Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iskusni član teretane me vratio na sprave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

    daj ti se zajebajes...pa na videu izgledas kao da imas drvene noge,rasiri malo noge i savij ta koljena,guscu izbaci nazad sta si je sćipio,tvoja sreca pa nisu uspio leda savit do poda na taj nacin i uzet tegove u ruke,povrijedit ces se jos tako,pisi na taj yotub vjezbu koju zelis i radi je ispravno.
    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

    Comment


    • #17
      Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

      ajme koma, hahaha, puka san na 37 sekundi

      I da, nasmijao si nas MALO (da je malo nebi se znalo hh)

      Leđa držat ravina, pogled naprid, guzicu van, hvat koji oces i na vrhuncu pokreta izbacit ramena nazad, kako bi ledja bila sto ispravnija. Yutub pogledaj i bit ce ti jasno, upali video i pokusaji odma gledajuci (bez kamere )
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #18
        Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

        nemoj se obeshrabrit,samo vjezbaj i dalje i ako si uporan uspjet ces

        Comment


        • #19
          Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

          znači mogu nastaviti sa vježbanjem, jednom ću snimiti sve vježbe kako radim u teretani pa vi pogledajte i javite jel radim ispravno,može?
          Što se mene tiče napišite i 30 stranica gluposti,smijanja i zajebancije(uvijek sam za to) ali neka barem jedan post bude kvalitetan i da mi pomogne. Ma mogu ja pogledati 1000 videa na youtubu neće mi pomoć da se uhodam,a ak ose na početku krivo naučim onda sve pada u vodu

          Comment


          • #20
            Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

            iskusni clan teretane ti je dobro rekao i trebao bi ga poslusat,ne dizi preteske utege jer ces krivo vjezbat i mozes se i ozlijedit,cesto ljudi uzimaju preteske utege da bi impresionirali druge oko sebe,bitno je da ti pravilno izvodis vjezbe,kad se ucis uzmi lagane utege da se naviknes na pokrete,primjerice mrtvo dizanje,ruke bi trebao imati okomito dok drzis utege a ledja bi ti otprilike trebala bit ukoso,spustis se sa okomitim rukama sa utezima a ledja ce slijedit i onda se dizes

            kad naucis pravilno vjezbat povecaj tezinu,ti si dosta visok i mrsav po posebno pazi na ledja,nabij malo mase i ojacaj,kad pisem ojacaj,nemoj gledat radit profi vjezbe,vjezbaj ruke ledja prsa ojacaj ukratko ,navikni tijelo na utege

            pazi na prehranu i uzmi neke od suplemenata koji ti mogu pomoci da brze dodjes do cilja,ovdje imas zescih trolcina koji jedva cekaju da se nekom smiju,takvima ja uzivo zavrnem vrat ali preko foruma se ne isplati nervirat i nemozes im nista i oni to dobro znaju jer su iza racunala,zato se ne obaziri na te gluposti,gledaj svoj cilj i samo ispred sebe i uspjet ces

            Comment


            • #21
              Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

              Ajde, u svemo ovome, bar imaš zdravo razmišljanje.

              Gledaj, ni jedan video ili savjet ti neće dati prakse, zato samo budi uporan, nije to kvantna fizika, malo po malo i ići će to.

              Za početak sjedni na pod, skupi noge i ispruži ih, i pokušavaj stopala dodirnuti prstima, malo po malo. Drži ispravno kičmu, i polako rasteži tu ložu (osjetit češ). Bude napredka, ne brini
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #22
                Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                Originally posted by BlackT View Post
                Privatni ni javni trener za BB kod mene ne postoji, skratio bih ja muke i sebi i drugima ali nema.
                Onda pitaš ovog čovjeka što si rekao da je iskusni dali te može naučiti... Snađi se!

                Comment


                • #23
                  Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                  Rekao mi je da ga pitam za pomoć kad ga sretnem u teratani. Mene to nije baš drago jer zadnji put mi je 20 min objašnjavao neke vježbe. Ma uvijek ja koga iskusnijeg pitam kako se koja vježba radi, pa malo pomalo napredujem.
                  Ja ne dižem više kg da bi imresiro nekoga u teretani ili se okolo hvalio, samo dižem više da nabijem masu. Ali kao što vi kažete prvo trebam malo proći sa lakšim utezima da dobijem tu foru kako se vježba. Prehranu pazim koliko mogu i nabijam masu bez suplemenata u dva-tri tjedna nabacio 4 kg.
                  Ne kaže mja da ću naučiti vježbat gledajući videi i čitaju tekstove. Ali će mi to puno pomoći, sa dobrom podlogom teorije brzo se sve to u praksi uradi. Bez teorije možeš čitav život učit ali šanse su 50-50-90(50% da oćeš,50% da nećeš,90% da će ispast ono negativno) da se uspije. U svemu ne samo u BB znam mnogo ljudi što neke stvari rade godinama i uspjeva im, ali krivo rade. Ja isti posao uradim za manje vremena i manje muke

                  Comment


                  • #24
                    Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    "Video is private
                    Sorry about that"


                    ?????
                    Ja mogu vidjeti video:


                    Bez naslova.png
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                      Heh, sad i ja mogu.

                      Ali pitaj Didu, nismo ga jučer mogli vidjeti

                      Kelly, mislim da si tu ti imao prste upletene
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #26
                        Re: Iskusni član teretane me vratio na sprave

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post

                        Kelly, mislim da si tu ti imao prste upletene
                        Ja sam kao Chuck Norris u Plaćenicima 2, uvijek uletim kad je frka, hehe...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X