Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jesu li proteini imalo štetni ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Jesu li proteini imalo štetni ?

    Originally posted by KeLavra View Post
    ...pa ne znam sta bi mi falilo da sam u tropskoj džungli,cijeli dan u gacama trcim,skacem...svuda
    mase brate, mase
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #77
      Re: Jesu li proteini imalo štetni ?

      Prije nekih mjesec dana bio sam na liječničkom pregledu gdje mi je vađena krv i mokraća.....

      I stojim ja u ordinaciji glavne doktorice i tako pričamo i čekamo da iz bolnice faksiraju nalaze... i dolšli nalazi jedno 2m onoga lista i gleda doktorica sve provjeraje i kaže mi: ''Pa tebi je sve ispod normale'' i ja onako ostao malo i u sebi pomislio pa jbt šta je sada, a ona se naasmijala i rekla ma sve je extra vidi se da treniraš, da ne pušiš i ne piješ zdrav si ko zmaj...... a koliko sam kanti proteina popio da je štetno već bi umra zato i dalje tvrdim da je rekreativni bodybuilding izuzetno zdrav način života i protein u prahu nije štetan čak manje štetan od stvari koje normalni svijet konzumira svakodnevno.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #78
        Re: Jesu li proteini imalo štetni ?

        Treba potaknuti ljude na razmišljanje. Ja u školi pričam s frendovima o čipsu koli bla bla i moj frend koj poslje škole svaki dan kupi čips i kolu to neradi stalno.
        Ljudi čak ne znaju što su proteini i čemu služe. U mojoj školi se svi bave body buildingom a nemaju pojma što su proteini. Oni jedu čevape i hamburgere a žele masu...

        Comment


        • #79
          Re: Jesu li proteini imalo štetni ?

          Originally posted by riss View Post
          dosta zanimljiv clanak
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #80
            Re: Jesu li proteini imalo štetni ?

            Originally posted by wikler View Post
            mase brate, mase

            ima mase al ju treba ulovit posto ima 4 noge i brzo je cesto
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment

            Working...
            X