Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako doci do smanjenja kila te definicije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako doci do smanjenja kila te definicije?

    Pozdrav ljudi. Nov sam na forumu, prije otvaranja ove teme pogledao sam dosta tema koje su imale moj problem, no nisam uspio dobiti odgovor bas za mene. Ovako, imam 16 godina, visok sam 173cm, tezak 65kg. Sala imam na stomaku, nogama, bokovima te guzici (cudno malo). Cilj mi je skinuti salo te dobiti definiciju na podrucju trbuha, prsa te bisepsa. Sto da radim? Citao sam mnogo toga, gledao razne vjezbe, ali neznam na kraju da od toga radim. Mislio sam to sve raditi kuci, jer mi roditelji ne daju u teretanu jos, stoga moram sve kuci. Da li da upisem neki sport? Trenirao sam plivanje 2 mjeseca, ali sam prestao zbog skole jer nisam imao bas vremena. Gledao sam ovdje teme o mrsavljenju, procitao sam da je vazan unos kalorija, ali kako cu pratiti unos svih kalorija koje jedem jer idem u srednju skolu i svasta jedem. I ne zelim piti nikakve proteine, kreatin i takve stvari.
    Preporucite nesto, svaki savjet je dobrodosao.
    Molim nemojte zanemarit temu, misleci kako je neko dijete doslo traziti vjezbe koje nece ni raditi. Odlucio sam da cu se toga prihaviti stoga pomozite
    Last edited by kelly; 24-03-12, 11:18.

  • #2
    Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

    Prvo: nemozes birat gdje bi se ti izdefinirao...
    Drugo: ne upisuj nista, teretanu kad ces moc i to je to jer ces odustat...
    Trece: imas 65kg, taj prst sala na trbuhu te nece ubit, trebas mase da bi izgledao pristojno...
    Cetvrto: idem i ja u srednju skolu pa ne jedem svasta... (!) jesti svasta znaci nedostatak samokontrole, tj. neuspjeh
    Peto: procitaj detaljno sto su proteini i kreatin koje sve budale piju pa reci jel' se jos uvijek drzis toga...
    Last edited by kelly; 24-03-12, 11:18.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

      Originally posted by sLim View Post
      I ne zelim piti nikakve proteine, kreatine i takve stvari.
      Ja pijem protejine. Jesam li kemičar?
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

        a da probaš s pilećim nogicama?kažu da je to odlična zamjene za proteine,kreatin i takve stvari a nije štetna za zdravlje.
        Last edited by kelly; 24-03-12, 11:19.

        Comment


        • #5
          Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          a da probaš s pilećim nogicama?kažu da je to odlična zamjene za proteine,kreatine i takve stvari a nije štetna za zdravlje.
          Isto tako kažu i da od pileta treba jesti samo prsa, nikakve nogice i krilca
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #6
            Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

            ma dobre su i nogice daj....zajedno s noktima..i salata od perja..

            Comment


            • #7
              Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

              Originally posted by Šjor Bepo View Post
              ma dobre su i nogice daj....zajedno s noktima..i salata od perja..
              mmm, a što ne reče da je salata
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • #8
                Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                Originally posted by Aronnax View Post
                Prvo: nemozes birat gdje bi se ti izdefinirao...
                Drugo: ne upisuj nista, teretanu kad ces moc i to je to jer ces odustat...
                Trece: imas 65kg, taj prst sala na trbuhu te nece ubit, trebas mase da bi izgledao pristojno...
                Cetvrto: idem i ja u srednju skolu pa ne jedem svasta... (!) jesti svasta znaci nedostatak samokontrole, tj. neuspjeh
                Peto: procitaj detaljno sto su proteini i kreatin koje sve budale piju pa reci jel' se jos uvijek drzis toga...
                Hvala na odgovoru.
                Ok, znaci da ne trebam mrsaviti, nego sada samo izdefinirat se? Koje vjezbe onda da radim i koliko? Gledao sam po youtube ima ono 8 min abs workout, isto tako za prsa pa spartanske vjezbe i slicno...
                Mozes mi nesto preporuciti sto da jedem dok sam u skoli? Procitao sam bas onu temu "sto jesti u skoli", ali imas li ti jos nesto nadodati?
                Sto se tice proteina i keratina. Nemam nista protiv toga, znam dosta ljudi koji to uzimaju i ono to mi je ok. Ali, jednostavno ne zelim to, a i skupo je

                Comment


                • #9
                  Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                  Originally posted by sLim View Post
                  Hvala na odgovoru.
                  Ok, znaci da ne trebam mrsaviti, nego sada samo izdefinirat se? Koje vjezbe onda da radim i koliko? Gledao sam po youtube ima ono 8 min abs workout, isto tako za prsa pa spartanske vjezbe i slicno...
                  Mozes mi nesto preporuciti sto da jedem dok sam u skoli? Procitao sam bas onu temu "sto jesti u skoli", ali imas li ti jos nesto nadodati?
                  Sto se tice proteina i keratina. Nemam nista protiv toga, znam dosta ljudi koji to uzimaju i ono to mi je ok. Ali, jednostavno ne zelim to, a i skupo je

                  radi sve vježbe, jedi šta piše u ton topicu i gotovo
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                    -govno si ti moje procitao sve,kome lazes???

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                      Pa nisam sve procitao, krivo sam se izrazio ali sam citao. Pa da nisam proletio kroz cijeli forum kako bi uopce znao. Lijepo vas pitam, jel imate neki savjet, i onda napadate nesto. Ma vidim da necu od vas neke pomocu dobiti

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                        Originally posted by sLim View Post
                        Hvala na odgovoru.
                        Ok, znaci da ne trebam mrsaviti, nego sada samo izdefinirat se? Koje vjezbe onda da radim i koliko? Gledao sam po youtube ima ono 8 min abs workout, isto tako za prsa pa spartanske vjezbe i slicno...
                        Mozes mi nesto preporuciti sto da jedem dok sam u skoli? Procitao sam bas onu temu "sto jesti u skoli", ali imas li ti jos nesto nadodati?
                        Sto se tice proteina i keratina. Nemam nista protiv toga, znam dosta ljudi koji to uzimaju i ono to mi je ok. Ali, jednostavno ne zelim to, a i skupo je
                        Rekoh da ti treba mase, ne definicije... Prvo probaj doc do barem nekih 75kg da imas sta definirat, ovako ces bit kost i koza ako skines jos kilograma. Te 8min abs zaboravi... beskorisno, spartanski su neki dobri programi, no treba takav nac...
                        Pod velikim odmorom jednostavno odi u ducan, kupi si posni/zrnati sir, dode 8kn, uzmi zlicicu od sladoleda i to pojedi. Ako ti nije fino, kupi si jos onaj mali jogurt, kosta 3kn i natoci unutra i to ti je obrok...
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Rekoh da ti treba mase, ne definicije... Prvo probaj doc do barem nekih 75kg da imas sta definirat, ovako ces bit kost i koza ako skines jos kilograma. Te 8min abs zaboravi... beskorisno, spartanski su neki dobri programi, no treba takav nac...
                          Pod velikim odmorom jednostavno odi u ducan, kupi si posni/zrnati sir, dode 8kn, uzmi zlicicu od sladoleda i to pojedi. Ako ti nije fino, kupi si jos onaj mali jogurt, kosta 3kn i natoci unutra i to ti je obrok...
                          Hvala na odgovoru.
                          Ovo mi je puno pomoglo.
                          Za zrnatim sirom sam lud

                          Ako netko zna neki dobar spartanski program nek me usmjeri

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                            Spartanski treninzi i ta sranja su-sranja.spickaj si program i tovari zeljezo ko normalan svjet
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako doci do smanjenja kila te definicije?

                              Originally posted by remode View Post
                              Spartanski treninzi i ta sranja su-sranja.spickaj si program i tovari zeljezo ko normalan svjet
                              Ma u redu je to za sve koji vole hardcore treniranje, no to je po meni samo za brutalnu definiciju. Pa i je napravljen za glumce da se srede u par mjeseci pod strogim okom grupe trenera, nutricionista i sl. No ovi sa youtubea su vecinom njesra i neizvedivi za normalan sviejt...
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X