Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nema napredka u ledima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nema napredka u ledima

    ugl da ne kavarim decku temu,venezg-baci prehranu da vidimo i provjeri dal sve radis pravilno,ako treba skini kilazu sa sipke i rokaj...
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • #17
      Re: Nema napredka u ledima

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Slažem se s Marinkom, DL je vježba koja, iako za cijela leđa, primarno gađa erektore, trap, odnosno upperback. No u kojoj mjeri kako kod koga, može biti nekih razlika. Znači, ako ti leđa zaostaju u širini, trebaš se posvetiti na početku treninga vertikalnim vučenjima, odnosno zgibovima, a kao sekundaran izbor mašina. Zapravo, Marink je dao odličan redosljed vježbi - prvo zgibovi, koji opterete latove, onda veslanje u pretklonu, još ako je YATES ROW (Jubito) će pogoditi izmorene latove, a tu se onda nadovezuje T-bar. Mrtvo na kraju je odličan izbor, jer će u tome slučaju, ako ga radiš kontrahiranih latova, upravo oni podnjeti teret. Znači to ti je sistemski razrađen trening za širinu, ali zbog načina na koji su posložene vježbe i dubinu leđa.

      Ako se radi o prehrani, onda napredak stagnira i na drugim skupinama, bilo bi dobro da nam to autor teme napomene. U slučaju da nije tako, trening je problem
      upravo tim redosljedom sam i radio vjezbe i tad mi je napredak bio najbolji,zgibovi sirina(siroki hvat-teresi),veslanje u pretklonu (kontra hvat)razbijaju leda i stvarno pakiraju masu na njih,nakon toga bi islo t bar(totalno unistavanje),sjedece velsanje i hiperekstenzija sa opterecenjem

      nekad sam znao kombinirat t-bar posto ima dvije pozicije hvata,jedna mi pogada odlicno terese a donje kose rucke latove
      Last edited by marink; 01-05-12, 23:44.
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • #18
        Re: Nema napredka u ledima

        Sad cu vam stavit vjezbe iz proslog programa:

        Dumbbell Row 4 serije po 10 ponavljanja
        Overhand Grip Seated Low Pulley Row 3 serije po 12 ponavljanja
        Wide-Grip Lat Pulldown 4 serije po 10 ponavljanja
        Dumbbell Shrug 4 serije po 10 ponavljanja
        Hyperextensions 3 seta do otkaza

        Sto se tice prehrane:

        Dorucak: 100 g zobenih
        Meduobrok: konzerva tune sa 250 g posnog i 2 snite kukuruznog kruha
        Rucak: Meso, tjestenina, krumpir itd. ugl obrok sa dosta UH da mogu trening odradit kako treba
        Trening
        PWM: whey+dex
        Vecera: posni sir

        Comment


        • #19
          Re: Nema napredka u ledima

          Losa prehrana, potrazi malo na forumu ima dosta o prehrani, samo treba malo sjesti i citat.

          Comment


          • #20
            Re: Nema napredka u ledima

            Prehrana nije ni losa kakvih ima.. Uduplaj te zobene ujutro i ubaci medju obrok izmedju rucka i vecere RIŽA jedno 250 grama

            Comment


            • #21
              Re: Nema napredka u ledima

              Moje misljenje

              Comment


              • #22
                Re: Nema napredka u ledima

                Bez sirokog hvata na vratilu nema dobrog lata
                Neka ti neko drzi noge za pocetak, mocices vise uradit...

                Comment


                • #23
                  Re: Nema napredka u ledima

                  Originally posted by Iron M. View Post
                  Neka ti neko drzi noge za pocetak, mocices vise uradit...
                  Daj molim te nemoj dijeliti ovakve glupe savjete, pa nije invalid da mu netko drži noge.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nema napredka u ledima

                    E ***** ga ja kelly, ti sve prebukvalno shvatas, jesi nekad vidio onaj drzac za noge za vratilo, mos ga kupit kao dodatak u bb shopovima. Ako nemas tog moze ti neko drzat noge, ako vec frajer 3 moze uradit, kladim se da ce za 7 dana moci 5. Masa ljudi to svakodnevno radi...

                    no ja sam mu dao neku opciju, on nek radi sta oce.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nema napredka u ledima

                      A meni je to glupo jbg...onda mogu i dvojica pa neka svaki po jednu nogu drži...nemoj to shvaćati osobno, nemam niš protiv tebe, samo protiv takvih držanja.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nema napredka u ledima

                        i meni je to bilo dobro za početak
                        teško je odmah početi raditi kvalitetne zgibove
                        može se krenuti sa samo negativnim dijelom zgiba, a može se i sa ovim pomaganjem
                        od pimplanja jednoga zgiba pa dvije minute odmora, pa pola zgiba, pa pet minuta odmora nema nista..

                        Comment

                        Working...
                        X