je dposebna kategorija. I koliko znam nema domaćeg whey u prodaji.
                              Istina nema tog Wheya,a i da ga ima nebi ga nikada kupio,sigurno bi bio preskup i loš.
                              Originally posted by Mir7a
                              koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                              Comment


                              • #45
                                Re: Ilegalni/švercani suplementi - posljedice i konkurentnost

                                da ima manje pakiranje, uzimao bi bjelanjak u prahu od onih iz zagorja. jeftiniji je od bilo kojeg wheya (pa cak i soje), a za nas rekreativce - i vise nego dobar.
                                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                                Comment

                                Working...
                                X