Announcement

Collapse
No announcement yet.

2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fale

    ponovono sam krenuo u teretanu, napredovo sam strasno u 2 godine mogu puno raditi i sklekova i zgibova trcati ali nemam te plocice jos mi one fale, pa sada sam se fokusirao na njih ali da ne ispostavim ostale dijelove tijela sta mislite da ujutru trcanje(em kondicija em se tope kalorije) a navecer teretana(da se jos pumpam ), inace sto se tice prehrane izbacio sam junk food gazirane sokove i slatkise

  • #2
    Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

    sve je to super ali kakva ti je prehrana?

    Comment


    • #3
      Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

      evo napisat cu kako ce mi izgledati dan,

      ustajanje 7 30
      dorucak u 8
      10 30 neko voce kao uzina
      11 do 11 30 ili 11 45 trcanje
      12 ipo opet neka uzina tipa saka badema ili ljesnjaka
      16 10 rucak to me zeza jer sam u skoli pa nezz sta bi mogo
      19 30-21 00 teretana odma poslije treninga pola litra domace surutke
      21:30 vecera
      22 00 spavanje

      pon prsa i ramena
      uto ledja i noge
      sri trbusni i malo vise preznojavanja
      cet ruke biceps triceps podlaktica
      pet samo trcanje
      sub odmor
      ned samo trcanje

      i sada molio bi da napisete namirnica da ih se drzim i koliko tih kalorija treba unositi , suplementi nista roditelji ne daju

      Comment


      • #4
        Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

        koji ti je cilj masa ili definicija?

        Comment


        • #5
          Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

          definicija

          Comment


          • #6
            Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

            aha dobro,ovako biti cu iskren prehrana ti je ocajna bez uvrede ali tako je,ovako znaci minimalno unosi 150-180 gr P,masti nemoj preko 40 gr a UH 150 gr ali svaki tjedan smanjuj uh za 20-ak grama i kad dodes na 50 gr UH to drzi jedno 2 tjedna i nakon toga se dobro napuni UH

            Comment


            • #7
              Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

              Ako radis cardio ujutro, radi ga na prazan želudac i nemoj pretjerivat sa tempom. (hodanje ~45-60 min bi bilo idealno) Izbjegavas junk food, gazirana pića, alkohol. Prati kalorije i sve bi trebalo bit u redu, samo osiguraj 2g proteina po kg tjelesne tezine. Ako hoćes jedan režim prehrane za klesanje tijela googlaj "Intermittent fasting"

              Comment


              • #8
                Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                lakse bi mogao dobiti savjete kad bi stavio neku sliku....ja sam 2cm nizi i iam 10kg vise od tebe i radim na masi... tako da bi tebi vise trebala masa nego definicija...naravno svako ima svoju zelju kak hoce izgledat,al ne zaboravi da su plocice na skinny guyu ko cice na debeloj zenski

                Comment


                • #9
                  Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                  tako je toroope hebes plocice,njih cemo prije ljeta graditi hahaha

                  Comment


                  • #10
                    Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                    Originally posted by mate31 View Post
                    hebes plocice,njih cemo prije ljeta graditi hahaha
                    That's what all fat people say!

                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                      hahaha,pogresno si me shvatio,htio sam reci boli te racku imas li ili nemas plocice jer je zima svi na masi.kuzis?? a i onaj tko nemoze u mijesec ipo ili dva mijeseca izbaciti plocice taj je jadan skoz

                      Comment


                      • #12
                        Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                        Maaaa samo podje.bavam frende, heheheh, kaj se dereš odma
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #13
                          Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                          *ebote pod*ebavanje takvo...taman otvorim posni,krenem jest i vidim ovo! okus posnog je jos gori!

                          Comment


                          • #14
                            Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Maaaa samo podje.bavam frende, heheheh, kaj se dereš odma
                            Originally posted by toroope View Post
                            *ebote pod*ebavanje takvo...taman otvorim posni,krenem jest i vidim ovo! okus posnog je jos gori!
                            Skudi čestitam, čak si mu i posni pokvaria....
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • #15
                              Re: 2 treninga dnevno, ujutro trcanje a navecer teretana? nemam plocice jos mi one fa

                              au hvala ljudi na info
                              imam ja prve dvije kad se nategnem ali nemam one donje bem im, ali nisam vam ja skiny da sam takav ne bi ni pito ovo :P

                              Comment

                              Working...
                              X