Announcement

Collapse
No announcement yet.

8 mjeseci treninga bez napretka u povecanju mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: 8 mjeseci treninga bez napretka u povecanju mase

    Ja sam proslu godinu uzimao po 100g u pwm, sada sam na 30, isti klinac-samo imas vise prostora za uh u konkretnom obroku iza treninga.
    Dex nece namirit potroseni glikogen i to mu ni nije svrha. Cilj je isprovocirat lucenje inzulina a za to je vise nego dovoljno 30-ak g-sve preko je nepotrebno vecini. Ovisi normalno i o prethodnom obroku, te osobnoj inzulinskoj osjetljivosti itd....Osobno da mi je teretana blize doma i da se ne tusiram dolje, da manje gubim na istezanje i sl. tj da ne dolazim doma tek 40-ak min nakon treninga nebi ni uzimao klasicni pwm nego bi isao doma pojest ko covjek nesto konkretno.
    Sto se tice popunjavanja glikogena u misicima i sl nakon treninga.... ako si u suficitu i imate dostatan unos UH kroz narednih dan,dva, sve se to pokrpa i bez grama glukoze
    MYPROTEIN

    Comment


    • #32
      Re: 8 mjeseci treninga bez napretka u povecanju mase

      Originally posted by Dača View Post
      OK. Ja se slažem s tobom da ako si u deficitu ništa neće otići u salo.

      Ali ja ću radije popiti 30 g dexa, a pojesti 170 g pirinča i biti sit do narednog obroka, nego popiti 200 g dex i ostati gladan...

      opet ideš u krajnost, zasto bi bio gladan?
      nisam ja tvrdio da trebas cjelokupan unos UH obaviti iz glukoze

      -ne zvrsim ja ketogenu u kojoj ne pijem glukozu uopce, pa krenem na masu i prvi trening popijem 100g glukoze
      glukozu dizem postepeno, kako masa napreduje i kalorije se dizu, tako da mi tek na kraju msu taj unos iznosi 100g
      -osim toga, glukozu pijem tokom treninga, kako bi cijelo vrijeme drzao inzulin na visini, ne samo poslije treninga (nekomu tko ima problema sa probavom ne odgovara ovaj nacin, ali ja nikad nisam imao problema sa tim)
      -a jos jedna okolnost je sto na kraju mase drzim kalorije na preko 4.000, pa i nije bas da cu "ostali gladan", kao sto ti kazes

      Comment

      Working...
      X