Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iskusni član teretane me vratio na sprave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskusni član teretane me vratio na sprave

    Ima nekih 5 tjedana kod kuće sam krenuo radit full body, imam neke sprave i tako sam radio dva tjedna da malo probudim mišiće. Nakon toga još u teretani radio tjedan dana kružne da mi se mišići poštenski upale.
    Nakon toga napravio sebi program
    Bučice 10x3 6 kg,8kg i opet 8 kg
    Leg press 8x3 60-70-80
    Ono kada vučem šipku iza ramena 8x3 35-40-40
    Trbušnjaci 8x3 20-25-30
    Još sam benč malo radio ali to mi nije išlo

    Jučer sam već došao na to da bučice od 10 kg bez problema izbacim,ali ipak nisam krenuo na veću kilažu(što je bila bzv. odluka)
    trbušnjake na 35
    ramena na 55

    Dakle ima nekog pomaka
    Onda sam krenuo radit mrtvo dizanje, malo se igrao sa praznom šipkom da vidim kako ću i u kojem položaju radit. Neki dobro nabildani čovjek mi je prišao i pokazao kako se to radi. No ja to nemogu kao on, jer ja ne mogu rukama dobaviti nožne prste,a da ne savijem koljena. On skoro može prsima dirnuti koljena i ne može vjerovati da sam ja tako zakržljao.Pa je rekao da mrtvo dizanje nije nikako za mene(što je vjeorvatno i u pravu samo se mogu ozljedit)

    Onda sam otišao na leg pres 80 kg,90 kg, napravio par puta sa 100 kg kada je on rekao da je to meni preteško
    Onda me je poslao na one sprave sa sajlama i rekao da stavim najmanju kilažu i radim 3x12 svaku spravu dok mi se mišići ne uhodaju. On je dobro nabildan nemogu reć da čovjek nema pojma, ali ako želim ići na masu onda moram stalno stavljati veća opterećenja zar ne?

  • #2
    Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

    Originally posted by BlackT View Post
    Ima nekih 5 tjedana kod kuće sam krenuo radit full body, imam neke sprave i tako sam radio dva tjedna da malo probudim mišiće. Nakon toga još u teretani radio tjedan dana kružne da mi se mišići poštenski upale.
    Nakon toga napravio sebi program
    Bučice 10x3 6 kg,8kg i opet 8 kg
    Leg press 8x3 60-70-80
    Ono kada vučem šipku iza ramena 8x3 35-40-40
    Trbušnjaci 8x3 20-25-30
    Još sam benč malo radio ali to mi nije išlo

    Jučer sam već došao na to da bučice od 10 kg bez problema izbacim,ali ipak nisam krenuo na veću kilažu(što je bila bzv. odluka)
    trbušnjake na 35
    ramena na 55

    Dakle ima nekog pomaka
    Onda sam krenuo radit mrtvo dizanje, malo se igrao sa praznom šipkom da vidim kako ću i u kojem položaju radit. Neki dobro nabildani čovjek mi je prišao i pokazao kako se to radi. No ja to nemogu kao on, jer ja ne mogu rukama dobaviti nožne prste,a da ne savijem koljena. On skoro može prsima dirnuti koljena i ne može vjerovati da sam ja tako zakržljao.Pa je rekao da mrtvo dizanje nije nikako za mene(što je vjeorvatno i u pravu samo se mogu ozljedit)

    Onda sam otišao na leg pres 80 kg,90 kg, napravio par puta sa 100 kg kada je on rekao da je to meni preteško
    Onda me je poslao na one sprave sa sajlama i rekao da stavim najmanju kilažu i radim 3x12 svaku spravu dok mi se mišići ne uhodaju. On je dobro nabildan nemogu reć da čovjek nema pojma, ali ako želim ići na masu onda moram stalno stavljati veća opterećenja zar ne?
    kako mislis ne mozes raditi mrtvo jer ne mozes dotaci nozne prste bez savijanja?? kad radis mrtvo trebao bi poprilicno duboko spustiti guzicu i saviti koljena poprlicno...

    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

      da nije on rumunjsko pokusavao ...

      Comment


      • #4
        Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

        Originally posted by Hamzzza View Post
        kako mislis ne mozes raditi mrtvo jer ne mozes dotaci nozne prste bez savijanja?? kad radis mrtvo trebao bi poprilicno duboko spustiti guzicu i saviti koljena poprlicno...

        on misli na mrtvo na ravne noge

        Comment


        • #5
          Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

          Originally posted by funkomatic View Post
          da nije on rumunjsko pokusavao ...
          Originally posted by FcB View Post
          on misli na mrtvo na ravne noge
          pa valjda jest al to su 2 razlicite vjezbe
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

            http://www.youtube.com/watch?v=O6nGB...ature=youtu.be
            eto tako sam radio i ovo je maximum koliko se mogu savit
            ajmo ljudi pomagajte trebam nastaviti vježbat

            Comment


            • #7
              Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

              "Video is private
              Sorry about that"


              ?????
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #8
                Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                Pa prvo da uskladimo pojmove. Koliko se dalo skužiti, ti si radio klasični DL, a ovaj ti je došao pokazati DL na ravne noge. To su dvije različite vježbe. Ovaj video ne možemo otvoriti.

                Što se DLa na ravne noge tj. romanian DLa tiče, ne znači da si zakržljao ako se ne možeš jako pregibnuti bez da savineš koljena nego jednostavno imaš nefleksibilnu zadnju ložu. To ti za vježbanje ne znači skoro pa ništa. Baš sam s frendom radio DL na ravne noge i s istim utegom radimo tako da on spušta uteg negdje do 10 cm od poda, a ja se popnem na povišeno i spuštam 10 cm u deficit. Razlika je samo u tome koliko se moja loža može rastegnuti. Kvaliteta odrađene vježbe je za obojicu jednaka jer smo obojica radili do maksimuma koji nam naše tijelo, u ovom slučaju loža, omogućava.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #9
                  Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                  evo probajte sada pogledati video
                  http://www.youtube.com/watch?feature...&v=O6nGBvSiiyA

                  mene zanima dali se trebam vratiti na sprave ili mogu nastaviti sa leg press,bučicama... s tim da uvijek idem na maximalnu težinu utega
                  dakle uradim tri serije, prva sa onom kilažom koju znam da mogu 100% izbaciti 10 puta,onda idem na veću, ako i ta sljedeća ide 10 puta idem na još veću, i tako sve dok ne dođem do one koju ne mogu izbaciti 10 puta


                  Last edited by kelly; 27-10-12, 01:00.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                    hahaha, sry al video mi je prekomican. ides kao sad cu se spustit onda stojis malo se ceskas po ledima pa maknes sipku hhh. zasto si uopce majicu skidao?
                    nemoj se ljutit, samo se zezam.
                    vjerovatno je covjek vidio da si novi pa da se ne ozlijedis odmah ti je rekao da radis na spravama dok se mao ne uhodas. tj nije mu se dalo stajat pola sata i objasnjavat ti pravilno izvodjenje vjezbe koje bi i nakon tih pola sata jedva pohvatao.

                    kreni lagano, gledaj kako se radi deadlift, squat na internetu. stavi neke inicijalne tezine cisto da osjetis da imas nesto za vuc, squatat (sta ja znam nekih 30 kg). nemoj se opterecivat tezinom i zelim ti svu srecu
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                      Uzmi si privatnog trenera na neko vrijeme i neka te nauči pravilno izvoditi vježbe.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                        pa pobogu brate ja stvarno nerazumijem sta ti radis na tom videu
                        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                          hahaha najjaca 37 sekunda kad se ponjuška ispod ruke

                          Comment


                          • #14
                            Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                            kad pogledate ostalih njegovih 47 videa na Youtube-u bit će vam sve jasno...
                            Znoj štedi krv

                            Comment


                            • #15
                              Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                              Originally posted by emco View Post
                              pa pobogu brate ja stvarno nerazumijem sta ti radis na tom videu
                              pokušavam radit mrtvo dizanje, skinuo sam majicu da vidite kada mi se leđa krenu savijati, prstiam ogu dobaviti pod ali samo pod uvjetom da savijem leđa. Što mi i nije neki uspjeh. Nemogu radit mrtvo dizanje ako se tako malo mogu savit.

                              Privatni ni javni trener za BB kod mene ne postoji, skratio bih ja muke i sebi i drugima ali nema.

                              Nema ni češkanja po leđima ni njuškanja ispod pazuha na videu,nemam ogledala i to samo gledam dali su mi leđa ostala ravna

                              Drago mi je da sam vas bar malo nasmijao ako ništa

                              @kingpin šta nije uredu da mojim ostalim videima?

                              Comment

                              Working...
                              X