Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

    Malo sam citao o treninzima i odlucio sam se za full body i napravio sam evo ovakav trening:
    Hack čučanj sa šipkom
    Ravni benč
    Veslanje sa šipkom
    Potisak iza glave
    Biceps pregib sa šipkom
    Uski benč
    Sve radim po 4 serije 6-12 ponavljanja imam benc klupu i 90kg utega molim komentare na trening dali je dobar za neku minimalnu masu vise kao oblikovanje tijela hvala

  • #2
    Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

    Originally posted by dom0812 View Post
    Malo sam citao o treninzima i odlucio sam se za full body i napravio sam evo ovakav trening:
    Hack čučanj sa šipkom
    Ravni benč
    Veslanje sa šipkom
    Potisak iza glave
    Biceps pregib sa šipkom
    Uski benč
    Sve radim po 4 serije 6-12 ponavljanja imam benc klupu i 90kg utega molim komentare na trening dali je dobar za neku minimalnu masu vise kao oblikovanje tijela hvala

    Ne zvuči loše, međutim, zašto hack čučanj? Pa radi normalan čučanj. Ubaci zgibove ako ih možeš radit.

    Comment


    • #3
      Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

      Originally posted by Kahn View Post
      Ne zvuči loše, međutim, zašto hack čučanj? Pa radi normalan čučanj. Ubaci zgibove ako ih možeš radit.
      Zato sto mi je pukao prsljen pa se bojim raditi normalan čučanj. Zgibove stvarno nemam gdje radit. Hvala na odogovoru nadam se da je i ovako ok trening

      Comment


      • #4
        Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

        Imam još jedno pitanje u vezi treningaugl poceo sam ga radit i jako sam zadovoljan vise nego sa split treningom i imam pitanje u vezi povecanja tezina npr benč radim sve 4 serije sa 80kg i prvu seriju dignem 11-12 puta i zanima me kad da povecam tu kilazu?mozda kad prvu seriju budem dizo 15+ puta?

        Comment


        • #5
          Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

          pa ako sa benchom ciljas uraditi 10-12 ponavljanja onda kad stignes do 12 onda povecas, toliko da mozes uraditi 10 ili 11 sl. trening
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

            Zašto potisak iza glave? Izbaci to, radi normalni potisak.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

              nekako vise pogodim rame kad radim iza glave

              Comment


              • #8
                Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                Originally posted by dom0812 View Post
                nekako vise pogodim rame kad radim iza glave
                To je čovjekovom tijelu neprirodan položaj.O tome je dosta raspravljano ovdje na forumu,pretraži malo.
                Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                Comment


                • #9
                  Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                  Originally posted by dom0812 View Post
                  Imam još jedno pitanje u vezi treningaugl poceo sam ga radit i jako sam zadovoljan vise nego sa split treningom i imam pitanje u vezi povecanja tezina npr benč radim sve 4 serije sa 80kg i prvu seriju dignem 11-12 puta i zanima me kad da povecam tu kilazu?mozda kad prvu seriju budem dizo 15+ puta?
                  Moje misljenje je da povecas tezinu ako ti ponavljanja budu u razmaku izmedu 6-10 ...znaci u 1.seriji napravis 10 ponavljanja, u 2. seriji napravis 9, u 3. to bude 8, a u 4. 6, u tom slucaju podigni tezinu za nekih 5 kg....ali ako ti napravis npr. 9-7-5-4 ,onda i dalje radi s tom istom tezinom sve dok ne uspijes izvest onako kako san opisa....ja osobno ovako radim samo sta radin 3 serije i poprilicno dobro napredujem.....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                    Originally posted by dom0812 View Post
                    nekako vise pogodim rame kad radim iza glave
                    To ti se samo čini, nije dobro raditi ništa iza jer je neprirodno i velika mogućnost ozljede.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                      Originally posted by Ivanowski View Post
                      Moje misljenje je da povecas tezinu ako ti ponavljanja budu u razmaku izmedu 6-10 ...znaci u 1.seriji napravis 10 ponavljanja, u 2. seriji napravis 9, u 3. to bude 8, a u 4. 6, u tom slucaju podigni tezinu za nekih 5 kg....ali ako ti napravis npr. 9-7-5-4 ,onda i dalje radi s tom istom tezinom sve dok ne uspijes izvest onako kako san opisa....ja osobno ovako radim samo sta radin 3 serije i poprilicno dobro napredujem.....
                      mislim da cu tako radit cini mi se dobro

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                        Originally posted by kelly View Post
                        To ti se samo čini, nije dobro raditi ništa iza jer je neprirodno i velika mogućnost ozljede.
                        ok pokusat cu onda radit ispred glave nadam se da cu i tako pogodit dobro rame

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moj full body trening. Molim vaša mišljenja

                          malo sam izmjenio trening sad ovako radim:
                          cucanj
                          benc
                          zgibovi
                          potisak stojeci ispred glave
                          propadanje
                          biceps pregib stojeci
                          sve po 5 serija i cini mi se jako dobar trening

                          Comment

                          Working...
                          X